Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Krásný podvečer všem milým pilným "seniorkám"!!! | Datum vložení: 16.10.2013 17:51 hod. | |||
|
Po nádherném barevném víkendu přišel i na Valašsko podzim s deštěm a mlhou,přes den jen 7°C,topíme.Trošku jsem Vás zanedbávala-o víkendu jsme měli hlídat vnoučky,a vyklubal se z toho víkend s nádherným překvapením od našich dětí.V sobotu ráno nás nejmladší syn naložil do auta,že hlídání bude jinde než u nás doma,ať si vezmeme pyžama,naše léky a boty na vycházku.Jeli jsme asi 30km,zastavili u krásné dřevěnice,a uvnitř na nás čekala celá rodina-synové,vnoučata a jejich partnerky,partneři.A začal "zlatosvatební" obřad,který nám přichystali..Byl dojemný,i legrační,protože v manželském novoslibu jsme měli kromě "vážných" i sliby:že manželovi nepropašuju do žádného jídla špenát,on zase,že mně nezaviruje počítač,ani ho nářadím z dílny nerozebere..Bylo pro každého z nás 10 slibů,dostali jsme i prstýnky,které dělal nejstarší syn.Celou dobu,co nám "oddávající"-nejml.syn-četl "Romanci o 50letech J+M",jsme slzeli,ať už od smíchu či dojetím.A tak jsme s nimi všemi prožili celé dva dny,sportovalo se | ||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 16.10.2013 17:28 hod. | |||
|
Po dnešním nočním pršení, spadly všechny listy z ořešáku na zahradu. Odpoledne jsme je vyhrabali a manžel je odvezl do bio odpadu. Kromě kontajnerů na bio odpad, máme přistavený obrovský kontajner skoro jako vagon a tam se vejde vše. Pravidelně ho vyvážejí. Já jsem zlikvidovala přitom i všechny truhlíky, bylo mě jich líto, ale nedalo se nic dělat. Měla jsem jich požehnaně a k tomu 6 velkých mís na zahradě.Na zahradě už moc práce není, dát česnek a tulipány a vyrýt celer a bylo by to….. Pěkný podvečer…..![]() ![]() * |
||||
| Macizaj | Ještě jsem vložila | Datum vložení: 16.10.2013 17:23 hod. | |||
|
fotku šálky, kterou jsem si upletla. Už ale běžím do knihovny, než mi zavřou. | ||||
| Macizaj | Ahoj děvčata. | Datum vložení: 16.10.2013 17:07 hod. | |||
|
Právě jsme přišli z vycházky.Měli jsme deštník, ale nepršelo. V lese bylo pěkně. Terezko, je dobře,že jsi mohla přijít zase mezi nás. Je vidět, že tě má rodina ráda, tak neodporuj a jeď s nimi k moři. Určitě bys tam velice okřála. Lydie, viděla jsem tě ve víkendové příloze Moje rodina na fotce s vnučkou. Hned jsem tě poznala. Jsi odpočatá a tvojí vnučce jsi určitě dobrou babičkou! Blaničko, věř, že tě prášky pomohou a zase budeš běhat jako "kalupinka". ![]() ![]() Holky, od té doby, co si dám každý večer malou sklenku bezinkového likéru, spím. Když někdy musím na WC,hned pak zase usnu. Dříve jsem klidně koukala dvě hodiny a nebylo to vůbec příjemné. Regi, na tebe myslím často. Máš toho na bedrech moc. Vydrž!!!! Alenko, vidím to tak, jako ty. Nejlepší kamarád je manžel a rodina. Děvčátka, jdu do knihovny, nemám co číst. Snad se ještě objevím. |
||||
| 2baculka | Naposledy nakukuji. | Datum vložení: 16.10.2013 16:45 hod. | |||
|
Blani je dobře, že zkoušíš brát hořčík, určitě pomůže. Mě vždy říkali věř a víra tvá tě uzdraví, nevím jestli působí, ale někdy si tosnad i říkám. My v pondělí stihli nasázet konečně tulipány a narcisky na chalupě. Muž je na jače vyryl. Hodně mě jich zbylo, těch narcisů. asi je o víkendu nasázím tady u našich. Uvidím co stihneme. K mamině jsme vždy šli odpoledne. Včera jsem musela také nechat doladit zub a spořitelna mě vyzvala abych si aktivovala účet. No bylo toho dost. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 16.10.2013 16:38 hod. | |||
|
máme docela zimu a většinu dne pršelo. Lidko, tak tě vítám z dovolené, hlavně, že sis ji užila. Terezko, co bys dělala u moře? Koupala se, odpočívala a i oči by si přišly na své. Tím nemyslím svalovce u vody, ale přírodu. Regi a Bobino, hořčík beru, ale až teď, 3 tablety denně. A mimo to ještě haldu jiných prášků a vitaminů, ani to nebudu vypisovat. To by v tom byl čert, aby to nepomohlo. |
||||
| Bobina | Hezké odpoledne | Datum vložení: 16.10.2013 16:05 hod. | |||
|
Dnes jste toho napsaly hodně. Tak já taky beru hořtík s B6 v tabletách- 1 denně. To pokryje denní dávku. Křeče v nohách jsem mívala hlavně v noci. Mám dvakrát operované křečáky. Dočetla jsem se o tom užívání na netu. Už je to mnohem lepší. Koupila jsem si tablety v lekárně a ani nejsou tak drahé. Je tam 50 tablet to je skoro na dva měsíce a stojí 73 kaček. Na oběd jsme měli frankfurskou polevku, dušená vepřová játra s rýží a okurkový salát. Píšete o kamarádkách. Já se taky vdala z města na vesnici a kamarádky zůstaly v mém rodišti. Když má člověk děti a manžela tak už toho času tolik není. Tak to člověku tak nechybí. Zítra jedem zas nakupovat. Lednice je zase,jak po nájezdu zlodějů. Co se týká toho spánku, tak všem kteří mohou spát bez buzení 6 hodin a více hodin moc závidím. když jsem byla mladá, tak jsem spávala dobře a zas mě bylo líto toho času stráveného spánkem. Dnes je to obráceně. Tak večer klikám dlouho na puclíky.![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.10.2013 13:55 hod. | |||
|
i proti psychické únavě. Možná je bereš a radím zbytečně. | ||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 16.10.2013 13:54 hod. | |||
|
Dnes nejsem schopná dočíst. Je tu moc činností a čas letí jako divý. Tedy pro mne lépe.Terezce přeji dodatečně vše nejlepší a hodně zdravíčka.Také aby se v novém prostředí dobře zabydlela. Teď má plno starostí, které patří k přestěhování a předešlých událostí. Dcera se jistě stará dobře. Alenka píše také vše po pravdě. S kamarádkami to nemám tak jednoznačné díky tomu, že v Rydnově je člově v paneláku a to je určitá anonymita. Na chalupě by byly, ale je to spíše o popovídání, ale do takové té pravé kamarádkování něco chybí. Je pravda, že poslední roky jsme se daly dohromady spíše se sestřenicí, vdovou. Ona potřebuje občas lidičky na odvoz skartu někam na spálení nebo do sběru.Teď i stěhování a je vděčná za jakoukoliv pomoc. Ona mi také dodává sílu překlenout určité dnešní starosti, vidí moje starosti jinýma očima. Je ochotná jít i za maminou do nemocnice, když se nehodí mě ani bratrovi. Blani,pokud máš možnost ber klidně i magnesiumv tabletkách, proti křečím pomáhají, mě nyní "dopují" |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČATA | Datum vložení: 16.10.2013 13:26 hod. | |||
|
Tak jsem se vrátila z lázní z Luhačovic, bylo to super. Vypnula jsem, nemyslela na realitu....každou proceduru jsem si užívala, dala jsem psychiku u tělo trošku dohromady. Přeji vám krásný den i když podzimní. | ||||