Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já byla ráno tady,pak jsem mrkla na pár emailíků a na Toulavou kameru a již tu byl synek, asi aby mne popohnal s vařenímSmajlíkSmajlíkuž běžel...SmajlíkJá taky loudím po tátovi procházku, ale teď je kafíčkoSmajlíkSmajlíkmoučník již zmizel včeraSmajlík

REGI: ať Ti směna rychle utíká a smaženice ,to bych si taky pošmáklaSmajlíkmuž se přišel trošku pochválit a jistě je mu i smutno,když nejsi s nímSmajlík..Můj muž taky přiběhl v pátek domů, myslela jsem, že něco zapomněl a on, že má hodinu čas, tak že se přišel na mne podívat..a ať si vezmu foťák a jdu ho doprovodit,že tam kvetou kvítečkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sice je neděle a já lečo snědla s chlebem, ale nevadí. I tak jsem si pochutnala. Muž se na mne přišel podívat. Spíše přišel jako poťouchlík, zahrádku na chalupě zryl a uklidil vytahané cibuloviny a kytky dovnitř. Cestou domů se staviĺ v lese a má trochu hub na smaženici.Sice jsem naplánovala na zítřek kuře na paprice a druhou půlku, že upeču a udělám mrkev na husto, ale omáčku mohu nechat na středu, aby si ji ohřáli a zítra udělám smaženici. No byl ten můj chlap najednou spokojený. Přeju mu to.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Už jíme.SmajlíkSmajlík

Blani, na věž kostela.Je to ve fotkách.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť! Smajlík
My už jsme taky po, měli jsme br.salát a řízky (vnuk a já), přítel jen kotletu dušenou se zeleninou a bramborem.
Zdeni, přeju mamince hodně zdraví a oslavu si řádně užijte.
Maky, ty se taky poměj u mladých.
Už si taky nepamatuju, po jakých schodech šla Jana.
Mějte všechny krásnou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobrou chuť k obědu, my jsme už po. Byl knedlík , zelí, masoSmajlík Venku zamračeno, zatím neprší. Už jsem oblečená a odjíždíme, tak pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

popřát dobré chutnání.

Uvařeno mám, jen čekám až přijde muž z cvičáku.


Marti, užijte si oslavy odpoledne.Smajlík

Mám umyté okno v kuchyni.Neviděli jsme na teploměr.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ještě tam máte hezky. U nás je stále pod mrakem, neprší a fouká vítr. Půjdu si ohřát lečo co mi od včera zbylo. Možná si ho vylepším plátkovým sýrem, pro změnu chuti.
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko aspoň na chvíli.Spala jsem jako nemluvně od 23.hod. do půl sedmé. To je paráda. Dnes jsme pozváni na oběd, nevařím, bude z pravé svíčkové omáčka, už se těším. ..Za chvíli si umyju hlavičku a potom jenom sem tam " šomtat".Přeji všem aby se neděle vydařila,užijte si jeden z posledních pěkných dnů- u nás po neděli má pršet a ochladit se.....Hezký denSmajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
V noci pršelo, teď je střídavě oblačno.
Blaničko, Volduchy jsou od nás lesem asi 4km. Hned jak dočtu, půjdu na tvůj článek.
Na fotky se snad dostanu k večeru. Dnes přijdou vnuci na oběd, proto musí být včas vařeno. Dělám slepičí polévku, vepřové na zelenině a brm.knedlík.
Zdeničko, přeji pěknou oslavu a mamince přeji hodně zdraví.
Regi, je to velice vysilující starost, také jsem to poznala.
Bohužel, na mně se starost ošklivě podepsala. Držím všechny palce, abys dokázala všechno zvládnout.Smajlík
Je neděle, pokud nečekáte žádnou návštěvu, odpočívejte!
Všem přeji pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
U nás se počasí střídá.Ráno mlhavo a tedˇ vykukovalo sluníčko a padá další mlha.
Děkuji za okomentování fotek.
Na věž se šlo po točitých schodech, ale nepočítala jsem je.

Vařit budu slepičí polévku, obalované houby a rajčatový salát.

Zdeni, užij si oslavy s maminkou a popřej ji hodně zdraví.

Mějte pěknou neděli.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles