Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 12.10.2013 08:10 hod. | |||
|
Tím stále dokola sleduje stejné programy, telka je puštěná od rána do noci a to se 2 dny po sobě opakuji odpolední nebo večerní progrmy. Je pravda že už to nevnímám, ale stejně podvědomě vím že je program stále stejný. Dnes se proklubalo sluníčko, tak doufám, že muž poje na chalupu. |
||||
| 2baculka | Zdravím všechna děvčata. | Datum vložení: 12.10.2013 08:06 hod. | |||
|
I novou Koudy.Chodím sem nyní méně, jelikož místo slavení otcových 94 narozenin bylo nutno se k němu nastěhovat,jelikož mám maminu v nemocnici. Jinak jsem z podhůří Orlických hor, letos mi bylo60 a mám jednu dceru, která bydlí s námi. To pro představení nové seniorce. Včera bylo velmi teplo,ale větrno. Dopoledne jsem nakoupila vše potřebné, k obědu byly kramfleky. odpoledne jsme jeli za maminou do nemocnice. Snad už začíná trochu jíst, chodit zkouší v chodítku. Na večer byla u nás sestřenka, zlobilo ji auto a potřebovala azyl, kde by ji mohl známý auto opravit. Dělali to ve dvoře do tmy.Jen odjeli tak se spustil lijavec. Muž si odjel na noc domů, já jsem zase ve vrátnici, za dědou snad přijede můj bráška. Zatím se neozval tak uvidíme, jak tento týden víkend dopadne. Muž se nějak nemůže srovnat s jeho přístupem k situaci, ono je vysilující se starat o někoho s chybějící pamětíPěkně jste okomentovaly facku z Ordinace, sice jsem ji neviděla, děda má jen ČT 1 a jiný kanál neuznává. |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 12.10.2013 07:47 hod. | |||
|
Tady také včera od večera lilo jak z konve . Dnes si den užívejte a snažte se odpočívat. Venku neprší, tak snad to vydrží. ![]() |
||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 12.10.2013 07:22 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji... Táta má volný víkend, chtěla jsem do lesa, ale po tom včerejším lijáku asi bude bláto, tam kam chodíme jdeme přes pole,to by nešlo ![]() Já moc neklikám, je to dlouho,ale když něco příjde,tak hádám.. ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 12.10.2013 00:13 hod. | |||
|
Tak právě začalo pršet i tady. Je 14,4°C což na půlnoc je docela dost teplo.Přeji klidný víkend užijte si oslav a zdravím všechny nové i ty co tu moc nechodí. | ||||
| Macizaj | Jsem tady. | Datum vložení: 11.10.2013 21:12 hod. | |||
|
Se snachou jsme domluvily, pobavily jsme se a já se jdu s vámi rozloučit. Všem přeji pěkný zbytek večera a klidnou, dobrou noc!![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 11.10.2013 20:23 hod. | |||
|
ještě jdu nahlásit liják jako hrom...už je Sanitka, ale přišla jsem si počíst...![]() ![]() |
||||
| koudy | Seniorky | Datum vložení: 11.10.2013 20:17 hod. | |||
|
je, je, než jsem osprchovala manžela,připravila večeři a léky, tak jste tu měly pěkný sedánek. Tolik děvčat s tak rozmanitými rodinami, to si hned tak nebudu pamatovat. Nás je už 12 i se synovou přítelkyní, v sobotu jsme se sešli na jeho třicetiny, tak nás byl plný dům. U nás teďka prší a leje. Bylo 18 st., teď 13. Uvidíme zítra. Chlapi koukají na fotbal a já si pak něco vyberu. Dnes není krom Sanitky žádný seriál. Přeji všem klidnou a pokojnou noc... |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 11.10.2013 20:10 hod. | |||
|
Zdravím Koudy a Jakaz vítám mezi námi![]() Jsem Krista,je mi 57let mám dvě děti syna 38 , dceru 34 le a 4 vnoučata dva kluky skoro 16 a 8 let,dvě holky 14 a 10 let a páté na cestě bude v březnu,ale ještě nevíme copak to bude![]() Bydlím v Třinci 10 km od Polska a asi taky tak od Slovenska![]() ![]() ![]() Děvčátka dneska jsem se Vám zatoulala nejdřív jsme jeli na eura a pak do Českého Těšína manžel k doktorce, tam jsme ztvrdli pěkně dlouho. ![]() Pak jsme ještě jeli na hřbitov maminkám s kytkami....Moje maminka má zítra páté výročí co zemřela.....![]() A strašně mi chybí...Mějte všechny klidnou dobrou nocku!!!!!!!! |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 11.10.2013 20:03 hod. | |||
|
Tak dobrou noc. Jdu směr koupelna a pak se dnes budu dívat na výměnu manželek. |
||||