Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 13.10.2013 20:15 hod. | |||
|
Věrko, ber pravidelně prášky na tlak, je to důležité. Určitě se ti to časem upraví.Já mám ještě muškáty na balkóně. Zítra je určitě uklidím. Dnes, během vycházky jsme vylezli na místní vrchol do výšky asi 560m/n.m. Byly tam spousty suchohřibů a kačenek. Jen se na nás smály. Měla jsem chuť je sebrat. Vyndala jsem jednu a zjistila, že je zmrzlá. Tak jsem nesebrala nic, prý se zmrzlé houby sbírat nemají. ![]() ![]() ![]() Jdu také na Doktory z Počátků. Užijte si zbytek večera a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 13.10.2013 20:05 hod. | |||
|
Dobrou noc.![]() ![]() Zas je týden v čudu.![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 13.10.2013 20:03 hod. | |||
|
Tak dnes už dočítat nebudu. U mamky jsme pokecali s bráškou a švagrovou , když jsme jeli tam byla mlha veliká. pak se udělalo krásně. Tak pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 13.10.2013 19:43 hod. | |||
|
taky jsem trošku početla...máme puštěné zprávy, ale nestíhám..musím ještě jít věšet prádlo a chystat mužovi sváču do služnby a chci stihnout fim ve 20hod.. KAROFKO, udělala jsem něco pro zdraví a pak slupla k večeři 2rohléky ![]() ![]() MAkuško, máš krásný pocit a bude i krásá vzpomínka na dnešní den ![]() Koudy, fajn změna, závody.. Mrknu na mapu,kde je Rudice a snad i tu diskuzi najdu..Děvčátka loučím se ..dobrou nocku ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 13.10.2013 19:29 hod. | |||
|
Tak jsem si přečetla,jak jste která prožila neděli...ikdyž se ještě dost těžko orientuji. Já byla s dětmi na závodech v Rudici.Dnes běžela i vnučka Lucinka. Pak jsme se podívali po zajímavostech, když už jsme byli v tom kraji. O manžela se postarala snacha, ikdyž měl vše připravené. Myslím na Baculku-snad nepletu jméno-bude to mít těžké,já pečujuji o manžela, ztratil krátkodobou paměť už je to přes tři roky... Neděle utekla, synové s rodinami odjeli z chatek...Udělala jsem k večeři pomazánku a synovi svačinu do práce, má ranní. Chci se podívat na Doktory z Počátků a vyhledat ty fotečky a článek. Kdyby jste některá chtěla, mám tu diskusi o pokojových kytkách, tak se mrkněte... Přeji všem pěkný večer a pokojnou noc... |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 13.10.2013 19:15 hod. | |||
|
Tak jsem doma, bylo to moc hezké. Dominovala ta malá, protože byla šťastná, tak byla pořád veselá a bavila nás. Kromě našich dárků dostala helmu na kolo, která i svítí, další 2 lega, tančící podložku a nějaké oblečení to nebudu vše jmenovat. Bylo nás tam14, ale chudák sportovec, ten měl v noci žaludeční potíže, tak tomu ochutnávání moc nedal. Vlastně jenom pil Coca-colu studenou.Starší dcera odjela s rodinou před chvílí a bylo pořád o čem povídat.Mám ráda takové sešlosti, protože člověk zapomene na věk a baví se.Ještě že je tam kde sednout, oni mají společný prostor 11m x 5m - kuchyně a obývák, kuchyň je oddělená asi poloviční falešnou stěnou, jsou tam 4 velká okna, tak je prostor prima…..Zítra teprve dočtu, co jste dělaly a kde jste byly na procházkách. ….Teď vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc všem![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 13.10.2013 18:14 hod. | |||
|
Přišli jsme z 2,5 hodinové vycházky. Vnuci byli s námi, svítilo sluníčko a bylo nám dobře. Muži pak šli na fotbal a já sedím u PC, chvilku si čtu různé příběhy na CHŽ, občas chytím nějaký puclík a chvílemi pletu šálku. Už bude hotová. Makuško, jaký byl oběd? Měla jsi umytou hlavičku, pěkně ses oblékla a byla jsi jako nová pětka. Nemám pravdu? Regi, ty už máš asi také hlavičku jako makovičku. Váňa starší se tolik připravoval, ale měl by skončit, dokud je celý. Stejně už měl zlomené snad všechny kosti. Je to velice houževnatý člověk. Alenko, jestli bylo u vás tak krásně jako u nás, tak jsi byla asi spokojená, že? Teď zase budu chvíli plést. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.10.2013 18:07 hod. | |||
|
Tak se mějte všechny hezky. Dokonce jsem to i přečetla. No a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 13.10.2013 17:52 hod. | |||
|
Tak jsme nakonec byli na procházce až u Kunovic,kolem zahrádek...ještě bylo možno vyfotit spoustu květinek a podobně...snad se povedly, ještě jsem na ně nekoukala![]() Chviličku jsem oddechla a půjdu něco vykoumat k večeři, ale možná mužík dojí od oběda a já si vezmu rohlík![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 13.10.2013 16:55 hod. | |||
|
Alenko, máš asi pravdu, můj mužíček neumí být sám. Někdy mě to až vadilo,teď je to spíše naopak. Přeci jen si zvykáme na novou situaci. Koukala jsem na Velkou pardubickou. Hdně koní nedojelo a škoda že i Váňa starší nedojel. Hlavně, že je bez úrazu. Sluníčko se odpoledne vyhouplo a hned je venku veseleji. Jdu balit a zachvilku domů. Potřebují domů umýt hlavu. Tady v Solnici nemám kde své propriety mít. Ve čtvrtek jdu na ostříhání, doufám, že to dopadne. |
||||