Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 16.10.2013 08:12 hod. | |||
|
Tady také od večera prší Dne mějte klidný den a všechny co někam jedete nebo vyřizujete, dobře pořiďte. Alenko , dcerou si popovídáš.![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 16.10.2013 07:49 hod. | |||
|
přeji všem hezký den... za chvilku mi příjde dcera... až dá vnučku do školky, alespoň doufám, ono totiž prší, tak nevím, jestli se jí bude chtít do deštěBlani..tak to je ta křeč moc často.. ![]() Věruš, doufám, že jsi s tím přístrojem dělala vše co jindy..moje známá to měla a seděla a hýčkala si ruku a doktor, když mu to řekla, tak byl na mrtvici,že to je špatně. |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 16.10.2013 06:04 hod. | |||
|
děvčata![]() Věrko, já bych si z toho nic nedělala, kdyby to nebylo skoro každých 5 minut a hrozná bolest. Ať něco dělám nebo ne, při chůzi, v sedě, v leže. A spát se nedá. Ale aspoň, že mi ta žíla už líp funguje. Mějte pěkný den bez bolesti a bez starostí. ![]() |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 15.10.2013 22:09 hod. | |||
|
sice pozdě, ale Terezce vše nej,nej... | ||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 15.10.2013 21:37 hod. | |||
|
![]() klidnou a bezbolestnou noc. ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 15.10.2013 20:25 hod. | |||
|
už se loučím..je Růžovka...dobrou nocku![]() |
||||
| Bm68 | Marcelko, | Datum vložení: 15.10.2013 20:24 hod. | |||
|
já už měsíc piju hodně Magnézii a dneska jsem se na hořčík ptala u doktora. Díval se do výsledků z krve a řekl, že mi hořčík nechybí, ale každopádně, že to musíme zkusit, tak jsem si ho koupila. Mimoto beru ještě dvoje prášky na žíly,jedny mi nechal speciálně namíchat v lékárně, tak snad to bude lepší. Jsi hodná. Je mi taky divné, že Věrka už nepřišla. Uvidíme zítra. Jdu na Růžovku, tak už opravdu dobrou noc ![]() |
||||
| koudy | pěkný večer přeji. | Datum vložení: 15.10.2013 20:20 hod. | |||
|
Zase jeden den uběhl jak voda. Koukám, že jste ho všechny prožily hezky. Já odopoledne uklízela rajčata. Zelená dávám do bedýnek do sklepa. Někdo mi poradil dát je do 4. l. sklenice se 2. jablky, že pěkně dozrají. Tak to zkusím. Mám jich strašně moc nedozrálých. dnes bylo příjemně,dokonce vykukovalo sluníčko. K obědu jsem dělala uzenou polévku s vločkama a lazaně s kuřecím masem. u nás máme obchod COOP a mám to blízko. Chodím tam ale málo, je to vše dost drahé. Dvakrát do měsíce jezdím se synem nakupovat do marketů do Vyškova. Také se budu dívat na Ordinaci. Bylo v ukázkách, že ředitel podrží tu furii vrchní Pantoflíčkovou. Na Cesty domů se koukám vždy až po Gymplu z archivu. Jsem moc ráda, že si můžu s vámi pokecat. Jsem celé dny jen s nemocným manželem, nikam nejdu a nemám ani kamarádky. Tak díky... Mějte klidný večer a pokojnou, dobrou noc... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 15.10.2013 20:01 hod. | |||
|
Byla jsem s Verunkou vyprovodit poslední gratulanty , venku je tma. Byla nadmíru spokojená. Já se rozloučím a budu se dívat na Růžovku a přitom klikat. Naklikala jsem si stříbrňáky a tak mohu udělat další 4 pokladnice. Dvě teď a dvě nechám na ráno za víc bodů....Věruš se neozvala, možná přijela později, tak už se jí nechtělo.....Užijte si zbytek večera a hezky se na zítřek všechny vyspěte....![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 15.10.2013 19:47 hod. | |||
|
já mám 4. Často sem nechodím. Stříbrňáky a zlaťáky mi vůbec nepadají. Blaničko, nepotřebuješ magnezium-hořčík? Ale to by asi pan doktor věděl. Snad se to brzy zlepší. Také jsme dělali na zahradě. Muž opravoval střechu na skleníku, chvíli jsem mu asistovala a pak trochu hrabala lupení, ale stále je ho hodně na stromech. Mějte všechny pěkný večer a bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||