Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Sice jsem dočetla, ale vše si zase nepamatuji.
Makuško, ať se vám oslava povede. Jsi šikulka, že jsi už toho tolik připravila. Verunce přeji, aby se jí vyplnilo vše, co si přeje a k tomu hodně zdravíčka a štěstíčka!Smajlík
My máme také Verunku, té bude 10.prosince 12let.
Regi, tvůj tatínek má úctyhodný věk. K tomu věku už trochu toho zapomínání a vrtochů asi patří.Je to velice náročné jak pro tebe, tak pro manžela. Přeji vám, abyste vydrželi zvláště, až se maminka vrátí.
Kristýnko, přeji příjemnou dovolenou, jestli se nepletu jedete na Slovensko do termálů, ale zapomněla jsem do kterých.Užijte si to!
Maruško-Koudy, my máme také Lukáše, který v září slavil také 30 let, ale je to náš vnuk a Verunka je vnučka.
S Verunkami se roztrhl pytel.Smajlík
Zdeničko, také mám okna hrozná a to jsem je čistila minulý týden.
Ptáčky také ráda pozoruji. Dnes všude létalo plno kosů a vrabců.
Ráno jsme byli v Plzni. Cestou jsem si koupila přízi na pletení šálky. Dopíši tento příspěvek a jdu plést.

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Půjdu vysřídat brášku, snad se taťkou moc nenudil a zítra ho zase potěší.Sluníčko už nebude. Asi se brzo udělá tma ach jo. Já zimu nemusím. Pa pa pa .
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
U nás svítí sluníčko a venku je teplo.Muž šel na pátý sraz
litovelských staroměšťáků. Ve 15 hodin byla prohlídka kostela Sv.Filipa a Sv.Jakuba a výstup na věž.Šla jsem se tam také podívat a udělala pár fotek.

Teď pojedu nakoupit, aby bylo co k večeřiSmajlík a poklidit zvířátka.SmajlíkSmajlík
Kristýnko, přeji šťastnou cestu a užij si to.

Obrázek uživatelky
profil
š´tastnou cestu přeji..i když mi ušlo, kam se chystáteSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju ti, abys dobře zvládla oslavu, ale myslím, že máš už vše připravené. Já dělala oslavu minulou sobotu, nejmladší Lukáš slavil 30 a Verunka 16. Měla jsem toho moc, protože jsem navíc připravovala pohoštění Lukášovi do sálu pro kamarády a měl tam asi 40 hostů. Tak ať se vám oslava vydaří.Mimochodem, bydlíme docela blízko od sebe.
Kristo, přeji šťastnou cestu a mějte se moc krásně,tam,kde jedete. A maminka chybí stále, to je pravda. Mně zemřela brzy,už je to 25 let a pořád se mi po mí stýská.
Obrázek uživatelky
profil
tady je stále živo, to se mi líbí, když nakouknu, tak je tu psaníčkoSmajlíkSmajlík..táta se dívá na hudební DVD a já jen poslouchám a zkouším něco ulovit, ale nějak pomalu to lítáSmajlíkSmajlík
Včerejší moučník byť nevzhledný,ale asi dobrý již zmizelSmajlíkSmajlíkPůjdu ještě nakouknout jestli napadaly oříšky,ať prohýbám těloSmajlíkSmajlík

K nám tak zalítává strakapoud a na jaře hlavně špačci a kosové, občas vrabec a v zimě sýkorky, ale málokdy se mi podaří je vyfotit, většinou mi frnknou..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlík
teprve se dostávám k vašim zprávičkám.Od rána jsem se nezastavila,pořád nestíhám, asi jsem moc pomalá. V noci špatně spím, každou půlhodinu se budím, zaberu až ke třetí hod. a pak bych ráno spala. Syn odjel ráno s přítelkyní na závody,on běhá a dnes jsou závody okolo Priglu ( brněnská přehrada).Uklízela jsem před domem a na dvorku a pak vařila a pekla.Mám tu oba starší syny s rodinami. Mají za naší zahradou postavené chatky a tak jsou tu skoro každý víkend. Vnoučata jsou hodně u nás, tak mám veselo.
Něco k vašemu povídání. Taky mám vnučku Verunku, měla nedávno 16, je to nejstarší vnouče.Tak přeji jmenovkyni vše nejlepší, aby se jí všechno dařilo. Taky u nás pršelo a dnes je sice teplo 15 st., ale pod mrakem. Mám na dvorku kosy,chodí zobat hrozny,je to plané víno, říkáme mu bago.Sýkorky tu budou až v zimě,to budou létat na semínka, co jim sypu. též je ráda pozoruji. Létají tam kosi i vrabci.K obědu jsem vařila kulajdu a bramboráky s masovou směsí-salát z čínského zelí
Obrázek uživatelky
profil
Tak konečně chvílka volna. Upečeno, venku se pořádně zamračilo, asi zas ebude pršet. Okna mi to zaprasilo v noci pořádně.Smajlík
Věrko snad to vlaštovky zvládnou, letos bylo vše opožděné. Bady , tak abych nezapoměla, tak radši popřeji šťastnou cestu už dnes a mějte se tam hezky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
venku sice fouká vítr, ale je krásně teplíčko. Stavila se u mne sestřenice, jela kupovat do HK do knižního klubu. Vzala mi na mou průkazku vybrané knížky.Ušetřené penízky za poštovné utratila za trika,jedno černé druhé bílé, podělily jsme se. Tato"služba" mě potěšila. Mám takový hodně přiléhavý rolák a černé triko je volnější s krátkým rukávem. Když mi tu svítí sluníčko, bude v zimě paráda.
Věrko, moje pracovní místo je na kraji města, máme kolem trochu zeleně, tak sýkorky poletují od podzima, dokonce i strakapůd přilétá na stromy.Ráda ptáčky pozoruji.
K obědu jsem si ohřála půlku leča ze sklenice a kousek točeného salámu. S chlebem mi stačilo ke spokojenosti.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezké odpoledne..šli jsme dopoledne ven..podívat se jak rozšiřují koryto řeky Moravy a staví protipovodńové zábrany...vznikají na břehu od St. Města i ostrůvky obložené kameny kolem sloupů s elektrickým vedením a podobně,nový, třetí mostek ještě není, tak stále nevíme,jak to dílo bude vypadat, musíme počkat.. byla to hezké procházka..když jsme přišli domů tak synek již stepoval před domem..mobil jsem sebou neměla, tak mohl volat jak chtělSmajlíkSmajlíkSmajlík

KAROFKO a co vlaštovičky, už vám odletěli??,
Makuško..ať se oslavička vyvede a VERUNCE,přeji hodně zdravíčka a štěstíčka..pekla jsi ty věnečky???

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles