Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | Ahoj děvčata | Datum vložení: 14.10.2013 16:14 hod. | |||
|
Měla jsem týdenní odmlku.Noťas byl v opravě.Dnes jsem zaplatila.přes 2000tisíce a budu musetdržet povinnou hladovku.Vzdala jsem klikání.Nemám asi štěstí stále mě naskakovaly mince a stéjně jsem skoro nic nevěděla.Už mě to skrátka moc nemyslí.Krásný podvečer | ||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 14.10.2013 16:08 hod. | |||
|
byli jsme v lese. jen zdravím a jdu čistit a mužovi smažit bedle a masáčky![]() bude to jíst k zapečeným bramborám![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 14.10.2013 11:58 hod. | |||
|
![]() Přeji dobré chutnání. ![]() Jsem doma.Bylo pošmourno, ale teď vykukuje sluníčko. Marci, já mám na balkoně muškáty a bakopu a ta je pěkná. Dám ji do fotek. Zdeni, dobře pořiďte u veterináře. Prášky na spaní také neberu. Krásné odpoledne přeji. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 14.10.2013 11:52 hod. | |||
|
Máme krásně, ale od středy hlásí změnu![]() Odpoledne jedu se snachou zase pryč, jede s pejskem k veterináři a stavíme se u švagrové. Tak dobrou chuť k obědu všem a krásné odpoledne. ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 14.10.2013 09:19 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko, v noci byly hvězdičky, měsíc a mráz. Dopletla jsem šálu, až budu mít čas, tak ji vložím. Prášky na spaní neberu, nějak se jich bojím /závislost/. Makuško, nemohu ti radit s cestou do Brna, ale já se řídím zásadou - co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra! Mockrát se mi to vyplatilo. Mějte všechny pěkný den, jdu uklízet muškáty a celý balkón před zimou. ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 14.10.2013 08:44 hod. | |||
|
u nás je jako před deštěm..dopiji kafíčko a měla bych se vydat do města... k obědu budou nejspíše zapékané brambory zbylo kousek uzeného a dlouho jsme je neměli ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ranko, | Datum vložení: 14.10.2013 08:39 hod. | |||
|
máme pod mrakem 9 st., docela dobrý. Vše je nakrmeno/i já/, tak budu přemýšlet co k obědu.Trochu jsme to včera přehnali, tak něco zeleninového s kousky kuřecího a asi těstovinky. Polévka je od soboty gulášová. Zbyl mě čistý vývar, tak jsem udělala gulášovku.Vezme si rohlík.Musím také do Brna, tak nevím jak se rozhodnu, jestli dnes a nebo zítra.Užijte si den v klidu a pohodě......![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 14.10.2013 08:02 hod. | |||
|
Tak u nás je bílo, střechy zamrzlé. Ale není mlha a bude snad sluníčko. ![]() Tak mějte pěkný den. ![]() |
||||
| Bobina | Dobré ráno. | Datum vložení: 14.10.2013 07:46 hod. | |||
|
Tak taky tu bude mlha. Zatím je v polích, ale už se blíží. Co naděláme podzim je tu.![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 14.10.2013 07:41 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás pod mrakem 7°C a mlha v dáli.Ta asi přijde k nám. Pod okny mě jezdí traktorek a seče poslední trávu.Vzbudil mě. Na zahradu půjdu jak se proberu. Pá, pá. ![]() ![]() |
||||