Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady také od večera pršíSmajlíkDne mějte klidný den a všechny co někam jedete nebo vyřizujete, dobře pořiďte.SmajlíkAlenko , dcerou si popovídáš.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem hezký den...
za chvilku mi příjde dcera...Smajlík až dá vnučku do školky, alespoň doufám, ono totiž prší, tak nevím, jestli se jí bude chtít do deště


Blani..tak to je ta křeč moc často..Smajlík

Věruš, doufám, že jsi s tím přístrojem dělala vše co jindy..moje známá to měla a seděla a hýčkala si ruku a doktor, když mu to řekla, tak byl na mrtvici,že to je špatně.
Obrázek uživatelky
profil
děvčataSmajlík

Věrko, já bych si z toho nic nedělala, kdyby to nebylo skoro každých 5 minut a hrozná bolest. Ať něco dělám nebo ne, při chůzi, v sedě, v leže. A spát se nedá.
Ale aspoň, že mi ta žíla už líp funguje.

Mějte pěkný den bez bolesti a bez starostí. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sice pozdě, ale Terezce vše nej,nej...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

klidnou a bezbolestnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už se loučím..je Růžovka...dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já už měsíc piju hodně Magnézii a dneska jsem se na hořčík ptala u doktora. Díval se do výsledků z krve a řekl, že mi hořčík nechybí, ale každopádně, že to musíme zkusit, tak jsem si ho koupila. Mimoto beru ještě dvoje prášky na žíly,jedny mi nechal speciálně namíchat v lékárně, tak snad to bude lepší.
Jsi hodná.
Je mi taky divné, že Věrka už nepřišla. Uvidíme zítra.
Jdu na Růžovku, tak už opravdu dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zase jeden den uběhl jak voda. Koukám, že jste ho všechny prožily hezky. Já odopoledne uklízela rajčata. Zelená dávám do bedýnek do sklepa. Někdo mi poradil dát je do 4. l. sklenice se 2. jablky, že pěkně dozrají. Tak to zkusím. Mám jich
strašně moc nedozrálých.
dnes bylo příjemně,dokonce vykukovalo sluníčko.
K obědu jsem dělala uzenou polévku s vločkama a lazaně s kuřecím masem.
u nás máme obchod COOP a mám to blízko. Chodím tam ale málo, je to vše dost drahé. Dvakrát do měsíce jezdím se synem nakupovat do marketů do Vyškova.
Také se budu dívat na Ordinaci. Bylo v ukázkách, že ředitel podrží tu furii vrchní Pantoflíčkovou. Na Cesty domů se koukám vždy až po Gymplu z archivu.
Jsem moc ráda, že si můžu s vámi pokecat. Jsem celé dny jen s nemocným manželem, nikam nejdu a nemám ani kamarádky. Tak díky...
Mějte klidný večer a pokojnou, dobrou noc...Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem s Verunkou vyprovodit poslední gratulanty , venku je tma. Byla nadmíru spokojená. Já se rozloučím a budu se dívat na Růžovku a přitom klikat. Naklikala jsem si stříbrňáky a tak mohu udělat další 4 pokladnice. Dvě teď a dvě nechám na ráno za víc bodů....Věruš se neozvala, možná přijela později, tak už se jí nechtělo.....Užijte si zbytek večera a hezky se na zítřek všechny vyspěte....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já mám 4. Často sem nechodím. Stříbrňáky a zlaťáky mi vůbec nepadají.
Blaničko, nepotřebuješ magnezium-hořčík? Ale to by asi pan doktor věděl. Snad se to brzy zlepší.
Také jsme dělali na zahradě. Muž opravoval střechu na skleníku, chvíli jsem mu asistovala a pak trochu hrabala lupení, ale stále je ho hodně na stromech.
Mějte všechny pěkný večer a bezbolestnou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles