Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Je větrno a celkem zima. V noci pršelo. Už je doba oběda, tak vám přeji dobré chutnání. Máme na oběd bramboračku a špenát s vejcem a bramborovými knedlíky. Dnes jsem měla velkou radost.Přijelo auto s balíky a hádejte co mě přivezlo. Jednu velkou lehounkou obálku. Ještě jsem šprýmem řekla, že to nemuselo vozit auto jako balík, ale mohla to donést pošťačka. Ve velké obálce se ukrýval voucher na optické brýle dle vlastního výběru do 2000Kč. vyhrála jsem to v soutěži na netu od skvělé brýle. cz. Hodně mne to překvapilo. Vůbec jsem to netušila. To potěší. Ani mejla nenapsali. Paráda. Nosím brýle na čtení asi 15 let a tenkrát jsem si koupila dost levné (jedny z nejlevnějších i když pěkných obrub.)Tak už mám vybrané pěkné obruby. Pak si skočím ještě na oční, jaké přesně potřebuji skla. Už jsem na očním nebyla asi zhruba těch 15 let. A budu mít nové brýle.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji dobré chutnání.

Majko, jste prostě moc fajn velká rodina.SmajlíkSmajlík

Čekám na dobírku a nějak se jim nechce.Bývají tu většinou do 1/2 11 a dnes ještě nic.
pletýnky už kynou na plechu.Smajlík

Prádlo je suché a tak ještě půjdu žehlit.
Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko,když čtu Tvůj poslední příspěvek, tak si potvrzuju to, co mně tady už mockrát napadlo....
Všechna děvčata,která se tady na seniorkách "scházejí", většinou mají domek a zahradu,nebo k bytu mají chatku a zahrádku někde v zahrádkářské kolonii, pejsky.Mají spoustu povinností,často pomáhají dětem s vnoučaty, či svým rodičům.To všecko chce svůj čas a hodně energie, hodně trpělivosti, hodně vstřícnosti a vzájemné tolerance.
A seniorky tady to všecko zvládají a ještě si najdou chvilku pobýt tady s podobně založenými děvčaty!!! Děvčata, musím nás všechny pochválit - jsme fakt šikulky!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak a teď už Vám jenom popřeju ať se Vám všecko daří, ať Vy ani Vaši blízcí moc nemarodí.Blani,ať už křeče dají pokoj..Marti,Vás to teda hodně potrápilo,ta střevní chřipka,snad už to končí.Regi,co nejméň problémů při pomoci rodičům.Marci,příjemnou cestu.Alenko,ať vymyslíte zase nějakou pěknou procházku,Ty v klidu dlouho nepobudeš...
Tak se mějte krásně,jdu chystat oběd a odpoledne asi zase ven, vykukuje totiž sluníčko.
Obrázek uživatelky
profil
jdu nakouknout..HALI, jste opravdu vzorová rodina..i Marcelka a Makuška se hodně schází s rodinou..
Regi, vy taky často sedáte s rodinou, teď ten úraz maminky to trošku změnil, ale na jaře zase na chaloupce uspořádáte nějakou grilovačkuSmajlíkSmajlíkBudeš doma, bude více času, maminka se zotaví, tatínek bude taky klidnější, že je mamka již doma..
MAkuško, ta chřipka je neřád..snad jste již bacil zničili a bude klidSmajlík

