Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Po nádherném barevném víkendu přišel i na Valašsko podzim s deštěm a mlhou,přes den jen 7°C,topíme.Trošku jsem Vás zanedbávala-o víkendu jsme měli hlídat vnoučky,a vyklubal se z toho víkend s nádherným překvapením od našich dětí.V sobotu ráno nás nejmladší syn naložil do auta,že hlídání bude jinde než u nás doma,ať si vezmeme pyžama,naše léky a boty na vycházku.Jeli jsme asi 30km,zastavili u krásné dřevěnice,a uvnitř na nás čekala celá rodina-synové,vnoučata a jejich partnerky,partneři.A začal "zlatosvatební" obřad,který nám přichystali..Byl dojemný,i legrační,protože v manželském novoslibu jsme měli kromě "vážných" i sliby:že manželovi nepropašuju do žádného jídla špenát,on zase,že mně nezaviruje počítač,ani ho nářadím z dílny nerozebere..Bylo pro každého z nás 10 slibů,dostali jsme i prstýnky,které dělal nejstarší syn.Celou dobu,co nám "oddávající"-nejml.syn-četl "Romanci o 50letech J+M",jsme slzeli,ať už od smíchu či dojetím.A tak jsme s nimi všemi prožili celé dva dny,sportovalo se
Obrázek uživatelky
profil
Po dnešním nočním pršení, spadly všechny listy z ořešáku na zahradu. Odpoledne jsme je vyhrabali a manžel je odvezl do bio odpadu. Kromě kontajnerů na bio odpad, máme přistavený obrovský kontajner skoro jako vagon a tam se vejde vše. Pravidelně ho vyvážejí. Já jsem zlikvidovala přitom i všechny truhlíky, bylo mě jich líto, ale nedalo se nic dělat. Měla jsem jich požehnaně a k tomu 6 velkých mís na zahradě.Na zahradě už moc práce není, dát česnek a tulipány a vyrýt celer a bylo by to….. Pěkný podvečer…..SmajlíkSmajlíkSmajlík*
Obrázek uživatelky
profil
fotku šálky, kterou jsem si upletla. Už ale běžím do knihovny, než mi zavřou.
Obrázek uživatelky
profil
Právě jsme přišli z vycházky.Měli jsme deštník, ale nepršelo.
V lese bylo pěkně.
Terezko, je dobře,že jsi mohla přijít zase mezi nás. Je vidět, že tě má rodina ráda, tak neodporuj a jeď s nimi k moři. Určitě bys tam velice okřála.
Lydie, viděla jsem tě ve víkendové příloze Moje rodina na fotce s vnučkou. Hned jsem tě poznala. Jsi odpočatá a tvojí vnučce jsi určitě dobrou babičkou!
Blaničko, věř, že tě prášky pomohou a zase budeš běhat jako "kalupinka".SmajlíkSmajlík
Holky, od té doby, co si dám každý večer malou sklenku bezinkového likéru, spím. Když někdy musím na WC,hned pak zase usnu. Dříve jsem klidně koukala dvě hodiny a nebylo to vůbec příjemné.
Regi, na tebe myslím často. Máš toho na bedrech moc. Vydrž!!!!
Alenko, vidím to tak, jako ty. Nejlepší kamarád je manžel a rodina.
Děvčátka, jdu do knihovny, nemám co číst. Snad se ještě objevím.

Obrázek uživatelky
profil
Blani je dobře, že zkoušíš brát hořčík, určitě pomůže. Mě vždy říkali věř a víra tvá tě uzdraví, nevím jestli působí, ale někdy si tosnad i říkám.
My v pondělí stihli nasázet konečně tulipány a narcisky na chalupě. Muž je na jače vyryl. Hodně mě jich zbylo, těch narcisů. asi je o víkendu nasázím tady u našich. Uvidím co stihneme. K mamině jsme vždy šli odpoledne. Včera jsem musela také nechat doladit zub a spořitelna mě vyzvala abych si aktivovala účet. No bylo toho dost.
Obrázek uživatelky
profil
máme docela zimu a většinu dne pršelo.
Lidko, tak tě vítám z dovolené, hlavně, že sis ji užila.
Terezko, co bys dělala u moře? Koupala se, odpočívala a i oči by si přišly na své. Tím nemyslím svalovce u vody, ale přírodu.
Regi a Bobino, hořčík beru, ale až teď, 3 tablety denně. A mimo to ještě haldu jiných prášků a vitaminů, ani to nebudu vypisovat. To by v tom byl čert, aby to nepomohlo.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jste toho napsaly hodně. Tak já taky beru hořtík s B6 v tabletách- 1 denně. To pokryje denní dávku. Křeče v nohách jsem mívala hlavně v noci. Mám dvakrát operované křečáky. Dočetla jsem se o tom užívání na netu. Už je to mnohem lepší. Koupila jsem si tablety v lekárně a ani nejsou tak drahé. Je tam 50 tablet to je skoro na dva měsíce a stojí 73 kaček. Na oběd jsme měli frankfurskou polevku, dušená vepřová játra s rýží a okurkový salát. Píšete o kamarádkách. Já se taky vdala z města na vesnici a kamarádky zůstaly v mém rodišti. Když má člověk děti a manžela tak už toho času tolik není. Tak to člověku tak nechybí. Zítra jedem zas nakupovat. Lednice je zase,jak po nájezdu zlodějů. Co se týká toho spánku, tak všem kteří mohou spát bez buzení 6 hodin a více hodin moc závidím. když jsem byla mladá, tak jsem spávala dobře a zas mě bylo líto toho času stráveného spánkem. Dnes je to obráceně. Tak večer klikám dlouho na puclíky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i proti psychické únavě. Možná je bereš a radím zbytečně.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nejsem schopná dočíst. Je tu moc činností a čas letí jako divý. Tedy pro mne lépe.Terezce přeji dodatečně vše nejlepší a hodně zdravíčka.Také aby se v novém prostředí dobře zabydlela. Teď má plno starostí, které patří k přestěhování a předešlých událostí. Dcera se jistě stará dobře. Alenka píše také vše po pravdě. S kamarádkami to nemám tak jednoznačné díky tomu, že v Rydnově je člově v paneláku a to je určitá anonymita. Na chalupě by byly, ale je to spíše o popovídání, ale do takové té pravé kamarádkování něco chybí. Je pravda, že poslední roky jsme se daly dohromady spíše se sestřenicí, vdovou. Ona potřebuje občas lidičky na odvoz skartu někam na spálení nebo do sběru.Teď i stěhování a je vděčná za jakoukoliv pomoc. Ona mi také dodává sílu překlenout určité dnešní starosti, vidí moje starosti jinýma očima. Je ochotná jít i za maminou do nemocnice, když se nehodí mě ani bratrovi.
Blani,pokud máš možnost ber klidně i magnesiumv tabletkách, proti křečím pomáhají, mě nyní "dopují"
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem se vrátila z lázní z Luhačovic, bylo to super. Vypnula jsem, nemyslela na realitu....každou proceduru jsem si užívala, dala jsem psychiku u tělo trošku dohromady. Přeji vám krásný den i když podzimní.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles