Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 13.10.2013 07:59 hod. | |||
|
Máme po dešti, a je zamračeno.![]() Blani článek si najdu i fotky, ale až k večeru, mám dost práce teď a odpoledne jedem k mamce přát, Mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 13.10.2013 07:54 hod. | |||
|
Děvčátka, přeji hezkou neděli... U nás je hned poránu 12°C, tak bude jistě hezky..mužík má chuť na uzené, tal bude se zelím a bramborovým knedlíkem a já budu mít od včerejška Blani, článeček si najdu ![]() Karofko, já to dělám jako ty, když přiletí, jsem ráda, ale štvalo mne,že se mi schoval za reklamu a už nešel otevřít... ![]() BACULKO...třeba když máš v práci čas,a hlavně jestli můžeš, tak si prohlížej fotky,klikni na fotku a zase na další, trošku bodíků ti přibude a nemusíš se tak soustředit, nemusíš tam nic psát... Máš teď moc starostí...papa...myslím na tebe![]() |
||||
| Bobina | hezkou neděli | Datum vložení: 13.10.2013 07:53 hod. | |||
|
Zatím vypadá, že opravdu bude. Svítí sluníčko hned od rána. Nebe je zatím bez mráčku. Karofka dala večer opravdu krásné fotočky. Úplně se mě sbíhali sliny. Blani článeček jsem si přečetla hned ráno po otevření CHŽ.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 13.10.2013 07:27 hod. | |||
|
Koukla jsem na několik foteček, Karofka mě nalákala na sladké i na roládu z kuřecího. To bych mohla také udělat. Jste všechny moc pilné. V klikačce přeji všem úspěch, alespoň na bodíky. Já si objednala sice DVD Postřižiny, ale do 25000 mi ještě chybí bodíky. Nevím, jak je do konce roku nasbírám, Přeci jen o víkendu nechci přehánět a zneužít možnosti. | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 13.10.2013 07:23 hod. | |||
|
dobré ráno, krásnou neděli. Máme zase zataženo, mokro.Koukám,že tu ještě nikdo není, no, je neděle, tak spinkejte. Já spala tentokrát taky docela dobře, ale musím připravit naším oběd pro bratrance (vždycky mu ho vozím, když tam jedu), pak věci na hroby, tak abych to měla, než pojedou. Děkuji za komentáře k fotkám. A děvčátka, dneska mi vyšel článek, tak jestli budete mít některá zájem, budu ráda. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Dobré ráno. | Datum vložení: 13.10.2013 07:22 hod. | |||
|
Zatím vypadá, že bud pod mrakem. Večer opět pršelo. Zase je předemnou služba, kde se v klidu pozoruje okolí. Navíc se poslední dobou nesoustředím ani na čtení. Tady bych mohla, jen u našich mi nejde číst ani noviny. Pokud budu sedět je klid, ať chci udělat cokoliv je hned na nohou a pomahal by. Jen bohužel neví jak. Jeho dobrá starost je pro nás spíše zádrhel. Vše trvá mnohem déle s výsledém nejasným. Tady v klidném prostředí mě uklouznou myšlenky jinam..... | ||||
| koudy | děvčata | Datum vložení: 12.10.2013 21:38 hod. | |||
|
přeji vám klidnou doubrou noc... já mám jen jednu truhličku, nevím, jak to ty holky dělají.., dobrou noc... ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 12.10.2013 20:08 hod. | |||
|
ještě jsem nakoukla..Karofka má fotečky dobrůtek..sbíhají se mi úplně sliny...![]() ![]() ![]() Makuško..jistě Verunka bude šřastná z dárečku ![]() ![]() |
||||
| bouře | fotografie-hlasování | Datum vložení: 12.10.2013 20:06 hod. | |||
|
Kdo mně pomůže s hlasováním ? Oplatím, pošlu přihl. na přivýdělek. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151762759036785&set=a.10151762741696785.1073741841.116282456784&type=1&theater Hlasujte ,prosím.Soutěž je jen do 13.10. |
||||
| bouře | fotografie | Datum vložení: 12.10.2013 20:02 hod. | |||
|
Kdo mně pomůže s hlasováním ? Oplatím, pošlu přihl. na přivýdělek. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151762759036785&set=a.10151762741696785.1073741841.116282456784&type=1&theater Hlasujte ,prosím.Soutěž je jen do 13.10. |
||||