Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 15.10.2013 14:20 hod. | |||
|
synek šel pracovat, mužík se mi vrátil..tak je stále s kým hodit řeč![]() možná půjdeme na procházku, muž zrovna telefonuje s kolegou, tak jestli se k nám nechystá na kus řeči, tak snad půjdeme![]() ![]() Já od rána lenoším, ale moc jsem toho nenaklikala spíše jsem si mazala fotky v počítači, už jich tam mám spoustu, některé jsem si uložila na druhý disk - rodinu a dovolené![]() |
||||
| batole | KUK | Datum vložení: 15.10.2013 14:17 hod. | |||
|
Já mám přes kilák do krámu a pak, když je zima a nestartuje auto...., nebo není řidič. Já nejsem. Máte truhličky? Málo=5![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 15.10.2013 14:13 hod. | |||
|
![]() Blani, u lékaře dobré? Já mám už všechna okna hotová. ![]() ![]() Teď už dám jen druhou záclonu do obýváku. ![]() ![]() Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 15.10.2013 14:05 hod. | |||
|
děvčata. Jsem doma.![]() |
||||
| alenasilha | . | Datum vložení: 15.10.2013 12:49 hod. | |||
|
vy jste všechny pracovité a já jenom uvařila,ale chystám se taky na zahradu,musím tam na kole ,protože jí mám 1km | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 15.10.2013 12:12 hod. | |||
|
my jsme po dojídali od včera těstoviny, kuření maso, pórek a plísňák, polévka gulášová.Ještě mám pro sebe na zítra. Neumím vařit pro dva lidi....Možná, že už děvčata u Mudrů jsou v pořádku-Blanička a Věruš....Mlha se zvedla, manžel hrabal zahradu a já jsem si v klidu klikala. To je dnes dobré rozdělení, ale pravým důvodem jsou moje nožičky-bolí.Na zahradě bylo strašně kluzko a manžel se bál, že upadnu. Odpoledne už budeme spolu hrabat. Verunka má pozvaná děvčata-kamarádky odpoledne na oslavu narozenin a tak my to oslavíme prací.Příjemné posezení u kafíčka přeji všem.... ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 15.10.2013 11:54 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání.Polévka bude ještě od neděle a z mražáku vyndám bramborové šišky. Procházka je za mnou a ještě jsem nasbírala na lukách václavky. ![]() ![]() Okna mám umytá už dvě,(celkem tři) z rána to nechtělo usychat, ale teď před polednem už to šlo.Zbývá obyvák.Záclony jsem také měnila. Jdu si udělat polední kafe a klikat. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 15.10.2013 10:17 hod. | |||
|
byla jsem hrabat listí..už je podzim i u nás..už je mnoho listí z meruněk na zemi a trošku i z lip před domem..cpu to do kompostu..k obědu bude smaženice..![]() Jani máš ji fakt hezkou ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 15.10.2013 09:07 hod. | |||
|
![]() Děkuji za pochválení bakopy. Terezce přeji také hodně zdraví a pohody v novém bydlišti. ![]() ![]() U nás je pod mrakem a já mám další okno umyté a ujíždím za zvířátky. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 15.10.2013 09:02 hod. | |||
|
Nejprve přáníčko Terezce. Přeji ti hodně zdravíčka, klidu, pohody a kolem sebe jen samé milé a pozitivní lidičky! ![]() ![]() Blaničko a Věruško, dobré pořízení u lékařů !!!!!!!!!!!!!!!!!! U nás se to střídá. Když jsem vstávala, byla velká mlha, pak krásně barevná obloha s trochou sluníčka a teď se vrací mlha a s ní nevlídno. No, přežili jsme horší počasí. ![]() ![]() Mám připravený koš prádla na žehlení. Vařit budu brambor. polévku, file s kaší a okurkový salát. Mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||