Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 18.10.2013 09:18 hod. | |||
|
Mám na vás prosbu,která z vás mě prozradí co je promokod? Prosim moooc ![]() |
||||
| koudy | dobré ráno ,děvčata, | Datum vložení: 18.10.2013 08:35 hod. | |||
|
u nás polojasno, v noci lilo jak z konve... jdu do skleníku vytrhat papriky a pak vařit. Polévku z vepřových žeber s kapáním a rizoto a okurkový salát... ![]() ![]() ![]() Blani, snad zaberou tablety magnezia a bude líp... Makuško, to jste si užili,střevní chřipky jsou hnusné... |
||||
| 2baculka | Dobrý den. | Datum vložení: 18.10.2013 08:33 hod. | |||
|
Sice je mokro, a fouká, ale i tak může být dobrý. Zjišťuji, že tedy závidím každé z vás,kde se rodiny scházejí při různých oslavách a jiných příležitostech. Po přečtení přízpěvku od Hali musím jen konstatovat, jak úžasné má děti, jak se jejich partneři umí domluvit a naorganizovat pohoštění. Pak je radost pozorovat i děti při hrách a skotačení. Tohle zažívám jen ze strany mé sestřenice, kde jsme schopné se domluvit na přjatelném termínu, co která seženeme, nakonec mi někdo z její rodiny pomůže po ukončení akce s nádobím. My většinou odvezli rodiče domů a ještě v klidu rozdělíme nebo sníme co zbylo. Podiskutujeme co příště a co vše by se dalo ještě vylepšit. Pokud vázne komunikace s někým z rodiny,kdo na takové akce jen přijede o hodinu déle než bylo dohodnuto a odjede brzo pryč, že musí cosi zařídit nebo má něco jiného, přijde to líto. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno | Datum vložení: 18.10.2013 08:16 hod. | |||
|
máme konec týdne, u nás se dosud střídá nějaká chřipková viróza, podnělí -úterý náš fotbalista/zvracení, průjem/, do školy ale chodil, jen nejedl a byl jen na čaji a rohlíkách, to samé středa, čtvrtek Markétka, dnes šla do školy, tu ze školy poslali v úterý, protože jí bylo zle, dnes už šla, také dva dny dietka a dnes je doma jejich mamka. Tak už to měli všichni, kromě té nejmenší, ta se drží a jí všechno.Už je to skoro 14 dnů, donesl to přítel dcery ,ale toho to drželo asi týden, potom já, manžel atd.....Snad už bude klid. Pořád se pere vše, ručníky, ložní, napřed ohrožení vši a pak toto. ...Já dnes nevařím, sklidili jsme poslední špenát včera, dnes ho spařím, posekám a dám do mrazáku. Mám dost padanek udělám štrůdle, protože tu bude zase 5 dětí a ty jí pořád dokola.Snad už zítra si dají na snídani., když ne, můj manžel je schopný je sníst.Blani, hlavně, že to v noci povolilo, to je hrozné, když se nevyspíš. ...U nás poprchává, vám přeji pěkný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný pátek | Datum vložení: 18.10.2013 07:56 hod. | |||
|
Tak tady nic moc, prší a je pořádný vítr. Dnes na oběd budou brambory a vinná klobása. ![]() Blani tak dobré pořízení u lékaře a snad křeče už přestanou zlobit. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý den.. | Datum vložení: 18.10.2013 07:54 hod. | |||
|
dobré ránko..![]() teprve jsem vylezla z pelíšku...celou noc pršelo,takže je dnes zase na zahradě hotovo, no nevadí,nějak snad do jara poryji ![]() Blani, to jsem ráda, že již křeče trošku povolují...musí to být děs... já na křeče trpěla dříve,od křečových žil, tedˇ musím zaklepat... ![]() Zajdu ještě ale pozděju do kontejneru s věcmi...teď budu lenošit..to já ráda ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 18.10.2013 07:47 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Já peru jednu pračku.Snad to uschne.Venku fouká vítr. K obědu bude ten václavkový guláš. Zadělala jsem si na houstičky. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, | Datum vložení: 18.10.2013 07:11 hod. | |||
|
děvčátka!![]() ![]() Máme opět mokro. Jani, ty normální křeče občas taky mívám, to je něco úplně jiného. Naštěstí snad už mi bude líp, dnes v noci už to bylo jen 3x. Odpoledne jdu k lékaři. Zatím nevím, co k obědu, možná palačinky a polívku. Ahoj Aničko (filipi). |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 18.10.2013 04:06 hod. | |||
|
Dobré ráno ženíčky. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 18.10.2013 00:00 hod. | |||
|
Ahojky i já mám klasiku, otáčecí židli, a pod nohy mám udělané podložky podle sebe menší a větší vydržím tu sedět hodiny. Jenže potom když vstanu, musím se rozchodit. | ||||