Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Mám na vás prosbu,která z vás mě prozradí co je promokod?
Prosim mooocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás polojasno, v noci lilo jak z konve...
jdu do skleníku vytrhat papriky a pak vařit. Polévku z vepřových žeber s kapáním a rizoto a okurkový salát...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Blani, snad zaberou tablety magnezia a bude líp...
Makuško, to jste si užili,střevní chřipky jsou hnusné...
Obrázek uživatelky
profil
Sice je mokro, a fouká, ale i tak může být dobrý. Zjišťuji, že tedy závidím každé z vás,kde se rodiny scházejí při různých oslavách a jiných příležitostech. Po přečtení přízpěvku od Hali musím jen konstatovat, jak úžasné má děti, jak se jejich partneři umí domluvit a naorganizovat pohoštění. Pak je radost pozorovat i děti při hrách a skotačení. Tohle zažívám jen ze strany mé sestřenice, kde jsme schopné se domluvit na přjatelném termínu, co která seženeme, nakonec mi někdo z její rodiny pomůže po ukončení akce s nádobím. My většinou odvezli rodiče domů a ještě v klidu rozdělíme nebo sníme co zbylo. Podiskutujeme co příště a co vše by se dalo ještě vylepšit. Pokud vázne komunikace s někým z rodiny,kdo na takové akce jen přijede o hodinu déle než bylo dohodnuto a odjede brzo pryč, že musí cosi zařídit nebo má něco jiného, přijde to líto.
Obrázek uživatelky
profil
máme konec týdne, u nás se dosud střídá nějaká chřipková viróza, podnělí -úterý náš fotbalista/zvracení, průjem/, do školy ale chodil, jen nejedl a byl jen na čaji a rohlíkách, to samé středa, čtvrtek Markétka, dnes šla do školy, tu ze školy poslali v úterý, protože jí bylo zle, dnes už šla, také dva dny dietka a dnes je doma jejich mamka. Tak už to měli všichni, kromě té nejmenší, ta se drží a jí všechno.Už je to skoro 14 dnů, donesl to přítel dcery ,ale toho to drželo asi týden, potom já, manžel atd.....Snad už bude klid. Pořád se pere vše, ručníky, ložní, napřed ohrožení vši a pak toto. ...Já dnes nevařím, sklidili jsme poslední špenát včera, dnes ho spařím, posekám a dám do mrazáku. Mám dost padanek udělám štrůdle, protože tu bude zase 5 dětí a ty jí pořád dokola.Snad už zítra si dají na snídani., když ne, můj manžel je schopný je sníst.Blani, hlavně, že to v noci povolilo, to je hrozné, když se nevyspíš. ...U nás poprchává, vám přeji pěkný den SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady nic moc, prší a je pořádný vítr.
Dnes na oběd budou brambory a vinná klobása.Smajlík
Blani tak dobré pořízení u lékaře a snad křeče už přestanou zlobit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..Smajlík
teprve jsem vylezla z pelíšku...celou noc pršelo,takže je dnes zase na zahradě hotovo, no nevadí,nějak snad do jara poryjiSmajlík
Blani, to jsem ráda, že již křeče trošku povolují...musí to být děs...
já na křeče trpěla dříve,od křečových žil, tedˇ musím zaklepat...Smajlík
Zajdu ještě ale pozděju do kontejneru s věcmi...teď budu lenošit..to já rádaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Já peru jednu pračku.Snad to uschne.Venku fouká vítr.

K obědu bude ten václavkový guláš.

Zadělala jsem si na houstičky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka!SmajlíkSmajlík
Máme opět mokro.
Jani, ty normální křeče občas taky mívám, to je něco úplně jiného. Naštěstí snad už mi bude líp, dnes v noci už to bylo jen 3x. Odpoledne jdu k lékaři.
Zatím nevím, co k obědu, možná palačinky a polívku.

Ahoj Aničko (filipi).
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno ženíčky.
Obrázek uživatelky
profil
Ahojky i já mám klasiku, otáčecí židli, a pod nohy mám udělané podložky podle sebe menší a větší vydržím tu sedět hodiny. Jenže potom když vstanu, musím se rozchodit.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles