Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 14.10.2013 20:05 hod. | |||
|
Já se s vámi rozloučím. Přeji vám dobrou noc. Půjdu se koupat. Nachlazení už hodně ustoupilo. Dříve jsem si netroufala, protože, když jsem dříve byla nachlazená - (hodně) a šla do vany, tak se mě vždy přitížilo. Už se těším. Dám si koupelovou sůl a budu relaxovat.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka,přeji hezký večer.. | Datum vložení: 14.10.2013 20:03 hod. | |||
|
Blani..já si fotečky najdu..moc jsem dnes nestíhala...Pečeš s láskou, máš to vždy krásně nazdobené a letošní jsou letošní![]() ![]() ![]() Najdu i Janinu květinku.. HOLKY..táta bedle sežr-l. .už jedině bych mohla nabídnout smaženici![]() KAROFKO: třeba si pejsek dá říci, bude v lese hodný a nějakou bedličku najdete..nevím,jak daleko les máte ![]() A okna jsem umyla v ložnici a obýváku..kuchyně a jídelna taky čeká.. není chuti do práce![]() KOUDY..taky mám ještě muškáty na oknech a kvetou mi růže.. ![]() Děvčata, mějte hezký večer a dobře se vyspinkejte,moc bych vám přála, kdyby to šlo bez prášků |
||||
| koudy | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 14.10.2013 19:54 hod. | |||
|
U nás dnes bylo pod mrakem, ale celkem příjemné podzimní počasí.![]() Také mě čeká úklid zahrady -rajčata,papriky,celer,porek, giganty. Už to stejně víc nenaroste. Ještě mi venku kvetou muškáty, je mi líto, už je schovat. Krásně ještě kvetou růže a karafátky. ![]() Měla jsem odpoledne návštěvu na kafe, kolegyni z práce, kde jsem byla do důchodu. |
||||
| Macizaj | Makuško, | Datum vložení: 14.10.2013 19:43 hod. | |||
|
zítra ráno vstaneš a řekneš si, že je dobře že nikam nemusíš jezdit, protože máš všechno vyřízené. ![]() ![]() Blaničko, tvé fotky jsem neviděla jen Janičky. Musím jít znovu hledat. Přeji ti dobré pořízení v nemocnici. Věrko, okna bych také potřebovala vyčistit, ale čistila jsem je nedávno a už zase není přes ně vidět.Tento týden mám zase nabitý, tak někdy až mi to vyjde. Boženko, i mně uschlo prádlo na balkóně. Ráno to vyžehlím. Všem vám přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 14.10.2013 19:41 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Blani, přeji dobré pořízení na zítřejší kontrole u lékaře. Aničko, ať Ti rehabilitace pomůže. Alenko, bedličky bych si dala také. ![]() ![]() Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 14.10.2013 19:01 hod. | |||
|
Tak jsem poslechla Marcelku a jela jsem o půl jedné do Brna. Vyřídila jsem si vše, co jsem už delší dobu odkládala i jsem byla u fotografa. Potřebovala jsem průkazkovou fotku. Něco jsem nakoupila a přijela jsem navečer. Prošla jsem si město, známá místa mého mládí a hodně vzpomínek…Přeji vám pěkný večer a už sem nepůjdu, budu chvíli klikat…..Pěkný večer a klidnou dobrou noc všem…..![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 14.10.2013 18:59 hod. | |||
|
my měli dneska pěknou zimu, byli jsme na hřbitově sázet macešky a záblo mě. Zítra jedu zase do nemocnice na cévní, uvidím,co mi řekne.Možná, že se sem ráno nedostanu. Jinak děkuju všem, co mi okomentovaly fotky (dala jsem je kvůli Alče, příště už je dávat nebudu, dělám každý rok stejné)a taky článek. Věrko, tys našla starší, ale nevadí. Až mi bude líp, budu se snažit vám to oplatit, teď fotkám moc nedám a ani e-mailům. Děvčata,kterou něco bolí, přeju, ať to přejde a ať nemáte žádné atarosti. Dobrou noc! ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 14.10.2013 18:21 hod. | |||
|
Tak už jsme dneska byli pro nový řidičáky a taky chodím na rehabilitaci, tak jsem zvědavá, zda to pomůže. Tak se mějte hezky a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 14.10.2013 16:34 hod. | |||
|
![]() Děkuji za pochvalu bakopy.Na jaře jsem ji koupila u zahradníka s muškáty.Měla by jít přezimovat, ale já nemám v paneláku, kde ji uložit. Zkusím jednu sazenici dát do ložnice.Tam je nejchladněji. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 14.10.2013 16:17 hod. | |||
|
Nakonec bylo hezky a prádlo mě uschlo venku na balkoně. Jani tu bakopu máš pěknou. To neznám a moc se mně líbí.![]() |
||||