HALI... to víš, kolem domu máš stále plno práce, i děvčátka co mají zahrady a domky..to se nedá dlouho sedět u počítače,ale v zimě bude více času...víc poklábosíme s prsty na klávesniciSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blanka je asi u doktorů...
Obrázek uživatelky
profil
Než přijedou,tak se s manželem domluvíme,jestli se do té plánované práce dáme a využijeme i děti,ale většinou to dopadne tak,že o práci "pomlčíme"-však nemá nohy,neuteče-a radši si v pohodě užijeme společné pobytí.My to tak máme kam až moje paměť sahá-od dětství se scházely rodiny sourozenců mých rodičů,užili jsme si prázdniny s bratranci a sestřenicemi,spali jsme v seně na půdě,s bratranci a sestřenicemi se scházíme pořád-minimálně jednou za rok na společném výletě.Pak to pokračovalo i u manželovy maminky,s jeho sourozenci.Naši kluci si také zažívali ohromné společné víkendy a prázdniny.A když přišly vnučky,převzali jsme štafetu my.A teď už víme,že i když my na tomto světě už nebudeme,tak naše děti a jejich rodiny se dál budou scházet při práci i při zábavě.Vypadá to,že štafetu po nás přebere domek nejstaršího synka a jeho ženy..Jsme za to moc vděční,vím,že to tak všude není-včera jsem nechtěně rozplakala kamarádku,když jsem jí dala přečíst "Romanci k naší zlaté svatbě"...
Obrázek uživatelky
profil
Nějak se mně pořád nedaří pobýt dél u PC,pořád nějaká práce venku-listí,úklid posezení pod ořešákem před zimou,poslední vypletí záhonků s růžemi,s kytkama-však to znáte.Došlou poštu jen taktak proletím,mám resty v odpovídání..V těchto dnech jsem se ještě hodně věnovala fotkám z dětmi darovaného víkendu-trochu přetřídit,dát na rodinné stránky-pro připomenutí krásných chvil.Dnes přišel odkaz na fotky od vnučky,takže stáhnout fotky,ale kochat se budeme asi až odpoledne.V tyto dny tu po práci přijel nejstarší synek,protože pomáhal manželovi-vymýšleli,jak nejlíp na nový plot,který je z jedné strany zahrady na vysokém břehu-takže ukotvení sloupků a podobné lahůdky.Včera večer už všecko promysleli a objednali.A včera odpoledne přijela i nejmladší rodinka.Regi,je to opravdu dar od života-scházet se takto s dětmi a jejich rodinami,ať při práci nebo jen tak pobýt.My si toho navzájem užíváme velikými doušky.Někdy se stane,že se chystáme něco udělat a zavolá někdo z mladých,že přijedou.
Obrázek uživatelky
profil
nechce ho znervozňovat, že je někde jinde. Hlavní je jeho spokojenost.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včerejší den byl pro nás náročnější. Hned ráno s tatínkem na kontrolu na oční,chodí vždy jednou za 1/2 roku. Nevím, možná jsem to již psala. Pořídila jsem dobře i kadeřnici. Oprava na trubkách radiátorů probíhala vlastně celý den. Do našeho bytu dorazili topenáři asi ohodinu déle než bylo plánováno. Brali to od nejvyšších pater, postupně jak odtekla voda. Pak ještě kontrolovali zda někde neteče nebo nesáknou spoje, tak snad už prasklá těsnění nebudou zlobit. Přijeli jsme domů po 18 hodině a byli rádi že bráška vzal od nás mého otce na návštěvu za maminou. Přece jen byl dost rámus a taťka stále netušil i po vysvětlení proč to je. Večer hodně pršelo, dnes se zatím projaňuje a fouká dost vítr. O víkendu by nám mohl vyjít čas, abychom mohli u našich na zahrádku, dodělat co půjde, snad otrhat jablka a hrušky. Muškáty bych měla mamině také uklidit, zatím ještě kvetou a hlásí příští týden ještě teplo. Uvidím co zvládneme.
Cesty domů ani Růžovku už nesleduji, otec je stále jen na ČT 1 a mě se
Obrázek uživatelky
profil
jdu vás jen pozdravit, poděkovat za komentíky k šálce a popřát vám pěkný víkend. Za chvíli odjíždíme. Přeji všem zdravíčko, Blaničko, ať ti nezlobí křeče a opatrujte se!
Ahojky asi v úterý večer, nevím.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles