Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
asi už je pozdě přát k obědu. My měli ještě vepřové plátky s hráškovou rýží. Teď mám kafčo a pak musím na balkon na muškáty.
Holky, jste moc hodné, snad mě to přejde.
Kamarádek mám plno, ale většinou jinde, v bydlišti tak 2-3.
Ale nakonec stejně spíš všechno probírám s přítelem. Sice spolu nebydlíme, ale nedovedu si představit, že bych s ním jeden den nemluvila, když tak aspoň po telefonu.
A taky se synem. Jenomže, ten má málo času.
Obrázek uživatelky
profil
souhlasím se vším, co tady teďka bylo napsáno,jde mi to od srdce a taky bych se pod to podepsala...
Prášky na spaní jsem jednu dobu musela brát, no naštěstí jsem si na ně nezvykla...i když se v noci budím, zas hnedka usnu...Smajlík
Meduňka není špatná, já vařím různé bylinkové čaje a s manželem je pijeme pořád...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
první zdravím Baculku..ta má nejméně časuSmajlíkSmajlík
Jinak já kamarádku mám takouvou tu jednu z dětství..a ty rádoby kamarádky nějak vyšuměly, já jsem přestala mít potřebu chodit po návštěvách a kavárnách, jsem ráda domaSmajlíkmuž má směny každý den jinak, tak jsme hodně spoluSmajlík
Makuško, mně to taky nevadí, že sem nakukují i cizí, já píši co mi prst přinese na klávesniciSmajlíka myslím, že pod vše se můžu s klidným srdcem podepsat, nepotřebuji chodit do soukromých a zaheslovaných diskuzí..Smajlík,vím, že mnoha jiným to časem začne vadit, já byla vždy upřímná, nehašteřivá a umím naslouchat a to se snad již nezmění..taky klidně napíši, že jsem líná jako veš - to je rčení tady od nás - Smajlíkje to pravda, tak coSmajlík
Už končím..táta už pojede do služby....jdu se s ním rozloučitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť k obědu. Měli jsme zelené fazolky na smětaněSmajlíkvenku prší a je zima.Smajlík
Probíráte prášky na spaní, tak ty naštěstí nepoužívám, spím jak dřevo.Smajlík
Mějte pěkné odpoledne u kafíčka .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Makuška psala jak pěknou měli oslavu, má moc hodnou rodinu a dělá ji radost.Prášky na spaní si myslím též, že budou spíše návikové. Mě třeba říkali před lety ať si dávám pozor i na meuňku, a je to bylinka na klidné nervy. Je pravda že když se člověk dobře nevyspí, bývá přes den malátný.
Obrázek uživatelky
profil
já taky nikdy moc nebyla na nějaké kamarádšovty, s manželem jsme chodili všude spolu a měla jsem ma minku, které jsem se mohla svěřit. Stýkala jsem se se sestřenicí, ale nějak to vyšumělo.Někdy si splknu s některou sousedkou na zahradě.

Blani, ty křeče musí být hrozné, zvláště , když nedají ani spát. Mě někdy chtají do stehna a do prstů. Manžel má křeče do kolena, vždy ho to položí. Pili jsme hořčík rozpustný,ale lepší jsou tablety. Manžel už tolik netrpí, míval křeče několikrát denně, teď už třeba jen jednou nebo vůbec...
Obrázek uživatelky
profil
u nás také celou noc pršelo a je pěkná zima. Nám dnes nepůjde celý den voda, ráno nešel internet. Vařit budu čočku s párkem a kdo bude chtít, tak s vajíčkem a hlávkový salát.
Potřebuji přeprat pár kousků, protože v pátek pojedeme k mladým a vrátíme se až v pondělí večer. Vyperu večer až pustí vodu, snad to uschne. Dnes máme babinec. Jinak,opravdové kamarádky mám na telefonu, protože se vdaly a odstěhovaly.Scházíme se málo. Kamarádky z babince jsou kamarádkami na babinci, jinak se nestýkáme. Dokud mám manžela, děláme vše spolu a všude spolu chodíme a jezdíme a stále se stýkáme s rodinou asi jako většina z vás.
Blaničko, snad pan doktor na něco přijde, křeče jsou hrozné. Také piji magnézii.
Obdivuji všechny, které píší těsně před i po půlnoci, já bych ráno nevstala. Tak jsem si poklábosila a jdu pro chleba a párky k čočce.
Mějte pěkný den a ať vás nic nebolí!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes můžu k Pc ráno, celou noc lilo, na zahradu se nedá,ještě že jsem rajčata sklidila včera...
Odpoledne je dem se synem na velký nákup asi do Teska, to bude záhul a než to pak uklidím...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
U nás také celou noc pršelo.
U nás dělají to lino na schodišti a tak musím být ještě chvíli doma.Vysazovali dveře od kumbálu a tak musím počkat až to nalepí.
K obědu budou kapustové karbanátky s bramborem a rajčatový salát.

Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
je pod mrakem a celou noc pršelo, jsou ještě velké kaluže.Tak jsme na tom dost stejně, kdo bydlí na vesnici a nenarodil se tam, tak ty kamarádky nemá,já jsem sem také byla přesazena v 60.ti letech a to už na nějaké kamaráčovství není, protože je doma o koho se starat a klábosení jsem nikdy nebyla.Holky, apoň,že máme sebe a můžeme si tu ulevit,co je nám. Sledují to i cizí, ale já jsem si řekla, že je mi to fuk...Dnes opět dilema co vařit.Vařím denně a včera jsem udala dceři na dnešek do práce zbytek těstovin s kuřecím a tak musím dostat nápad.Počkám, že se najím, třeba se mi v hlavě rozsvítí.Čekám vždycky po práškách na štítnou žlázu a tak píšu. Užijte si klid pokud možno a nehoňte se. Blani, tebe je mi líto, já mám práh bolesti asi hodně vysoký, těžko ji zvládám. Nikoho nechci vidět a někam zalezu až to přejde.Jiná už nebudu a lepší to také mebude. Hlavně, že je to k žití.....Děvčata ahojky a jak psávala kuchařinka" páčko"......SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles