Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem se rozloučit.
Měla jsem tu teď kvečeru milou návštěvu - příbuzní- 4 lidé, je s nimi vždycky legrace a milé povídání a ještě mi přivezli brambory na uskladnění, tak jsem ráda.
Majko, koukám, jaké máš hodné a nápadité děti, jak to krásně vymyslely. Věřím, žes měla slzy v očích, je to od nich moc hezké. Je to daleko nejlepší dárek,co vám mohly dát. Gratuluju - k zlaté svatbě (vdávala jsi se brzy) i k rodině.
Věrko, taky přeju, aby ti srdíčko dobře šlapalo.
Už zase nevím, co kdo psal, je toho tu hodně,tak nemůžu reagovat.
V naší zahrádkářské kolonii byli opět zloději, hledali marjánku ve sklenících, ale hodilo se jim vše - spací pytle, cíchy a u našich sousedů si v krásné zděné chatě udělali mejdan, takže zkonzumovali zbytky alkoholu po oslavě 50ky a skleničky pak roztřískali a rozšlapali, binec hroznej.
Dobře se všechny vyspěte, budu si držet palce, aby se to povedlo i mně.
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem trochu vymrzla, půjdu brzy na kutě. Přeji všem dobrou noc a hezké sny , Blaničce hlavně bez bolestí.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer všem.
Majko, to bylo moc pěkné překvapení.Máš šikovné syny a snachy.Umí Vás pěkně překvapit.Přeji ještě víc takových chvil.Linoleum už je položené a tak už chodím normálně.

Věrko je dobré, že paní doktorka se Ti snaží věnovat.Se srdíčkem nejsou žerty.
Blani , dík za bakopu a václavky.

Lydie, ty jsi také odpočatá z lázních a načerpala jsi novou energie.

Marcelka byla na procházce.Na šálu se podívám.

Přeji pěkný večer.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všechny vás moc a moc zdravím..Smajlík
Lída, Bobinka a Terezka o sobě daly vědět, to je moc dobřeSmajlík
Věruško, to je dobře, že máš pečlivou odbornou lékařku..Smajlík
Holky..taky si hořčík koupím...díky za raduSmajlík

Hezky se vyspinkejte a zítra zase naschledanouSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marunko,máš skvělou rodinku.. to bylo nádherné překvapení ke Zlaté svatbě...Přeji Tobě i Tvému manželovi i všem Tvým blízkým ještě hodně společných let...Alča
Obrázek uživatelky
profil
Marti a Věrko, děkuju za milá slova.
Obrázek uživatelky
profil
Tak a teď už se s Vámi jenom rozloučím,popřeju co nejhezčí večer-tak,jak si to která vyberete-s knížkou nebo u televize.Ani nevím,co v TV je,ale máme vždycky nahranou spoustu filmů,které šly třeba pozdě večer,tak určitě něco vybereme.A pokud je nějaký zajímavý sport,tak manžel bude u jedné TV a já u druhé při nějakém historickém filmu-možná to bude film:Vévodkyně (děj je ze 14.století)-po některých historických filmech si řeknu,že i když u nás vládne banda zlodějů,tak pořád jsem radši,že žiju teď a hlavně tady,na tom pořád ještě pěkném Valašsku.Klidnou dobrou noc, děvčata,hlavně bez bolestí,bez křečí a bez divokých snů.
Obrázek uživatelky
profil
A ještě, abych nepsala jen o nás,pokusím se reagovat na Vaše zprávičky.Každá z Vás má nějakou trampotu,se kterou se musí vypořádat...ať zdraví-Blance snad zaberou brzy léky na křeče,Věrka má na sobě přístroj pro kontrolu srdíčka-tak hlavně ať srdíčko šlape jako zvon,Marti máme teď stejnou náplň práce jako Ty,jen s tím rozdílem,že u nás je městu úplně jedno,jestli někteří bezohlední shrabané listí pálí...My máme kompost a tam se to postupně likviduje...Jak píše Alenka a Marcelka-mám to též tak,že nejbližší kamarád je manžel a rodina,na takové to babské pokecání mám babinec.Regi,Ty se tedy nenudíš-taky toho máš na starosti hodně.Je dobře,že jste na všechno oba s manželem.Když se scházíme se spolužačkami v babinci,je nás už málo,co máme manžela...Když se manželství vydaří a i v té sedmdesátce jsou na to dobré i zlé pořád dva,je to veliký dar.Tu ztrátu partnera teď pociťuje Terezka,ale ona není sama,má hodné děti,tak jí v životě ve všem pomůžou.Jani,už snad nemusíš za fenkami po zábradlí.
Obrázek uživatelky
profil
Majko, máš báječnou rodinu, vychovali jste moc dobře své děti a zřejmě i oni našli stejné protějšky. Jinak by nemohli být všichni tak hodní, laskaví a milí. To je dar a hned tak se nevidí......Ty si to zasloužíš a je to krásné, když drží rodina takto pospolu....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
To já, když jsem nebrala hořčík, tak mě braly křeče do mých už tak chromých rukou. Nemohla jsem pustit ani vodu, jak to bolelo.
Tak se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles