Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k obědu, Blani děkuji za Verunku, ona má radost z každého přání , vyřídím. Ještě před oběděm jsem si vzpomněla, že mám zamluvený dětský šampus, tak musel manžel do obchoduSmajlík, já jsem byla u " trouby"Smajlík...Daří se, jsem v klidu a jsme po obědě. V ledničce bylo málo místa, tak jsem narychlo uvařila hlávku květáku, dala jsem ho ven vychladnout a manželovi jsem místo mrkve udělala květák na mozeček. Na salát není čas, tak jsme otevřela moje zavařené okurky.Už sedí a kouká na fotbal. Já jsem přišla pozdravit, ale hned jsem se rozepsala. Tak ještě jednou přeji dobrou chuť a potom příjemné posezení u kafíčka....SmajlíkSmajlíkSvítí mě sluníčko na práci, hned je veseleji, vyšlo asi před hodinkou, ale místy se schovává...
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou chuť k obědu.

Kristo, ty na nic nezapomeň, šŤASTNOU CESTU A AŤ SE VÁM POBYT VYDAŘÍ.

Marti, pracuj langsam a vnučce přeju hodně zdravíčka a úspěchů ve škole.
Obrázek uživatelky
profil
Dobře nabal, přeji šťastnou cestu a pěkný a příjemný pobyt.
Maky, pěkně pomalu, přeci jen jsi asi po těch potížích slabá, hlavně aby se oslava vydařila.
Věrko, mě tu před oknem dělají nálety sýkorky. Na sloupku je popínavý břečťan a ony vybírají asi broučky. Sloupek je potažený dírkovým plechem a ony se snaží vydobít asi nějaká zrníčka a podobně.Bylo je zajímavé pozorovat.
Obrázek uživatelky
profil
Já už dlouho nespím,ale pořád něco chystám.V noci u nás lilo taky.Mám vypráno ,ale jenom takové zbytky a pověšeno venku,asi se to probereSmajlík
Dneska tu moc nebudu,balím.....SmajlíkSmajlíkZítra ráno v 5,30 hod. odjíždíme SmajlíkSmajlík
Na oběd dneska budou jitrnice se zelímSmajlík
Mějte všechny krásnou sobotu!!!
Marti ať se daří při pečení a chystání oslavSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky vítám Jakaz.
A zapomněla jsem napsat, že se jmenuju Blanka.
Obrázek uživatelky
profil
máme pod mrakem, sluníčko čekám až po desáté.Já dnes tu moc nebudu, mám toho naplánovaného hodně, ale budu dělat langsam.Napsala jsem si včera pořadí co mám dělat, abych se nehonila využila čas i chvíli na sednutí. Vařit nebudu, dojíme s manžele od včera.Budu hlavně připravovat dobroty na oslavu 9. narozenin pro moji nemladší vnučku. Korpus na dost mám hotová, dcera mě dovezla včera nádherné jahody hodně červené, tak to bude rychle. Hlavním bodem jsou věnečky z odpalovaného těsta, ale to je tak na 2 hodiny, Markétka mě pomůže.Na mísy obložené je vše doma, tak se zítra začne po obědě. Dnes si myslím, že to bude v pohodě.Když mě zbude tvaroh po krémuSmajlík do dortu, tak manželovi zbude na pár koláčů-frgálů.Přeji všem pěkný den a pokud někam cestujete ,tak šťastný návrat.... SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezký den všem.SmajlíkSmajlík

Taky máme mokro, nevlídno.
Obrázek uživatelky
profil
U nás také v noci lilo,v 7hod.svítilo sluníčko,vypadalo to krásně,těšila jsem se,že vnouček si užije hraní venku(už volali,že nám ho vezou).Najednou se roztáhla mlha nad celou dědinou,není vůbec vidět k sousedům-uvidíme,jakou sílu bude mít sluníčko,aby mlhu prorazilo.Dnes budeme nakládat zelí,vnouček bude "pomáhat".Na oběd bude oblíbená vnoučkova hrášková polévka a asi koprovka,ovšem s knedlíkem,to má malý radši než s brambory.Děvčátka,ať se Vám všecko daří a ať jsou na Vás všeci hodní.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
ráno přeji všem.SmajlíkSmajlík
Už jste pilné.
U nás také v noci pršelo a teď je mlha.Včera nuž se synem doryli zahrádku.
Na oběd bude ještě rajská omáčka a dnes k ní udělám těstoviny.

Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás celou noc pršelo. Ráno po dešti bylo jasno, ale teď padá velká mlha.Dnes bude na oběd čočková polévka a druhý chod brambory , květák na mozeček a okurkový salát. baculko přeji tobě i manželovi hodně sil o péči o tatínka. Brzy k tomu přibude i péče o maminku.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles