Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Všem přeji | Datum vložení: 12.10.2013 12:00 hod. | |||
|
dobrou chuť k obědu, Blani děkuji za Verunku, ona má radost z každého přání , vyřídím. Ještě před oběděm jsem si vzpomněla, že mám zamluvený dětský šampus, tak musel manžel do obchodu , já jsem byla u " trouby" ...Daří se, jsem v klidu a jsme po obědě. V ledničce bylo málo místa, tak jsem narychlo uvařila hlávku květáku, dala jsem ho ven vychladnout a manželovi jsem místo mrkve udělala květák na mozeček. Na salát není čas, tak jsme otevřela moje zavařené okurky.Už sedí a kouká na fotbal. Já jsem přišla pozdravit, ale hned jsem se rozepsala. Tak ještě jednou přeji dobrou chuť a potom příjemné posezení u kafíčka....![]() Svítí mě sluníčko na práci, hned je veseleji, vyšlo asi před hodinkou, ale místy se schovává... |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 12.10.2013 11:47 hod. | |||
|
přeju dobrou chuť k obědu. Kristo, ty na nic nezapomeň, šŤASTNOU CESTU A AŤ SE VÁM POBYT VYDAŘÍ. Marti, pracuj langsam a vnučce přeju hodně zdravíčka a úspěchů ve škole. |
||||
| 2baculka | Badýsku, | Datum vložení: 12.10.2013 10:33 hod. | |||
|
Dobře nabal, přeji šťastnou cestu a pěkný a příjemný pobyt. Maky, pěkně pomalu, přeci jen jsi asi po těch potížích slabá, hlavně aby se oslava vydařila. Věrko, mě tu před oknem dělají nálety sýkorky. Na sloupku je popínavý břečťan a ony vybírají asi broučky. Sloupek je potažený dírkovým plechem a ony se snaží vydobít asi nějaká zrníčka a podobně.Bylo je zajímavé pozorovat. |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 12.10.2013 09:58 hod. | |||
|
Já už dlouho nespím,ale pořád něco chystám.V noci u nás lilo taky.Mám vypráno ,ale jenom takové zbytky a pověšeno venku,asi se to probere![]() Dneska tu moc nebudu,balím..... ![]() Zítra ráno v 5,30 hod. odjíždíme ![]() Na oběd dneska budou jitrnice se zelím ![]() Mějte všechny krásnou sobotu!!! Marti ať se daří při pečení a chystání oslav ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 12.10.2013 09:05 hod. | |||
|
Taky vítám Jakaz. A zapomněla jsem napsat, že se jmenuju Blanka. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné sobotní ráno, | Datum vložení: 12.10.2013 09:01 hod. | |||
|
máme pod mrakem, sluníčko čekám až po desáté.Já dnes tu moc nebudu, mám toho naplánovaného hodně, ale budu dělat langsam.Napsala jsem si včera pořadí co mám dělat, abych se nehonila využila čas i chvíli na sednutí. Vařit nebudu, dojíme s manžele od včera.Budu hlavně připravovat dobroty na oslavu 9. narozenin pro moji nemladší vnučku. Korpus na dost mám hotová, dcera mě dovezla včera nádherné jahody hodně červené, tak to bude rychle. Hlavním bodem jsou věnečky z odpalovaného těsta, ale to je tak na 2 hodiny, Markétka mě pomůže.Na mísy obložené je vše doma, tak se zítra začne po obědě. Dnes si myslím, že to bude v pohodě.Když mě zbude tvaroh po krému do dortu, tak manželovi zbude na pár koláčů-frgálů.Přeji všem pěkný den a pokud někam cestujete ,tak šťastný návrat.... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 12.10.2013 08:56 hod. | |||
|
Hezký den všem.![]() ![]() Taky máme mokro, nevlídno. |
||||
| Hali | Co nejpěknější den všem "seniorkám"! | Datum vložení: 12.10.2013 08:55 hod. | |||
|
U nás také v noci lilo,v 7hod.svítilo sluníčko,vypadalo to krásně,těšila jsem se,že vnouček si užije hraní venku(už volali,že nám ho vezou).Najednou se roztáhla mlha nad celou dědinou,není vůbec vidět k sousedům-uvidíme,jakou sílu bude mít sluníčko,aby mlhu prorazilo.Dnes budeme nakládat zelí,vnouček bude "pomáhat".Na oběd bude oblíbená vnoučkova hrášková polévka a asi koprovka,ovšem s knedlíkem,to má malý radši než s brambory.Děvčátka,ať se Vám všecko daří a ať jsou na Vás všeci hodní. | ||||
| vocjan | Dobré | Datum vložení: 12.10.2013 08:37 hod. | |||
|
![]() ráno přeji všem. ![]() ![]() Už jste pilné. U nás také v noci pršelo a teď je mlha.Včera nuž se synem doryli zahrádku. Na oběd bude ještě rajská omáčka a dnes k ní udělám těstoviny. Přeji pěkný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Pěknou sobotu. | Datum vložení: 12.10.2013 08:17 hod. | |||
|
U nás celou noc pršelo. Ráno po dešti bylo jasno, ale teď padá velká mlha.Dnes bude na oběd čočková polévka a druhý chod brambory , květák na mozeček a okurkový salát. baculko přeji tobě i manželovi hodně sil o péči o tatínka. Brzy k tomu přibude i péče o maminku.![]() |
||||