Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Já se s vámi rozloučím. Přeji vám dobrou noc. Půjdu se koupat. Nachlazení už hodně ustoupilo. Dříve jsem si netroufala, protože, když jsem dříve byla nachlazená - (hodně) a šla do vany, tak se mě vždy přitížilo. Už se těším.SmajlíkDám si koupelovou sůl a budu relaxovat.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani..já si fotečky najdu..moc jsem dnes nestíhala...Pečeš s láskou, máš to vždy krásně nazdobené a letošní jsou letošníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Najdu i Janinu květinku..
HOLKY..táta bedle sežr-l.Smajlík.už jedině bych mohla nabídnout smaženiciSmajlík
KAROFKO: třeba si pejsek dá říci, bude v lese hodný a nějakou bedličku najdete..nevím,jak daleko les máteSmajlík
A okna jsem umyla v ložnici a obýváku..kuchyně a jídelna taky čeká..Smajlíknení chuti do práceSmajlík
KOUDY..taky mám ještě muškáty na oknech a kvetou mi růže..Smajlík
Děvčata, mějte hezký večer a dobře se vyspinkejte,moc bych vám přála,Smajlíkkdyby to šlo bez prášků
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes bylo pod mrakem, ale celkem příjemné podzimní počasí.Smajlík
Také mě čeká úklid zahrady -rajčata,papriky,celer,porek, giganty. Už to stejně víc nenaroste. Ještě mi venku kvetou muškáty, je mi líto, už je schovat. Krásně ještě kvetou růže
a karafátky.Smajlík
Měla jsem odpoledne návštěvu na kafe, kolegyni z práce, kde jsem byla do důchodu.
Obrázek uživatelky
profil
zítra ráno vstaneš a řekneš si, že je dobře že nikam nemusíš jezdit, protože máš všechno vyřízené. SmajlíkSmajlík
Blaničko, tvé fotky jsem neviděla jen Janičky. Musím jít znovu hledat. Přeji ti dobré pořízení v nemocnici.
Věrko, okna bych také potřebovala vyčistit, ale čistila jsem je nedávno a už zase není přes ně vidět.Tento týden mám zase nabitý, tak někdy až mi to vyjde.
Boženko, i mně uschlo prádlo na balkóně. Ráno to vyžehlím.
Všem vám přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Blani, přeji dobré pořízení na zítřejší kontrole u lékaře.

Aničko, ať Ti rehabilitace pomůže.
Alenko, bedličky bych si dala také.SmajlíkSmajlík

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem poslechla Marcelku a jela jsem o půl jedné do Brna. Vyřídila jsem si vše, co jsem už delší dobu odkládala i jsem byla u fotografa. Potřebovala jsem průkazkovou fotku. Něco jsem nakoupila a přijela jsem navečer. Prošla jsem si město, známá místa mého mládí a hodně vzpomínek…Přeji vám pěkný večer a už sem nepůjdu, budu chvíli klikat…..Pěkný večer a klidnou dobrou noc všem…..SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my měli dneska pěknou zimu, byli jsme na hřbitově sázet macešky a záblo mě.
Zítra jedu zase do nemocnice na cévní, uvidím,co mi řekne.Možná, že se sem ráno nedostanu.
Jinak děkuju všem, co mi okomentovaly fotky (dala jsem je kvůli Alče, příště už je dávat nebudu, dělám každý rok stejné)a taky článek. Věrko, tys našla starší, ale nevadí.
Až mi bude líp, budu se snažit vám to oplatit, teď fotkám moc nedám a ani e-mailům.
Děvčata,kterou něco bolí, přeju, ať to přejde a ať nemáte žádné atarosti. Dobrou noc!Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsme dneska byli pro nový řidičáky a taky chodím na rehabilitaci, tak jsem zvědavá, zda to pomůže.
Tak se mějte hezky a dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Děkuji za pochvalu bakopy.Na jaře jsem ji koupila u zahradníka s muškáty.Měla by jít přezimovat, ale já nemám v paneláku, kde ji uložit.
Zkusím jednu sazenici dát do ložnice.Tam je nejchladněji.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nakonec bylo hezky a prádlo mě uschlo venku na balkoně. Jani tu bakopu máš pěknou. To neznám a moc se mně líbí.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles