Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, ber pravidelně prášky na tlak, je to důležité. Určitě se ti to časem upraví.Já mám ještě muškáty na balkóně. Zítra je určitě uklidím.
Dnes, během vycházky jsme vylezli na místní vrchol do výšky asi 560m/n.m. Byly tam spousty suchohřibů a kačenek. Jen se na nás smály. Měla jsem chuť je sebrat. Vyndala jsem jednu a zjistila, že je zmrzlá. Tak jsem nesebrala nic, prý se zmrzlé houby sbírat nemají.Smajlík
SmajlíkSmajlík
Jdu také na Doktory z Počátků. Užijte si zbytek večera a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlíkZas je týden v čudu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak dnes už dočítat nebudu. U mamky jsme pokecali s bráškou a švagrovou , když jsme jeli tam byla mlha veliká. pak se udělalo krásně. Tak pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky jsem trošku početla...máme puštěné zprávy, ale nestíhám..musím ještě jít věšet prádlo a chystat mužovi sváču do služnby a chci stihnout fim ve 20hod..
KAROFKO, udělala jsem něco pro zdraví a pak slupla k večeři 2rohlékySmajlíkSmajlík

MAkuško, máš krásný pocit a bude i krásá vzpomínka na dnešní denSmajlík
Koudy, fajn změna, závody..SmajlíkMrknu na mapu,kde je Rudice a snad i tu diskuzi najdu..

Děvčátka loučím se ..dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si přečetla,jak jste která prožila neděli...ikdyž se ještě dost těžko orientuji.
Já byla s dětmi na závodech v Rudici.Dnes běžela i vnučka Lucinka. Pak jsme se podívali po zajímavostech, když už jsme byli v tom kraji.
O manžela se postarala snacha, ikdyž měl vše připravené.
Myslím na Baculku-snad nepletu jméno-bude to mít těžké,já pečujuji o manžela, ztratil krátkodobou paměť už je to přes tři roky...
Neděle utekla, synové s rodinami odjeli z chatek...Udělala jsem k večeři pomazánku a synovi svačinu do práce, má
ranní.
Chci se podívat na Doktory z Počátků a vyhledat ty fotečky a článek. Kdyby jste některá chtěla, mám tu diskusi o pokojových kytkách, tak se mrkněte...
Přeji všem pěkný večer a pokojnou noc...
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem doma, bylo to moc hezké. Dominovala ta malá, protože byla šťastná, tak byla pořád veselá a bavila nás. Kromě našich dárků dostala helmu na kolo, která i svítí, další 2 lega, tančící podložku a nějaké oblečení to nebudu vše jmenovat. Bylo nás tam14, ale chudák sportovec, ten měl v noci žaludeční potíže, tak tomu ochutnávání moc nedal. Vlastně jenom pil Coca-colu studenou.Starší dcera odjela s rodinou před chvílí a bylo pořád o čem povídat.Mám ráda takové sešlosti, protože člověk zapomene na věk a baví se.Ještě že je tam kde sednout, oni mají společný prostor 11m x 5m - kuchyně a obývák, kuchyň je oddělená asi poloviční falešnou stěnou, jsou tam 4 velká okna, tak je prostor prima…..Zítra teprve dočtu, co jste dělaly a kde jste byly na procházkách. ….Teď vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc všemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišli jsme z 2,5 hodinové vycházky. Vnuci byli s námi, svítilo sluníčko a bylo nám dobře. Muži pak šli na fotbal a já sedím u PC, chvilku si čtu různé příběhy na CHŽ, občas chytím nějaký puclík a chvílemi pletu šálku. Už bude hotová.
Makuško, jaký byl oběd? Měla jsi umytou hlavičku, pěkně ses oblékla a byla jsi jako nová pětka. Nemám pravdu?
Regi, ty už máš asi také hlavičku jako makovičku. Váňa starší se tolik připravoval, ale měl by skončit, dokud je celý. Stejně už měl zlomené snad všechny kosti. Je to velice houževnatý člověk.
Alenko, jestli bylo u vás tak krásně jako u nás, tak jsi byla asi spokojená, že?
Teď zase budu chvíli plést.
Obrázek uživatelky
profil
Tak se mějte všechny hezky. Dokonce jsem to i přečetla.
No a dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme nakonec byli na procházce až u Kunovic,kolem zahrádek...ještě bylo možno vyfotit spoustu květinek a podobně...snad se povedly, ještě jsem na ně nekoukalaSmajlík

Chviličku jsem oddechla a půjdu něco vykoumat k večeři, ale možná mužík dojí od obědaSmajlíka já si vezmu rohlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, máš asi pravdu, můj mužíček neumí být sám. Někdy mě to až vadilo,teď je to spíše naopak. Přeci jen si zvykáme na novou situaci.
Koukala jsem na Velkou pardubickou. Hdně koní nedojelo a škoda že i Váňa starší nedojel. Hlavně, že je bez úrazu.
Sluníčko se odpoledne vyhouplo a hned je venku veseleji. Jdu balit a zachvilku domů. Potřebují domů umýt hlavu. Tady v Solnici nemám kde své propriety mít. Ve čtvrtek jdu na ostříhání, doufám, že to dopadne.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles