Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 16.10.2013 19:29 hod. | |||
|
přišla jsem se rozloučit. Měla jsem tu teď kvečeru milou návštěvu - příbuzní- 4 lidé, je s nimi vždycky legrace a milé povídání a ještě mi přivezli brambory na uskladnění, tak jsem ráda. Majko, koukám, jaké máš hodné a nápadité děti, jak to krásně vymyslely. Věřím, žes měla slzy v očích, je to od nich moc hezké. Je to daleko nejlepší dárek,co vám mohly dát. Gratuluju - k zlaté svatbě (vdávala jsi se brzy) i k rodině. Věrko, taky přeju, aby ti srdíčko dobře šlapalo. Už zase nevím, co kdo psal, je toho tu hodně,tak nemůžu reagovat. V naší zahrádkářské kolonii byli opět zloději, hledali marjánku ve sklenících, ale hodilo se jim vše - spací pytle, cíchy a u našich sousedů si v krásné zděné chatě udělali mejdan, takže zkonzumovali zbytky alkoholu po oslavě 50ky a skleničky pak roztřískali a rozšlapali, binec hroznej. Dobře se všechny vyspěte, budu si držet palce, aby se to povedlo i mně. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný večer. | Datum vložení: 16.10.2013 19:15 hod. | |||
|
dnes jsem trochu vymrzla, půjdu brzy na kutě. Přeji všem dobrou noc a hezké sny , Blaničce hlavně bez bolestí.![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 16.10.2013 19:05 hod. | |||
|
![]() pěkný večer všem. Majko, to bylo moc pěkné překvapení.Máš šikovné syny a snachy.Umí Vás pěkně překvapit.Přeji ještě víc takových chvil.Linoleum už je položené a tak už chodím normálně. Věrko je dobré, že paní doktorka se Ti snaží věnovat.Se srdíčkem nejsou žerty. Blani , dík za bakopu a václavky. Lydie, ty jsi také odpočatá z lázních a načerpala jsi novou energie. Marcelka byla na procházce.Na šálu se podívám. Přeji pěkný večer. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 16.10.2013 18:58 hod. | |||
|
Všechny vás moc a moc zdravím..![]() Lída, Bobinka a Terezka o sobě daly vědět, to je moc dobře ![]() Věruško, to je dobře, že máš pečlivou odbornou lékařku.. ![]() Holky..taky si hořčík koupím...díky za radu ![]() Hezky se vyspinkejte a zítra zase naschledanou ![]() |
||||
| fanypol | HALI.. | Datum vložení: 16.10.2013 18:54 hod. | |||
|
Marunko,máš skvělou rodinku.. to bylo nádherné překvapení ke Zlaté svatbě...Přeji Tobě i Tvému manželovi i všem Tvým blízkým ještě hodně společných let...Alča | ||||
| Hali | ... | Datum vložení: 16.10.2013 18:41 hod. | |||
|
Marti a Věrko, děkuju za milá slova. | ||||
| Hali | ... | Datum vložení: 16.10.2013 18:36 hod. | |||
|
Tak a teď už se s Vámi jenom rozloučím,popřeju co nejhezčí večer-tak,jak si to která vyberete-s knížkou nebo u televize.Ani nevím,co v TV je,ale máme vždycky nahranou spoustu filmů,které šly třeba pozdě večer,tak určitě něco vybereme.A pokud je nějaký zajímavý sport,tak manžel bude u jedné TV a já u druhé při nějakém historickém filmu-možná to bude film:Vévodkyně (děj je ze 14.století)-po některých historických filmech si řeknu,že i když u nás vládne banda zlodějů,tak pořád jsem radši,že žiju teď a hlavně tady,na tom pořád ještě pěkném Valašsku.Klidnou dobrou noc, děvčata,hlavně bez bolestí,bez křečí a bez divokých snů. | ||||
| Hali | .... | Datum vložení: 16.10.2013 18:28 hod. | |||
|
A ještě, abych nepsala jen o nás,pokusím se reagovat na Vaše zprávičky.Každá z Vás má nějakou trampotu,se kterou se musí vypořádat...ať zdraví-Blance snad zaberou brzy léky na křeče,Věrka má na sobě přístroj pro kontrolu srdíčka-tak hlavně ať srdíčko šlape jako zvon,Marti máme teď stejnou náplň práce jako Ty,jen s tím rozdílem,že u nás je městu úplně jedno,jestli někteří bezohlední shrabané listí pálí...My máme kompost a tam se to postupně likviduje...Jak píše Alenka a Marcelka-mám to též tak,že nejbližší kamarád je manžel a rodina,na takové to babské pokecání mám babinec.Regi,Ty se tedy nenudíš-taky toho máš na starosti hodně.Je dobře,že jste na všechno oba s manželem.Když se scházíme se spolužačkami v babinci,je nás už málo,co máme manžela...Když se manželství vydaří a i v té sedmdesátce jsou na to dobré i zlé pořád dva,je to veliký dar.Tu ztrátu partnera teď pociťuje Terezka,ale ona není sama,má hodné děti,tak jí v životě ve všem pomůžou.Jani,už snad nemusíš za fenkami po zábradlí. | ||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, | Datum vložení: 16.10.2013 18:13 hod. | |||
|
Majko, máš báječnou rodinu, vychovali jste moc dobře své děti a zřejmě i oni našli stejné protějšky. Jinak by nemohli být všichni tak hodní, laskaví a milí. To je dar a hned tak se nevidí......Ty si to zasloužíš a je to krásné, když drží rodina takto pospolu....![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 16.10.2013 18:11 hod. | |||
|
To já, když jsem nebrala hořčík, tak mě braly křeče do mých už tak chromých rukou. Nemohla jsem pustit ani vodu, jak to bolelo. Tak se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||