Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 18.10.2013 17:18 hod. | |||
|
Dnes jsem byla do 16.hod. v Brně, ozvala se mi příbuzná, která Brnem projížděla, že se sejdeme. Tak jsme popovídaly, ona bydlí na Slovensku blízko Ďumbiera- a vracela se z dovolené. Odpoledne odjížděla domů. Bylo to fajn, neviděly jsme se už hodně dlouho. Měla číslo telefonu na mě, který používám jen na bankovnictví a dnes jsem platila hned ráno PP a viděla jsem tam zprávu. Tak jsem hned zavolala a domluvily jsme se. Jinak ho mám vypnutý a ani bych ji neslyšela volat. Je to velmi stará Nokia, jedna si z prvních. Zahrály opět životní náhody.....Jsem ráda, že jsem doma. Sedím jako pecka , mám hlavu plnou vzpomínek na dětství- hodně jsem prázdnin trávila na Slovensku....Teď budu chvíli klikat..... Blani, to už je hrozný, co tě tak trápí, já sice také nejsem ještě fit, ale minulou sobotu jsem myslela i na nejhorší, jak mě bylo ....Aby už tě to přešlo a měla jsi klid - to ti přeji od srdce....Otatním pěkný podvečer ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ještě se vracím. | Datum vložení: 18.10.2013 17:09 hod. | |||
|
Ke všemu syn nastupuje v neděli do nemocnice na operaci. | ||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 18.10.2013 17:05 hod. | |||
|
to je tetdy utrpení,škoda, že nebyl pan doktor, aby mohl vidět, jak trpíš.Snad se vše zlepší, nebo najdé potřebný lék. Přeji všem klidnou a bebolestnou noc. Také krásný víkend. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 18.10.2013 16:59 hod. | |||
|
děvčata. Tak jsem si početla, napsaly jste toho hodně. Návštěva lékaře se nakonec nekonala, odevzdala jsem jen papír sestře, Mudr. tam nebyl. Ale hned tam mě chytly ukrutné bolesti a celou cestu domů (naštěstí to mám tak 5 minut), tak hrozné to ještě nebylo. Lidi se zastavovali, co mi je, jestli nepotřebuju pomoc. Doma to pokračovalo. Teď konečně mám pokoj. Raději teď nějakou dobu nebudu psát, mám toho plnou hlavu, od čeho a jak se toho zbavit, tak abych vám tady nezasvinila diskuzi. Ale číst budu. Makuško, to jste si taky užili, viď. Ale snad už je to za vámi. Bobino, gratuluju k výhře,to je opravdu užitečná věc. Regi, snad se maminka zotaví a rozchodí, moc bych to jí i tobě přála. A s tatínkem máte trpělivost, jste oba hodní. Všechny vás moc zdravím i ty, co jsem nejmenovala. Mějte se dobře, ať se vám všechno daří. |
||||
| fanypol | Karofko, | Datum vložení: 18.10.2013 16:23 hod. | |||
|
a jak v Olomouci??? Jsi hodná, že jsi to vyhledala, ten promokod![]() My jsme byli chviličku u dcery a na nákup...trošku poprchává..tak jsem zase bez práce, ale možná půjdu trochu listí pohrabat i tak...ještě s tátou dopiji čajík a rozhodnu se... ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 18.10.2013 14:18 hod. | |||
|
Jej, to jsem to ale napsala. Děvčata já si nestěžuju, necháváme všemu už volńý průběch, ono se snad vše vysvětlí a nějak udělá. Těším se, že se o víkendu dostanu alespoň na chvilku na zahrádku. Ono to nejde už vše udělat tak, jak bychom dělali za běžných okolností. Ale ono se udělá vše jen pomaleji a co nebude tak se holt nezvládne. |
||||
| 2baculka | Alenko, | Datum vložení: 18.10.2013 14:10 hod. | |||
|
Mamina je zatím na náhradní rehabilitační péči. Původněříkali na chirurgii, že by to mělo být asi na 2 měsíce. U nás v Rychnově to mají tk v nemocnici nastaveno, pokud to jde tak se snaží rozchodit, pokud je člověk zahojený a rozcvičený a není ve věku mé maminy tak i po jednom msěsíci má možnost jet na další 3 až 4 týdny do Brandýsa nad Orlicí do rehabilitačního ústavu. Ten mamině nedoporučují. Mamina by ráda už domů, a stále si věří že by to zvládli s taťkou sami. Podle sebe a mých zkušenostech s rukou si myslím, že netuší co´to obnáší. Já na nohách stále dobře, ale svaly ruky bolely ještě i rok po operaci a nemohla jsem v rotacích vše udělat. Na nohu se mamina stavět nemůže a je strašně zesláblá, nevím jak se udrží v chodítku, o berlích zatím nebyla řeč, stojí opřené o zeď u postele zabalené v igelitu. | ||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 18.10.2013 13:43 hod. | |||
|
za chvíli pojedeme zavézt dceři co jsme ve středu přichystaly...muž ještě dopije kafíčko, trošku zrelaxuje po službě a pojedeme.. BOBINKO..tak to jsi ráda z výhry..to je super výhra,když ji člověk nečeká ![]() užitečné výhry jsou fajn.. Blahopřáníčko i ode mne![]() ![]() ![]() Holky..my před týdnem seděli doma a jen jsme našli lístek, že jsme v 8.35 nebyli doma, že má muž dopor. dopis na poště, a vyzvednout po 17hod..byl to taky jen tenoučký dopis z OÚ..asi se doručovatelka nezdržovala zvoněním.. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 18.10.2013 13:05 hod. | |||
|
![]() Bobino, gratutuji. ![]() Zdeni, tam je jenom pár vitamínů z Walmarku, tak to nebude těžké. ![]() ![]() U nás je pod mrakem a fouká. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 18.10.2013 12:35 hod. | |||
|
Tak opožděně dobrou chuť. Byla jsem pro teplý chleba, venku je hnusně a zima.![]() Bobino tak gratuluji k výhře, potěší to. Hali máte super rodinu. Taj Jani asi těžký balík , dá jim práce dorazit![]() Tak pěkné odpoledne u kafíčka. ![]() |
||||