Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji dobrý večer. | Datum vložení: 11.10.2013 19:35 hod. | |||
|
![]() Vítám také Jakaz- Jarku. Mějte pěknou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 11.10.2013 19:07 hod. | |||
|
Tak Maky jdu se také představit![]() Koudy , bydlím ve východních Čechách. Mám 3 syny, 40,38,36let. Mám 7 vnoučat-20,19,16,15,9,8 a 3roky. Bydlíme s manželem v bytovce, takže zahrádku nemáme. Když něco budeš chtít vědět, zeptáš se Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.![]() Jo a zapoměla jsem, je mi 61let. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 11.10.2013 19:01 hod. | |||
|
Vidím, že je tady představování, tak nesmím chybět. Koudy, jsem nejstarší, tak ti budu říkat Maruš, máme tu Marii, ale to je naše Majka z Valašska.Jmenuji se Marta, je mi 73 let, mám 3 děti –syn53, dcera 50 a mladší dcera 39.Mám 7 vnoučat-30,29,28,27,dvojčata 15.5r. a nemladší vnučku 9.Žijeme poblíž Slavkova u Brna v domě s velkou zahradou a polem.Práce je pořád dost a bydlíme s nejmladší dcerou a jejími dvojčaty a malou vnučkou.To pro začátek a jinak tobě i ostatním přeji hezký večer, a pěkně se vyspěte . ![]() Nevím jestli jsem tu vítala Jarušku/Jakaz/, činím tak dodatečně. Ať se vám tu oběma líbí!!!!!!!!!!!! |
||||
| Jakaz | Koudy | Datum vložení: 11.10.2013 18:56 hod. | |||
|
Jsem Jarka, v lednu 62 let, 2 dospělé děti, pořídila jsem si je dost pozdě, takže vnoučata zatím nemám, dcera končí VŠ. Jsem z Brna | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 11.10.2013 18:54 hod. | |||
|
Přeju hezký večer a dobrou noc!![]() |
||||
| Hali | Příjemný pohodový večer všem pilným "seniorkám"! | Datum vložení: 11.10.2013 18:49 hod. | |||
|
U nás byl docela pěkný den,bylo až horko.Dopoledne nějaké vyřizování ve městě,přišla jsem docela utahaná.Pak oběd,po obědě odjel manžel na sraz 70,ze zákl.školy a já jsem se dala do úklidu ve spížce,bylo to náročné,ale jsem tomu moc ráda.Zítra budeme mít u nás na hlídání malého čiperu,mohlo by být pěkně,aby si mohl užít hraní venku.Také tady vítám Koudy-jsem taky Marie,68 let,kousek od Valašského Meziříčí,v listopadu máme zlatou svatbu,z toho se dá vyvodit,že mám doma prima chlapa,máme 3 šikovné kluky,4 dospělé vnučky,2 vnuky-mladší má 3 roky,a navrch 5letá pravnučka.K tomu partneři a partnerky synů a vnuček,takže je nás dohromady už pomalu 20 kousků.Děvčátka,přeju Vám klidnou bezbolestnou noc,příjemné sny,ať zítra vstáváte do pohody a ať Vás,ani Vaše blízké netrápí žádné bacily či neduhy!!! | ||||
| Bobina | Ahoj Koudy | Datum vložení: 11.10.2013 18:38 hod. | |||
|
já jsem Božena. Mám 60 let. Dvě dospělé děti. Dcera 38 let je vdaná má dvě děti. Aničku ta má 9 a 1/2 roku a Adámka 2 a 1/2. roku. Už 6 let bydlí s rodinou v Ženevě. Pracuje u OSN. Syn má 36 let bydlí doma a je svobodný. Bydlím ve větší obci v rod. domě 10 km od Kroměříže a asi 20km od Zlína. Mám jednoho manžela už 40 let. ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 11.10.2013 18:15 hod. | |||
|
Jsem Eva mám 66. 3děti a dvě vnučky 20 a 15 a 1 vnuka 20. Bydlím v Havířově. |
||||
| Anna58 | ahoj holky. | Datum vložení: 11.10.2013 18:15 hod. | |||
|
Je pěkná zima a leje. Už tady i topím. Takse mějte hezky a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 11.10.2013 18:13 hod. | |||
|
holky u nás je teplý vítr asi z Afriky, je to příjemné..byla jsem sbírat ořechy jen tak v triku.. Jdu se rozloučit..synek tu bude až do odchodu na noční, ale už dnes poslení myslím tento týden..Blani, brokolicovou taky dělávám..,hnětýnky nezapomeň popfotit, nožka bolí,ale poděl se s námi o tu vaši specialitku ![]() KOUDy, já jsem ze Slovácka- Zlínský kraj..mám 3děti a ještě další 2 vyvdané, já se před 7lety znovu provdala...na jaře mi bylo 58let.. HOLKY, dobrou, jdu dožehlit to prádlo, byla jsem jen dolít vodu a využila chvilky, kdy šel synek za kamarádem ![]() |
||||