Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 17.10.2013 13:35 hod. | |||
|
já teprve nakrmila a doprovodila synka a přivítala tátu doma ze služby...![]() ![]() a jde se pít kafíčko..Makuško, tak to se fakt snažíš, jestli již máš 30 pokladnic..já mám 10...a zdá se mi , že nic nedělám, jen tu sedím.. |
||||
| MaKuShKa15 | Zdeni, | Datum vložení: 17.10.2013 13:15 hod. | |||
|
já bych chtěla body co naklikám tak se snažím 30-?![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 17.10.2013 12:26 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu, byl tady manžel. něco hledá na auto, tak píšu později. Máme pořádně zamračeno. Maky jsi šikulka, já jich mám 12, ale to stačí , nehoním to.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 17.10.2013 12:20 hod. | |||
|
Unás začalo pršet, ale dopoledne mě dvě pračky s drobnostma uschly, zbytek je v sušárně.Jsme po obědě, zbylo i na zítra....Všem přeji posezení u kávičky a klid s pohodou....![]() Včera večer a dnes dopoledne se mi dařilo, hlídala jsem si 4-5min.a dodělala jsem 20.tou pokladnici. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 17.10.2013 11:59 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání k obědu. My budeme mít ten guláš z václavek a jak se znám bude určitě na dva dny.Dnes bude s chlebem a zítra s těstovinami.Dnes jsem nasbírala další, ale ty půjdou na mražák. ![]() ![]() Záclony už jsou na balkoně.Nějak se mračí, ale snad uschnou. ![]() ![]() Musím hlídat počasí. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 17.10.2013 10:46 hod. | |||
|
u nás je čerstvo, ale slunečno...to žluté listí na lípě je jako zlaté... já šla ráno zanést oprané oblečení pro dětičky do kontejneru, část ještě dosychá, tak třeba zanesu zítra...přihodím i deku, ta snad taky uschne.. K obědu pomelu odřezky a udělám kapustové karbanátky a asi br.kaši.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Kuk | Datum vložení: 17.10.2013 10:29 hod. | |||
|
klikám, a vařím vepřové nudličky na žampionech s rýží. Polévka je hrášková ze zahrady.Blani, je ti už lépe? Zatím ahojky.....![]() |
||||
| koudy | dobré ráno ,děvčata, | Datum vložení: 17.10.2013 09:39 hod. | |||
|
u nás na brněnsku je krásné slunečné počasí... podle předpovědi se má odpoledne zatáhnout a pršet... Jinak včera nákupy dopadly dobře, nakoupeno, utraceno i uloženo... jdu vařit, polévku máme od včera, nějaký gulášek s těstovinami... koukám do receptů.. Blani,lituju tě moc, že máš bolesti i v noci a nedají ti spát... |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno, | Datum vložení: 17.10.2013 08:33 hod. | |||
|
u nás leje. V rozhlase říkali, že déšť přechází z Karlovarského kraje do Plzeňského a odtud bude pokračovat dále přes celou republiku. Zatím se zdržel u nás!![]() ![]() Blaničko, co máš za problém? Dnes budu vařit plněné papriky s rajskou a knedlík. Polévku zatím nevím jakou. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 17.10.2013 08:06 hod. | |||
|
u nás vylézá sluníčko, tak možná bude..Blani, pošli mě polovinku trápení a bude ti líp.Uvidíš, že bude lépe, jenom to bude asi déle trvat. Musíš tomu věřit.Měj se pěkně, jestli zase pocestuješ, tak přeji jen dobré .....Ostatním krásný den všem ![]() ![]() |
||||