Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 16.10.2013 12:33 hod. | |||
|
asi už je pozdě přát k obědu. My měli ještě vepřové plátky s hráškovou rýží. Teď mám kafčo a pak musím na balkon na muškáty. Holky, jste moc hodné, snad mě to přejde. Kamarádek mám plno, ale většinou jinde, v bydlišti tak 2-3. Ale nakonec stejně spíš všechno probírám s přítelem. Sice spolu nebydlíme, ale nedovedu si představit, že bych s ním jeden den nemluvila, když tak aspoň po telefonu. A taky se synem. Jenomže, ten má málo času. |
||||
| koudy | holky, | Datum vložení: 16.10.2013 12:18 hod. | |||
|
souhlasím se vším, co tady teďka bylo napsáno,jde mi to od srdce a taky bych se pod to podepsala... Prášky na spaní jsem jednu dobu musela brát, no naštěstí jsem si na ně nezvykla...i když se v noci budím, zas hnedka usnu... ![]() Meduňka není špatná, já vařím různé bylinkové čaje a s manželem je pijeme pořád... ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 16.10.2013 11:59 hod. | |||
|
první zdravím Baculku..ta má nejméně času![]() ![]() Jinak já kamarádku mám takouvou tu jednu z dětství..a ty rádoby kamarádky nějak vyšuměly, já jsem přestala mít potřebu chodit po návštěvách a kavárnách, jsem ráda doma muž má směny každý den jinak, tak jsme hodně spolu Makuško, mně to taky nevadí, že sem nakukují i cizí, já píši co mi prst přinese na klávesnici a myslím, že pod vše se můžu s klidným srdcem podepsat, nepotřebuji chodit do soukromých a zaheslovaných diskuzí.. ,vím, že mnoha jiným to časem začne vadit, já byla vždy upřímná, nehašteřivá a umím naslouchat a to se snad již nezmění..taky klidně napíši, že jsem líná jako veš - to je rčení tady od nás - je to pravda, tak co![]() Už končím..táta už pojede do služby....jdu se s ním rozloučit ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 16.10.2013 11:54 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu. Měli jsme zelené fazolky na smětaně venku prší a je zima.![]() Probíráte prášky na spaní, tak ty naštěstí nepoužívám, spím jak dřevo. ![]() Mějte pěkné odpoledne u kafíčka . ![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím všechna děvčata. | Datum vložení: 16.10.2013 10:43 hod. | |||
|
Makuška psala jak pěknou měli oslavu, má moc hodnou rodinu a dělá ji radost.Prášky na spaní si myslím též, že budou spíše návikové. Mě třeba říkali před lety ať si dávám pozor i na meuňku, a je to bylinka na klidné nervy. Je pravda že když se člověk dobře nevyspí, bývá přes den malátný. | ||||
| koudy | děvčata | Datum vložení: 16.10.2013 09:32 hod. | |||
|
já taky nikdy moc nebyla na nějaké kamarádšovty, s manželem jsme chodili všude spolu a měla jsem ma minku, které jsem se mohla svěřit. Stýkala jsem se se sestřenicí, ale nějak to vyšumělo.Někdy si splknu s některou sousedkou na zahradě. Blani, ty křeče musí být hrozné, zvláště , když nedají ani spát. Mě někdy chtají do stehna a do prstů. Manžel má křeče do kolena, vždy ho to položí. Pili jsme hořčík rozpustný,ale lepší jsou tablety. Manžel už tolik netrpí, míval křeče několikrát denně, teď už třeba jen jednou nebo vůbec... |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 16.10.2013 09:14 hod. | |||
|
u nás také celou noc pršelo a je pěkná zima. Nám dnes nepůjde celý den voda, ráno nešel internet. Vařit budu čočku s párkem a kdo bude chtít, tak s vajíčkem a hlávkový salát. Potřebuji přeprat pár kousků, protože v pátek pojedeme k mladým a vrátíme se až v pondělí večer. Vyperu večer až pustí vodu, snad to uschne. Dnes máme babinec. Jinak,opravdové kamarádky mám na telefonu, protože se vdaly a odstěhovaly.Scházíme se málo. Kamarádky z babince jsou kamarádkami na babinci, jinak se nestýkáme. Dokud mám manžela, děláme vše spolu a všude spolu chodíme a jezdíme a stále se stýkáme s rodinou asi jako většina z vás. Blaničko, snad pan doktor na něco přijde, křeče jsou hrozné. Také piji magnézii. Obdivuji všechny, které píší těsně před i po půlnoci, já bych ráno nevstala. Tak jsem si poklábosila a jdu pro chleba a párky k čočce. Mějte pěkný den a ať vás nic nebolí! ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 16.10.2013 09:10 hod. | |||
|
dnes můžu k Pc ráno, celou noc lilo, na zahradu se nedá,ještě že jsem rajčata sklidila včera... Odpoledne je dem se synem na velký nákup asi do Teska, to bude záhul a než to pak uklidím... |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 16.10.2013 08:34 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás také celou noc pršelo. U nás dělají to lino na schodišti a tak musím být ještě chvíli doma.Vysazovali dveře od kumbálu a tak musím počkat až to nalepí. K obědu budou kapustové karbanátky s bramborem a rajčatový salát. Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěknou středu, | Datum vložení: 16.10.2013 08:14 hod. | |||
|
je pod mrakem a celou noc pršelo, jsou ještě velké kaluže.Tak jsme na tom dost stejně, kdo bydlí na vesnici a nenarodil se tam, tak ty kamarádky nemá,já jsem sem také byla přesazena v 60.ti letech a to už na nějaké kamaráčovství není, protože je doma o koho se starat a klábosení jsem nikdy nebyla.Holky, apoň,že máme sebe a můžeme si tu ulevit,co je nám. Sledují to i cizí, ale já jsem si řekla, že je mi to fuk...Dnes opět dilema co vařit.Vařím denně a včera jsem udala dceři na dnešek do práce zbytek těstovin s kuřecím a tak musím dostat nápad.Počkám, že se najím, třeba se mi v hlavě rozsvítí.Čekám vždycky po práškách na štítnou žlázu a tak píšu. Užijte si klid pokud možno a nehoňte se. Blani, tebe je mi líto, já mám práh bolesti asi hodně vysoký, těžko ji zvládám. Nikoho nechci vidět a někam zalezu až to přejde.Jiná už nebudu a lepší to také mebude. Hlavně, že je to k žití.....Děvčata ahojky a jak psávala kuchařinka" páčko"......![]() ![]() ![]() |
||||