Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tím stále dokola sleduje stejné programy, telka je puštěná od rána do noci a to se 2 dny po sobě opakuji odpolední nebo večerní progrmy. Je pravda že už to nevnímám, ale stejně podvědomě vím že je program stále stejný.
Dnes se proklubalo sluníčko, tak doufám, že muž poje na chalupu.
Obrázek uživatelky
profil
I novou Koudy.Chodím sem nyní méně, jelikož místo slavení otcových 94 narozenin bylo nutno se k němu nastěhovat,jelikož mám maminu v nemocnici. Jinak jsem z podhůří Orlických hor, letos mi bylo60 a mám jednu dceru, která bydlí s námi. To pro představení nové seniorce.
Včera bylo velmi teplo,ale větrno. Dopoledne jsem nakoupila vše potřebné, k obědu byly kramfleky. odpoledne jsme jeli za maminou do nemocnice. Snad už začíná trochu jíst, chodit zkouší v chodítku. Na večer byla u nás sestřenka, zlobilo ji auto a potřebovala azyl, kde by ji mohl známý auto opravit. Dělali to ve dvoře do tmy.Jen odjeli tak se spustil lijavec. Muž si odjel na noc domů, já jsem zase ve vrátnici, za dědou snad přijede můj bráška. Zatím se neozval tak uvidíme, jak tento týden víkend dopadne. Muž se nějak nemůže srovnat s jeho přístupem k situaci, ono je vysilující se starat o někoho s chybějící pamětíPěkně jste okomentovaly facku z Ordinace, sice jsem ji neviděla, děda má jen ČT 1 a jiný kanál neuznává.
Obrázek uživatelky
profil
Tady také včera od večera lilo jak z konve .
Dnes si den užívejte a snažte se odpočívat.
Venku neprší, tak snad to vydrží.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji...
Táta má volný víkend, chtěla jsem do lesa, ale po tom včerejším lijáku asi bude bláto, tam kam chodíme jdeme přes pole,to by nešloSmajlík
Já moc neklikám, je to dlouho,ale když něco příjde,tak hádám..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak právě začalo pršet i tady. Je 14,4°C což na půlnoc je docela dost teplo.Přeji klidný víkend užijte si oslav a zdravím všechny nové i ty co tu moc nechodí.
Obrázek uživatelky
profil
Se snachou jsme domluvily, pobavily jsme se a já se jdu s vámi rozloučit. Všem přeji pěkný zbytek večera a klidnou, dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jdu nahlásit liják jako hrom...už je Sanitka, ale přišla jsem si počíst...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
je, je, než jsem osprchovala manžela,připravila večeři a léky, tak jste tu měly pěkný sedánek. Tolik děvčat s tak rozmanitými rodinami, to si hned tak nebudu pamatovat. Nás je už 12 i se synovou přítelkyní, v sobotu jsme se sešli na jeho třicetiny, tak nás byl plný dům. U nás teďka prší a leje. Bylo 18 st., teď 13. Uvidíme zítra. Chlapi koukají na fotbal a já si pak něco vyberu. Dnes není krom Sanitky žádný seriál.
Přeji všem klidnou a pokojnou noc...
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím Koudy a Jakaz vítám mezi námiSmajlíkSmajlíkJsem Krista,je mi 57let mám dvě děti syna 38 , dceru 34 le a 4 vnoučata dva kluky skoro 16 a 8 let,dvě holky 14 a 10 let a páté na cestě bude v březnu,ale ještě nevíme copak to budeSmajlíkSmajlík Bydlím v Třinci 10 km od Polska a asi taky tak od SlovenskaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Děvčátka dneska jsem se Vám zatoulala nejdřív jsme jeli na eura a pak do Českého Těšína manžel k doktorce, tam jsme ztvrdli pěkně dlouho.SmajlíkSmajlíkPak jsme ještě jeli na hřbitov maminkám s kytkami....Moje maminka má zítra páté výročí co zemřela.....SmajlíkSmajlíkA strašně mi chybí...
Mějte všechny klidnou dobrou nocku!!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Tak dobrou noc.Smajlík Jdu směr koupelna a pak se dnes budu dívat na výměnu manželek.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles