Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 12.10.2013 19:47 hod. | |||
|
jdu Vám popřát dobrou nocku A poděkovat za přání![]() Jedeme do termálek - Velký Meder![]() Mějte se všechny krásně,bez starostí a bolestí!!!!!!!A buďte tu všechny ZDRAVÉ!!!!!!!!!!!![]() ![]() Marti popřej vnučce i za mně hodně zdravíčka a same dobré známky!!!!! Koudy díííky ![]() |
||||
| Bm68 | Příšla jsem | Datum vložení: 12.10.2013 19:44 hod. | |||
|
vám popřát dobrou noc.![]() Upekla jsem bublaninu a udělala bramb. salát na zítra. Zítra jsem měla jet k příbuzným do Volduch, ale pojedou jen mladí, já se na to necítím. Starší vnuk bude taky doma, má autoškolu a pak ještě směnu v Albertu, tak přijde ke mně na oběd. Děvčata, hezky se vyspěte! ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 12.10.2013 19:23 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit a popřát pěkný večer a dobrou noc všem.Dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Macizaj | Alenko, | Datum vložení: 12.10.2013 19:01 hod. | |||
|
já mám pokladnice 3. Zase tak často sem nechodím, ale diamanty, šperky a zlato, to mi padá každou chvíli kterou zde sedím, jen stříbrňáky a zlaťáky ne. Nedá se nic dělat. Přežiju to. Teď už opravdu jdu plést. Pa,pa! |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 12.10.2013 18:58 hod. | |||
|
Ještě jednou všem děkuji za přáníčka Verunce, vše je hotovo.Uklízeno. Za chvíli půjdu do koupelny a sednu k telce.Dám si sudoku nebo knížku.....To je můj každodenní relax....Jani, Verunka je kromě břišních tanců ještě v dramatickém kroužku a letos postoupila mezi starší. Ona je taková činorodá dušička. Pořád něco zkouší, už má angličtinu a proto jsme jí koupili ten tablet, který mluví jen anglicky a dává i otázky jako testy. Pevně věřím, že to bude její nejlepší dárek....Děvčata přeji vám pěkný zbytek dne , hezky se všechny vyspěte a zítra ahojky. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Marcelko, | Datum vložení: 12.10.2013 18:56 hod. | |||
|
já když jsem klikla na chytrou, tak tam byl čtyřlístek a zalezl mi za reklamu, už to nešlo nijak sebrat...ale co nadělám...je ho škoda, třeba by se někdy hodil... já včera zabloudila na nějakou diskuzi a holky už měly 9 i mám dojem některá 16 pokladnic, to asi ani nespí, či kliká celá rodina ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka,přeji hezký večer.. | Datum vložení: 12.10.2013 18:51 hod. | |||
|
Jani-..Fotečky jsem již viděla, kostel je hezký i radnice..kolik schodů jsi zdolala?? za chvíli budou zprávy..a možná i nějaký program v telce, tak přeji nejen hezký večer,ale i dobrou noc.. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 12.10.2013 18:41 hod. | |||
|
![]() Jsem ze zahrady zpět.Byla jsem s fenkami na kratší procházce. Marti, také přeji Verunce k narozeninám mnoho úspěchů ve škole a ať se jí daří v kroužku tanců. ![]() Marci, nech si dařit a pak nám vyfoť šálu. ![]() Přeji pěkný večer a klidnou noc. ![]() ![]() Alenko, dík. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 12.10.2013 18:30 hod. | |||
|
Takže přeji krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 12.10.2013 18:28 hod. | |||
|
Za celou dobu, co zde sedím, přilétly jedny stříbrňáky. Všem vám přeji příjemný večer a klidnou, dobrou noc! Ať jste všechny zdravé!!!!!!!!!!!! ![]() ![]() |
||||