Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Dobré ráno | Datum vložení: 17.10.2013 08:01 hod. | |||
|
Máme pořádnou mlhu,tak nevím jak bude. Blani je to trápení pořád. Mějte sen pohodový. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 17.10.2013 07:58 hod. | |||
|
![]() i já přeji všem. ![]() ![]() U nás to vypadá na pěkný den.Máme sice jen 5°C, ale lepší už to nebude.Namočila jsem na chvíli záclony a pak půjdou do pračky.Snad uschnou. ![]() Blani, nemohla jsi spát? Nožky nechtějí přestat bolet? Musím na nákup a za fenkami. ![]() ![]() Mějte pěkný den. |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 17.10.2013 07:44 hod. | |||
|
přeji dobré ránko a a celíčký den![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 17.10.2013 07:09 hod. | |||
|
krásné ráno![]() |
||||
| Bm68 | -- | Datum vložení: 17.10.2013 05:16 hod. | |||
|
Příjemné dobré ráno, děvčata!![]() ![]() Pro mne příjemné není. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 17.10.2013 01:53 hod. | |||
|
Majko,To musela být nádhera. Taky přeji vše nej na společné cestě i po zlaté. Vítej zpět Lydie jsi odpočatá? |
||||
| koudy | jestli se múžu připojit, | Datum vložení: 16.10.2013 21:08 hod. | |||
|
přeji všem děvčatům klidný večer a pokojnou noc... | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 16.10.2013 19:53 hod. | |||
|
Tak Majko máš s manželem krásné vzpomínky, dětï máš skvělé. Tak ještě hodně let s manželem a rodinou. Věrko , šetři se .Blani také měj klidnou noc a všechny také dobrou noc.![]() A děkuji za hodnocení fotek všem. |
||||
| Macizaj | Znovu jsem psala a je to fuč, | Datum vložení: 16.10.2013 19:41 hod. | |||
|
Dnes jsme měly mít babinec, ale jelikož nešla v celé obci voda, nekonal se, bude zítra. Všem přeji krásný večer a klidnou noc, bez bolestí! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 16.10.2013 19:30 hod. | |||
|
tak jsem toho napsala a je to fuč. Majko,blahopřeji tobě a manželovi k 50ti společně prožitým létům. Když jsem četla co vám děti připravily, začala jsem vzpomínat na loňský rok, kdy nám děti s vnoučaty připravili něco podobného. Važme si toho, že máme takové potomky. Přeji vám do dalších společných let hodně zdravíčka a ještě dlouhé spoječné žití. |
||||