Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 13.10.2013 13:07 hod. | |||
|
já byla ráno tady,pak jsem mrkla na pár emailíků a na Toulavou kameru a již tu byl synek, asi aby mne popohnal s vařením![]() už běžel... Já taky loudím po tátovi procházku, ale teď je kafíčko![]() moučník již zmizel včera![]() REGI: ať Ti směna rychle utíká a smaženice ,to bych si taky pošmákla muž se přišel trošku pochválit a jistě je mu i smutno,když nejsi s ním ..Můj muž taky přiběhl v pátek domů, myslela jsem, že něco zapomněl a on, že má hodinu čas, tak že se přišel na mne podívat..a ať si vezmu foťák a jdu ho doprovodit,že tam kvetou kvítečka![]() |
||||
| 2baculka | Také jsem po obědě. | Datum vložení: 13.10.2013 12:38 hod. | |||
|
Sice je neděle a já lečo snědla s chlebem, ale nevadí. I tak jsem si pochutnala. Muž se na mne přišel podívat. Spíše přišel jako poťouchlík, zahrádku na chalupě zryl a uklidil vytahané cibuloviny a kytky dovnitř. Cestou domů se staviĺ v lese a má trochu hub na smaženici.Sice jsem naplánovala na zítřek kuře na paprice a druhou půlku, že upeču a udělám mrkev na husto, ale omáčku mohu nechat na středu, aby si ji ohřáli a zítra udělám smaženici. No byl ten můj chlap najednou spokojený. Přeju mu to. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 13.10.2013 12:25 hod. | |||
|
![]() Už jíme. ![]() ![]() Blani, na věž kostela.Je to ve fotkách. |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 13.10.2013 12:20 hod. | |||
|
Dobrou chuť! ![]() My už jsme taky po, měli jsme br.salát a řízky (vnuk a já), přítel jen kotletu dušenou se zeleninou a bramborem. Zdeni, přeju mamince hodně zdraví a oslavu si řádně užijte. Maky, ty se taky poměj u mladých. Už si taky nepamatuju, po jakých schodech šla Jana. Mějte všechny krásnou neděli. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 13.10.2013 12:12 hod. | |||
|
Přeji dobrou chuť k obědu, my jsme už po. Byl knedlík , zelí, maso Venku zamračeno, zatím neprší. Už jsem oblečená a odjíždíme, tak pěkné odpoledne.![]() |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 13.10.2013 12:11 hod. | |||
|
![]() popřát dobré chutnání. Uvařeno mám, jen čekám až přijde muž z cvičáku. Marti, užijte si oslavy odpoledne. ![]() Mám umyté okno v kuchyni.Neviděli jsme na teploměr. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Je znát, kdo jste z Moravy. | Datum vložení: 13.10.2013 11:28 hod. | |||
|
Ještě tam máte hezky. U nás je stále pod mrakem, neprší a fouká vítr. Půjdu si ohřát lečo co mi od včera zbylo. Možná si ho vylepším plátkovým sýrem, pro změnu chuti. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné nedělní ráno, | Datum vložení: 13.10.2013 09:11 hod. | |||
|
máme sluníčko aspoň na chvíli.Spala jsem jako nemluvně od 23.hod. do půl sedmé. To je paráda. Dnes jsme pozváni na oběd, nevařím, bude z pravé svíčkové omáčka, už se těším. ..Za chvíli si umyju hlavičku a potom jenom sem tam " šomtat".Přeji všem aby se neděle vydařila,užijte si jeden z posledních pěkných dnů- u nás po neděli má pršet a ochladit se.....Hezký den ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 13.10.2013 08:56 hod. | |||
|
V noci pršelo, teď je střídavě oblačno. Blaničko, Volduchy jsou od nás lesem asi 4km. Hned jak dočtu, půjdu na tvůj článek. Na fotky se snad dostanu k večeru. Dnes přijdou vnuci na oběd, proto musí být včas vařeno. Dělám slepičí polévku, vepřové na zelenině a brm.knedlík. Zdeničko, přeji pěknou oslavu a mamince přeji hodně zdraví. Regi, je to velice vysilující starost, také jsem to poznala. Bohužel, na mně se starost ošklivě podepsala. Držím všechny palce, abys dokázala všechno zvládnout. ![]() Je neděle, pokud nečekáte žádnou návštěvu, odpočívejte! Všem přeji pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 13.10.2013 08:28 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás se počasí střídá.Ráno mlhavo a tedˇ vykukovalo sluníčko a padá další mlha. Děkuji za okomentování fotek. Na věž se šlo po točitých schodech, ale nepočítala jsem je. Vařit budu slepičí polévku, obalované houby a rajčatový salát. Zdeni, užij si oslavy s maminkou a popřej ji hodně zdraví. Mějte pěknou neděli. ![]() ![]() |
||||