Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já jsem Marcela, 70let, dvě děti - 50 a 45, 4 vnoučata -30, 28, 17, 12 a pravnuk 7 let. Jsem od Rokycan.
Holky, trochu vám závidím. U nás lilo od včerejšího odpoledne a teprve před chvilkou přestalo. Je 9°C. Byla jsem na hřbitově a přišla zmrzlá jako drozd. Už jsem se zahřála. Jdu vyluxovat, utřít prach a zalít kytičky. Večer bude volat snacha, tak abych na ni měla čas.
Zatím ahoj!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Koudy, já jsem Jana.Bydlím 20 km od Olomouce.Mám jednoho syna a dvě dospělé vnučky.Bydlím v paneláku, ale vlastníme větší zahradu, kde máme dvě fenky německého ovčáka.Jsme stejně staré.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen nakukuju, asi sem nebudu teď moc chodit, protože jsem zjistila, že když sedím na židli a mám nojy dole, je to daleko nejhorší, jak mě ty bolesti berou. Byla jsem dopoledne ve městě a musela jsem se každou chvíli opřít o zeď, abych nepadla.

Koudy vidíš, tu polévku taky zkusím, já dělám cuketovou,ale brokolicovou ne a teď mám doma obojí, tak by se to hodilo. Tak jsi rozšířila řady děvčat z Moravy.
Já bydlím v Pošumaví v menším městě,mám jednoho ženatého syna a dva vnuky.

Ozdobila jsem hnětynky, ale ještě ne úplně všechny, vždycky po chvíli jdu do křesla a dám si nohy nahoru.
Dneska taky nemáme zimu, ale do nedávna pršelo a takové teplo, jaké hlásíte vy, tu nemáme.
Obrázek uživatelky
profil
Milé seniorky, všechny vás zdravím a děkuji, že mě mezi sebe přijmete. Jmenuji se Marie a žiju celý život v malé vesničce na vyškovsku asi 30 km od Brna. Je mi 64 let a s manželem jsme vychovali 3 syny, ten nejmladší tedka oslavil třicítku, je zatím svobodný a žije s námi. Máme 4 vnoučata. Starám see o domácnost, zahradu a o manžela,který je nemocný. Ztratil krátkodobou paměť, špatně chodí a tak je na mně závislý. Jo, ještě máme dva krásné labradory, naše miláčky. To je tak stručně o mně, časem se poznáme lépe, protože ani já o vás zatím nevím celkem nic. Jinak, já se dostanu na PC až odpoledne,od rán ajsem vždy v jednom kole.Každý den vářím i pro syna, dneska jsem vyzkoušela recepty z CHŽ polévku z cukety a brokolice a okurkovou omáčku se sýrem,vepřovým masíčkem a brambory. Taky bych měla žehlit,mám tam povlečení a též se mi do toho nechce. Včera odpoledne jsem upekla bábovku rovněž z CHŽ,manžel má rád sladké, musím mu dát ke svačině. Tak zase příště...
Obrázek uživatelky
profil
já chtěla rýt a lepila se mi hlína na rýčSmajlíkjinak je opravdu příjemně-
Upekla jsem piškot a jdu nastrouhat jablíčka a podusím je, pak přidám vodu s pudinkem a dám nahoru..je to šťavnaté, chapům to chutná..tak jdu, ať mám úkol odškrtnutý a pak bych měla žehlit, ale moc se mi nechce...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem byla nakoupit. Na náměstí jsou trhy, mají pěkné záclony, ale nekupuji, mám jich dost.Smajlík Venku je zamračeno, ale zima není. Volala mamka , potřebuje něco, tak asi zas poletím do Penny. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pěkně a svítí občas sluníčko. Teploměr ukatuje 20 stupńů.(Je ve stínu.) Manžel ryje zahradu. Říká, že se mu špatně dělá, že je horko.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Makuško, skoro jako u nás v úterý,či již v pondělí? ani nevím, ten čas tak utíká...taky masko a mrkvička a brambor..
SmajlíkByla jsem na pečivo a muže doprovodit, říkal,že si mám vzít foťák ,že ještě dost květinek kvete,tak jsem zase udělala dost fotek, jen jestli se povedly, něco i u nás na zahradě, tam mi kvetou i růže, všechny 4 se snaží i ta pátá popínaváSmajlík
Jdu se převléci a poobědvámSmajlíkMáme čínuSmajlík
Venku je po dešti mokro, ale teplo..18°C musela jsem si vysvléci i bundu, zpotila jsem se...musela jsem po příchodu chvilku sednout, jdu se převléci a na tu papkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem doma.Na zahradě jsem nic nedělala.Byla jsem jen na procházce s fenkami.
Přeji dobré chutnání k obědu.Smajlík
U nás bude rajská z rajčat, sekaná a knedlík.Maso i knedlík jsem vytáhla z mražáku.
Teď si dám polední kávu a pak půjdu dělat tu rajskou.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a zjistila, že bude poledne. Přeji dobrou chuť už dopředu, my máme vepřové masíčko v mrkvičce ze zahrádky, naše brambory a jen udělaná záklechtka z mléka a trochou mouky. Vše už je hotovo, polévka je zeleninový vývar....Když nám bude dobře, dáme se i na složitější už vaření.Byli jsme chvíli sbírat ořechy, protože padá listí a muselo se to odnosit shrabané do jámy, strašně to klouzalo a ještě by mohlo dojít k úrazu...Tak se mějte pěkně a pohodu u kafíčkování....SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles