Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné úterní ráno, | Datum vložení: 15.10.2013 08:29 hod. | |||
|
Terezce vše nejlepší, mám vnučku Terynku, už jsem si poslala přáníčko.....My máme velikou mlhu, vidět max. do 30metrů. Já jsem také ještě nesklidila truhlíky , udělám to až v sobotu, to už se nic neslaví a přitom umyju okna.Pokud nebude pršet....Věruš hodně držím pěsti, aby u Mudrů vše dopadlo dobře v rámci možností...Bakopu jsem viděla včera, Jani, máš ji nádherně bílou a visací, já znám jen stojací, ale jak píše Věruš, je to asi barvou květů.....Já mám okna na západ a tam bývá i 50-60st. tepla, tak musím volit muškáty odolné a kvalitní, jinak by bylo po všech veta...Dnes nevařím, máme od včera, možná zajedu do Penny pro nějaké drobnosti dokoupit...Pěkný den všem![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 15.10.2013 08:22 hod. | |||
|
Terezce přeji hlavně zdravíčko. To je v našem věku nejdůležitější. Taky spoustu hodných lidiček kolem sebe a ať je každý den ten nejlepší. Počasí je zatím, jako včera, ale zda to vydrží je ve hvězdách. Hlásí už změnu.![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 15.10.2013 08:14 hod. | |||
|
Taky se připojuji s přáníčkem pro Terezku..![]() U nás je dnes taky mlhavo- Fotečky bakopy jsem našla, taky mi to trošku trvalo, ale nevadí...Jani, máš hezké fotečky, přírody i pejsků, pečení, všeho ![]() Věruško..u doktorů dobře pořiď ! ! ![]() |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 15.10.2013 07:47 hod. | |||
|
Včera veče jsem se nerozloučila, přijeli jsme dost pozdě. Máme dnes zamračeno, tak nevím jak bude. Terezko přeji vše nejlepší k svátku, hlavně kopec zdraví. Věrko dobře pořiď u lékaře.Tak ať se všem daří. ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 15.10.2013 07:36 hod. | |||
|
Dobré ráno, děvčata. Máme zase mlhu. Ještě jsem nakoukla, protože jsem zjistila, že má Terezka (Teza) svátek. Možná, že dnes nepřijde, ale stejně - Terezko, hodně a hodně zdraví, klidu a spokojenosti v novém bydlišti.![]() ![]() Věrko, držím palce, ať to u doktorů je v pořádku. Děvčata, mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 15.10.2013 07:27 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Evi, pokud chceš kouknout.Když klikneš na moji ikonku, měly by se Ti otevřít moje fotky a je to v albu různé. Jdu na ta okna. ![]() ![]() |
||||
| alenab | krásné ránko | Datum vložení: 15.10.2013 07:26 hod. | |||
|
musím se taky přidat s pochvalou Janiných truhlíků s bacopou - škoda, že už je podzim, ještě by dlouho a krásně kvetla Přeji vám všem hezký a klidný den. ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 15.10.2013 00:54 hod. | |||
|
Jani ty fotky z tvého balkónu jsem v tom množství nenašla. Já letos na balkóně nic neměla ješn prázdné truhlíky. Dobrou nocku a příjemné probuzení. |
||||
| MaKuShKa15 | Ještě nakukuji, | Datum vložení: 14.10.2013 21:13 hod. | |||
|
končím s klikáním, nějak se mi nechce. Jdu teprve do koupelny a tak přeji ještě jednou dobrou a bezbolestnou noc.....![]() |
||||
| koudy | Děvčata. | Datum vložení: 14.10.2013 20:35 hod. | |||
|
Taky se dnes rozloučím. Jdu na Gyml.![]() Neví, jestli jsem už psala, že článeček je moc pěkný a vtipný. S vnoučaty jsou prostě někdy super zážitky. Hlavně, když jsou zdravé. ![]() Mějte všechny klidnou noc bez bolestí a potíží a krásné nové ráno... ![]() |
||||