Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 14.10.2013 07:35 hod. | |||
|
dobré ráno.![]() ![]() ![]() Máme mlhu jako pytel. |
||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 14.10.2013 06:57 hod. | |||
|
dobré ránko všem...![]() Já prášky na spaní neberu,jen v nemocnici.. ale myslím, že jsou asi návykové všechny..ale to je jen můj názor a co vím z doslechu Snad bude dnes opět tak hezky jako včera, ![]() ![]() ![]() |
||||
| batole | hlásím se do spolku | Datum vložení: 14.10.2013 02:49 hod. | |||
|
Co bylo napsáno teď v domečku, platí i pro nás, pokud je možnost. Maminku nevytáhnu nikam, moc mi asi nedůvěřuje, ale líbilo by se ji to. Jinak z klikačky zešílím- mám 4 a už fakt nemůžu, nikdo nechce pomoct. Jen na 10 se dostat. U nás teda dost lilo, ale barevné listí je nádhera.![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 14.10.2013 02:08 hod. | |||
|
Ahojky a dobré ráno a celý nový týden. | ||||
| Tepu | ... | Datum vložení: 13.10.2013 22:53 hod. | |||
|
Nesmí se brát denně, jen občas. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 13.10.2013 22:53 hod. | |||
|
Tak já nevím, ale vůbec jsem neměla jej problém vysadit i když jsem jej užívala dlouhodobě. Nakonec jsem přišla na to, že stejný účinek má na mne i neurol. Vyjde mně levněji a beru jej někdy. Snažím se spát bez tablet, ale ten spánek za moc nestojí. | ||||
| Tepu | ... | Datum vložení: 13.10.2013 22:48 hod. | |||
|
Obvoďák to možná neřeší jestli je nebo ne, ale psychiatr ano. Všechny berou -li se delší dobu jsou návykové. | ||||
| Tepu | Bobina | Datum vložení: 13.10.2013 22:33 hod. | |||
|
Stilnox je návykový. Jen se pořádně přeptej.Bohužel. | ||||
| Bobina | Karofko | Datum vložení: 13.10.2013 22:23 hod. | |||
|
Jestli je Hypnogen návykový nevím, ale mně píše doktorka na spaní Stilnox a ten návykový není. Hezky se vyspi.![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 13.10.2013 21:05 hod. | |||
|
Přeju dobrou noc.![]() |
||||