Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 17.10.2013 17:59 hod. | |||
|
To já neklikala hned. Prostě na to nemám čas. Tak ahoj a mějte se hezky. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 17.10.2013 17:49 hod. | |||
|
![]() Přeji pěkný večer. Záclony mám na posteli, ještě dosychají, protože spadlo pár kapek a já je rychle uklidila. Alči, snažím se, snažím. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Ahoj | Datum vložení: 17.10.2013 17:35 hod. | |||
|
Před chvílí jsme přijeli z Kroměříže. Vyjeli jsme ráno v 8 hodin. Tak jsme utratili. Zas na chvíli bude po bídě. U maminky se vždy zdržíme. Uděláme co je potřeba a povykládáme si. Dnes bylo celkem hezky. Nefoukal vítr a nepršelo.![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 17.10.2013 17:21 hod. | |||
|
tak jsem se byla mrknout, jestli na košilkách nezbyl nějaký zla´ták a nic ...Janička je všechny vybrala![]() ![]() Mně to nejde, asi mám pomalý noťas, mám ho již asi 4-5 let, asi zastaralý..nebo nevím..už se na klikání asi nedám, budu brát jen tak co příjde, zdá se mi to fakt pro mne ztráta času, když mi příjdou 3 puzzlíky skoro za hodinu času... |
||||
| fanypol | Lydie | Datum vložení: 17.10.2013 16:44 hod. | |||
|
užívej si vzdoušek na chaloupce![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČATA | Datum vložení: 17.10.2013 16:26 hod. | |||
|
Jak čtu, tak soutěžíte, já jsem soutěž chytla pozdě, tak ani neklikám. Teď jsem vložila svůj článek, tak mi ho snad někdy tady zveřejní. Koupila jsem si knihu Musela jsem zemřít. Bude zajímavá, je sepsaná podle skutečné události, tak to je něco pro mě. Jsem na chalupě, tak jsem trošku vyházela cibuloviny ze země, ostříhala něktgeré keříčky, protože se tu neobjevím až za 14 dnů. Je tady docela chladno a dnes i pršelo. Přeji vám hezký den. ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 17.10.2013 16:23 hod. | |||
|
byli jsme chvilku venku, abych byla doma na klikačku a za 10minut jeden puzlík..to už mne nebaví ostatní píší, 5x, a 7 a já nevím kolik...asi mámblbý noťas,či program, nerozumím tomu.. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 17.10.2013 15:03 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Nejak mi to klikání nejde. |
||||
| fanypol | Makuško, | Datum vložení: 17.10.2013 14:39 hod. | |||
|
já myslela,že již máš 30 pokladniček..přeji Ti i 50 ... já jen, že se mi zdá, že tu stále sedím, a nějak mi to nejde, ale už tě doháním, dodělám 12. pokladničku |
||||
| MaKuShKa15 | Alenko, | Datum vložení: 17.10.2013 13:40 hod. | |||
|
Mám 20, ale chtěla bych 30 a víc na konci.....![]() ![]() |
||||