Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | aha, | Datum vložení: 17.10.2013 22:31 hod. | |||
|
tak, to je možné, to jsem nevěděla... díky moc... dobrou... |
||||
| Bobina | koudy | Datum vložení: 17.10.2013 22:25 hod. | |||
|
Možná, že se ti počítač nezasekl. Limit na den je 500 bodů. Asi už jsi jej dosáhla. Pokud ještě někdo nakoukne, tak přeji dobrou noc a hezké sny.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 17.10.2013 22:20 hod. | |||
|
já mám také starý noťas,poděděný po synovi,moc pomalý... teď se nějak zasekl, vůbec nepřičítá body, nevím , co s tím... ach jo... psala jsem navečer, ale nešlo mi to vložit... tak vám všem přeji dobrou a klidnou noc... |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 17.10.2013 21:19 hod. | |||
|
Koukám na Růžovku, já mám také klasický PC s velkým displejem a s pohodlnou židlí v kuchyni. Dodělala jsem 22.pokladnici a jak skončí Růžovka jdu přes koupelnu do hajan. Ještě jednou dobrou nocku....![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Také přeji | Datum vložení: 17.10.2013 20:00 hod. | |||
|
![]() pěkný večer a klidnou bezbolestnou noc. ![]() ![]() Blani, já sedím u klasického počítače a nohy mám zvednuté na skřínce počítače.Mám klasický ne notebook. Jinak opravdu při delším sezení mě také chytnou sem tam křeče.Je to částečně z toho sezení. ![]() ![]() Budu chytat bankovky a dívat se na Růžovku. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 17.10.2013 19:53 hod. | |||
|
Tak jdu také popřát dobrou noc, tady i zapršelo odpoledne, mějte klidný večer a dobrou noc bez bolesti a v pohodě.![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, děvčata: | Datum vložení: 17.10.2013 19:51 hod. | |||
|
Početla jsem si, co děláte. Noťas mám taky starý, jistě už sedm let a je dost pomalý. Mě to stačí. Bolesti jsou přes den už trochu řidší, ale noci se pořád bojím. Půjdu na telku, tak vám všem přeju dobrou noc. Klikám málo, většinou mě chytnou bolesti,když sedím u počítače, tak se snažím tu nebýt moc často a ne dlouho. Dobrou ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 17.10.2013 19:32 hod. | |||
|
jdu uělat večeři manželovi. Budu koukat na Růžovku a tak se rozloučím. Přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestno u dobrou noc, hlavně Blaničce. Ani tu nebyla, snad je jí dobře...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka,přeji hezký večer.. | Datum vložení: 17.10.2013 18:43 hod. | |||
|
ještě se pokusím něco ulovit a bude televizka ![]() Bobinko, maminku to jistě těší, že si na ni uděláte čas..no a průvan v peněžence, to je vždy,jak se jede autem na nákup.. ![]() ![]() Kdybych zabudla, tak přeji DOBROU NOCKU Hlavně Blaničce, ta už kolik nocí nespala ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 17.10.2013 18:39 hod. | |||
|
Jani,![]() já vám to přeji, jen mne štve, že to buď neumím, nebo mám blbý program, ale to je vždy jen chvilku, já to neprožívám, vyliji si dušičku a je po zlobení ale v ten momont, jak se mi něco nedaří, bych s tím praštila![]() ![]() ![]() ![]() |
||||