Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Vítám také Jakaz- Jarku.

Mějte pěknou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak Maky jdu se také představitSmajlík
Koudy , bydlím ve východních Čechách. Mám 3 syny, 40,38,36let. Mám 7 vnoučat-20,19,16,15,9,8 a 3roky. Bydlíme s manželem v bytovce, takže zahrádku nemáme. Když něco budeš chtít vědět, zeptáš seSmajlík Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Jo a zapoměla jsem, je mi 61let.
Obrázek uživatelky
profil
Vidím, že je tady představování, tak nesmím chybět. Koudy, jsem nejstarší, tak ti budu říkat Maruš, máme tu Marii, ale to je naše Majka z Valašska.Jmenuji se Marta, je mi 73 let, mám 3 děti –syn53, dcera 50 a mladší dcera 39.Mám 7 vnoučat-30,29,28,27,dvojčata 15.5r. a nemladší vnučku 9.Žijeme poblíž Slavkova u Brna v domě s velkou zahradou a polem.Práce je pořád dost a bydlíme s nejmladší dcerou a jejími dvojčaty a malou vnučkou.To pro začátek a jinak tobě i ostatním přeji hezký večer, a pěkně se vyspěte .Smajlík Smajlík

Nevím jestli jsem tu vítala Jarušku/Jakaz/, činím tak dodatečně. Ať se vám tu oběma líbí!!!!!!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Jsem Jarka, v lednu 62 let, 2 dospělé děti, pořídila jsem si je dost pozdě, takže vnoučata zatím nemám, dcera končí VŠ. Jsem z Brna
Obrázek uživatelky
profil
Přeju hezký večer a dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás byl docela pěkný den,bylo až horko.Dopoledne nějaké vyřizování ve městě,přišla jsem docela utahaná.Pak oběd,po obědě odjel manžel na sraz 70,ze zákl.školy a já jsem se dala do úklidu ve spížce,bylo to náročné,ale jsem tomu moc ráda.Zítra budeme mít u nás na hlídání malého čiperu,mohlo by být pěkně,aby si mohl užít hraní venku.Také tady vítám Koudy-jsem taky Marie,68 let,kousek od Valašského Meziříčí,v listopadu máme zlatou svatbu,z toho se dá vyvodit,že mám doma prima chlapa,máme 3 šikovné kluky,4 dospělé vnučky,2 vnuky-mladší má 3 roky,a navrch 5letá pravnučka.K tomu partneři a partnerky synů a vnuček,takže je nás dohromady už pomalu 20 kousků.Děvčátka,přeju Vám klidnou bezbolestnou noc,příjemné sny,ať zítra vstáváte do pohody a ať Vás,ani Vaše blízké netrápí žádné bacily či neduhy!!!
Obrázek uživatelky
profil
já jsem Božena. Mám 60 let. Dvě dospělé děti. Dcera 38 let je vdaná má dvě děti. Aničku ta má 9 a 1/2 roku a Adámka 2 a 1/2. roku. Už 6 let bydlí s rodinou v Ženevě. Pracuje u OSN. Syn má 36 let bydlí doma a je svobodný. Bydlím ve větší obci v rod. domě 10 km od Kroměříže a asi 20km od Zlína. Mám jednoho manžela už 40 let. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem Eva mám 66. 3děti a dvě vnučky 20 a 15 a 1 vnuka 20.
Bydlím v Havířově.
Obrázek uživatelky
profil
Je pěkná zima a leje. Už tady i topím.
Takse mějte hezky a dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky u nás je teplý vítr asi z Afriky, je to příjemné..byla jsem sbírat ořechy jen tak v triku..
Jdu se rozloučit..synek tu bude až do odchodu na noční, ale už dnes posleníSmajlíkmyslím tento týden..
Blani, brokolicovou taky dělávám..,hnětýnky nezapomeň popfotit, nožka bolí,ale poděl se s námi o tu vaši specialitkuSmajlík
KOUDy, já jsem ze Slovácka- Zlínský kraj..mám 3děti a ještě další 2 vyvdané, já se před 7lety znovu provdala...na jaře mi bylo 58let..
HOLKY, dobrou, jdu dožehlit to prádlo, byla jsem jen dolít vodu a využila chvilky, kdy šel synek za kamarádemSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles