Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 15.10.2013 19:27 hod. | |||
|
Marti já také mám deset, jak jsem koukala tak stačí přes 20 na body a dárek Děvčátka jdu popřát pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 15.10.2013 19:22 hod. | |||
|
dobrou noc!![]() Byla jsem na schůzi baráku, volili jsme nový výbor. Jinak celkem nic,o zateplení nepadlo ani písmeno. |
||||
| fanypol | Děvčátka,přeji hezký večer.. | Datum vložení: 15.10.2013 18:50 hod. | |||
|
možná ještě nakouknu...mějte hezký večer![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 15.10.2013 18:42 hod. | |||
|
Tak jsem si alespoň tuhle stránku přečetla. Mějte se zatím moc hezky. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 15.10.2013 17:01 hod. | |||
|
byli jsme na procházce v parku a městem zpět, bylo hezky...asi 15°C.. Já moc nenaklikám, ale myslím,že když se bude dařit a nikam neodjedeme - muž bude mít 5dnů volno, tak snad i 20 pokladnic udělám..ale to je jen odhad..teď jsem dodělala 7 pokladnici.. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Zdeni, | Datum vložení: 15.10.2013 15:49 hod. | |||
|
já jsem si naklikala jak jsem byla nemocná a měla žaludek pořád v krku, udělala jsem za 5 dnů 10 pokladniček, teď mě to začalo bavit, ale jen pro body. Já jsem splatila před dvěma dny a zůstalo mě 270 bodíků.Tak něco naklikat....Pěkné odpoledne všem.![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 15.10.2013 15:25 hod. | |||
|
Tak jsme doma, byli jsme s mamkou nakupovat. Blani tak jsi dopadla dobře a ty křeče se snad vyřeší, moje mamka také na ně trpí. Odpoledne se udělalo zase krásně. Maky tak máš naklikáno![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 15.10.2013 15:17 hod. | |||
|
Pan doktor si pochvaloval, jakou mám pěknou nohu, že léčba zabírá. Ale proč mám 50x denně hrozné křeče, v noci nemůžu kvůli nim spát, to neví. Dal mi další prášky a jestli to nepomůže, tak je třeba hledat jinde. Naznačil, jestli nemám cukrovku, ale tu mi nikdy nikdo nenašel.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Kuk | Datum vložení: 15.10.2013 14:45 hod. | |||
|
já mám pohrabáno a manžel zatím doryl poslední zbytky. Stromy ale mají ještě listí hodně, ale z ořešáku co bylo na zemi a klouzalo to ,jsou pryč....Teď si dáme kafčo a já budu opět klikat. Venku se sluníčko ani neukázalo, je tam docela frešno....Blani, vše bylo OK ?Pevně věřím, že ano.Ještě až se ozve Věruš.....Nějak jsem zapomněla co dělá dnes Zdenička, měla bych dočíst......![]() ![]() ![]() |
||||
| alenasilha | ,batole | Datum vložení: 15.10.2013 14:32 hod. | |||
|
já mám k řezníku 1km a ještě do kopce a to se mi nechce a tak maso nakupuji v makru,jezdíme tak 2krát do měsíce,někdy i týdně | ||||