Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máme po dešti, a je zamračeno.Smajlík
Blani článek si najdu i fotky, ale až k večeru, mám dost práce teď a odpoledne jedem k mamce přát, Mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, přeji hezkou neděli...
U nás je hned poránu 12°C, tak bude jistě hezky..mužík má chuť na uzené, tal bude se zelím a bramborovým knedlíkem a já budu mít od včerejška

Blani, článeček si najduSmajlík

Karofko, já to dělám jako ty, když přiletí, jsem ráda, ale štvalo mne,že se mi schoval za reklamu a už nešel otevřít...Smajlík
BACULKO...třeba když máš v práci čas,a hlavně jestli můžeš, tak si prohlížej fotky,klikni na fotku a zase na další, trošku bodíků ti přibude a nemusíš se tak soustředit, nemusíš tam nic psát...Smajlík Máš teď moc starostí...papa...myslím na tebeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zatím vypadá, že opravdu bude. Svítí sluníčko hned od rána. Nebe je zatím bez mráčku. Karofka dala večer opravdu krásné fotočky. Úplně se mě sbíhali sliny.Smajlík Blani článeček jsem si přečetla hned ráno po otevření CHŽ.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koukla jsem na několik foteček, Karofka mě nalákala na sladké i na roládu z kuřecího. To bych mohla také udělat. Jste všechny moc pilné. V klikačce přeji všem úspěch, alespoň na bodíky. Já si objednala sice DVD Postřižiny, ale do 25000 mi ještě chybí bodíky. Nevím, jak je do konce roku nasbírám, Přeci jen o víkendu nechci přehánět a zneužít možnosti.
Obrázek uživatelky
profil
dobré ráno, krásnou neděli. Smajlík Máme zase zataženo, mokro.
Koukám,že tu ještě nikdo není, no, je neděle, tak spinkejte.
Já spala tentokrát taky docela dobře, ale musím připravit naším oběd pro bratrance (vždycky mu ho vozím, když tam jedu), pak věci na hroby, tak abych to měla, než pojedou.

Děkuji za komentáře k fotkám.

A děvčátka, dneska mi vyšel článek, tak jestli budete mít některá zájem, budu ráda.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zatím vypadá, že bud pod mrakem. Večer opět pršelo. Zase je předemnou služba, kde se v klidu pozoruje okolí. Navíc se poslední dobou nesoustředím ani na čtení. Tady bych mohla, jen u našich mi nejde číst ani noviny. Pokud budu sedět je klid, ať chci udělat cokoliv je hned na nohou a pomahal by. Jen bohužel neví jak. Jeho dobrá starost je pro nás spíše zádrhel. Vše trvá mnohem déle s výsledém nejasným. Tady v klidném prostředí mě uklouznou myšlenky jinam.....
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám klidnou doubrou noc...
já mám jen jednu truhličku, nevím, jak to ty holky dělají..,

dobrou noc...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem nakoukla..Karofka má fotečky dobrůtek..sbíhají se mi úplně sliny...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Makuško..jistě Verunka bude šřastná z dárečkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kdo mně pomůže s hlasováním ? Oplatím, pošlu přihl. na přivýdělek.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151762759036785&set=a.10151762741696785.1073741841.116282456784&type=1&theater

Hlasujte ,prosím.Soutěž je jen do 13.10.
Obrázek uživatelky
profil
Kdo mně pomůže s hlasováním ? Oplatím, pošlu přihl. na přivýdělek.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151762759036785&set=a.10151762741696785.1073741841.116282456784&type=1&theater

Hlasujte ,prosím.Soutěž je jen do 13.10.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles