Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem byla do 16.hod. v Brně, ozvala se mi příbuzná, která Brnem projížděla, že se sejdeme. Tak jsme popovídaly, ona bydlí na Slovensku blízko Ďumbiera- a vracela se z dovolené. Odpoledne odjížděla domů. Bylo to fajn, neviděly jsme se už hodně dlouho. Měla číslo telefonu na mě, který používám jen na bankovnictví a dnes jsem platila hned ráno PP a viděla jsem tam zprávu. Tak jsem hned zavolala a domluvily jsme se. Jinak ho mám vypnutý a ani bych ji neslyšela volat. Je to velmi stará Nokia, jedna si z prvních. Zahrály opět životní náhody.....Jsem ráda, že jsem doma. Sedím jako pecka , mám hlavu plnou vzpomínek na dětství- hodně jsem prázdnin trávila na Slovensku....Teď budu chvíli klikat.....
Blani, to už je hrozný, co tě tak trápí, já sice také nejsem ještě fit, ale minulou sobotu jsem myslela i na nejhorší, jak mě bylo ....Aby už tě to přešlo a měla jsi klid - to ti přeji od srdce....Otatním pěkný podvečerSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ke všemu syn nastupuje v neděli do nemocnice na operaci.
Obrázek uživatelky
profil
to je tetdy utrpení,škoda, že nebyl pan doktor, aby mohl vidět, jak trpíš.Snad se vše zlepší, nebo najdé potřebný lék. Přeji všem klidnou a bebolestnou noc. Také krásný víkend.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata. Tak jsem si početla, napsaly jste toho hodně.
Návštěva lékaře se nakonec nekonala, odevzdala jsem jen papír sestře, Mudr. tam nebyl. Ale hned tam mě chytly ukrutné bolesti a celou cestu domů (naštěstí to mám tak 5 minut), tak hrozné to ještě nebylo. Lidi se zastavovali, co mi je, jestli nepotřebuju pomoc. Doma to pokračovalo. Teď konečně mám pokoj. Raději teď nějakou dobu nebudu psát, mám toho plnou hlavu, od čeho a jak se toho zbavit, tak abych vám tady nezasvinila diskuzi. Ale číst budu.
Makuško, to jste si taky užili, viď. Ale snad už je to za vámi.
Bobino, gratuluju k výhře,to je opravdu užitečná věc.
Regi, snad se maminka zotaví a rozchodí, moc bych to jí i tobě přála. A s tatínkem máte trpělivost, jste oba hodní.
Všechny vás moc zdravím i ty, co jsem nejmenovala.
Mějte se dobře, ať se vám všechno daří.
Obrázek uživatelky
profil
a jak v Olomouci???SmajlíkJsi hodná, že jsi to vyhledala, ten promokodSmajlík

My jsme byli chviličku u dcery a na nákup...trošku poprchává..tak jsem zase bez práce, ale možná půjdu trochu listí pohrabat i tak...ještě s tátou dopiji čajík a rozhodnu se...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jej, to jsem to ale napsala. Děvčata já si nestěžuju, necháváme všemu už volńý průběch, ono se snad vše vysvětlí a nějak udělá.
Těším se, že se o víkendu dostanu alespoň na chvilku na zahrádku. Ono to nejde už vše udělat tak, jak bychom dělali za běžných okolností. Ale ono se udělá vše jen pomaleji a co nebude tak se holt nezvládne.
Obrázek uživatelky
profil
Mamina je zatím na náhradní rehabilitační péči. Původněříkali na chirurgii, že by to mělo být asi na 2 měsíce. U nás v Rychnově to mají tk v nemocnici nastaveno, pokud to jde tak se snaží rozchodit, pokud je člověk zahojený a rozcvičený a není ve věku mé maminy tak i po jednom msěsíci má možnost jet na další 3 až 4 týdny do Brandýsa nad Orlicí do rehabilitačního ústavu. Ten mamině nedoporučují. Mamina by ráda už domů, a stále si věří že by to zvládli s taťkou sami. Podle sebe a mých zkušenostech s rukou si myslím, že netuší co´to obnáší. Já na nohách stále dobře, ale svaly ruky bolely ještě i rok po operaci a nemohla jsem v rotacích vše udělat. Na nohu se mamina stavět nemůže a je strašně zesláblá, nevím jak se udrží v chodítku, o berlích zatím nebyla řeč, stojí opřené o zeď u postele zabalené v igelitu.
Obrázek uživatelky
profil
za chvíli pojedeme zavézt dceři co jsme ve středu přichystaly...muž ještě dopije kafíčko, trošku zrelaxuje po službě a pojedeme..

BOBINKO..tak to jsi ráda z výhry..to je super výhra,když ji člověk nečekáSmajlíkSmajlíkužitečné výhry jsou fajn.. Blahopřáníčko i ode mneSmajlíkSmajlíkSmajlík

Holky..my před týdnem seděli doma a jen jsme našli lístek, že jsme v 8.35 nebyli doma, že má muž dopor. dopis na poště, a vyzvednout po 17hod..byl to taky jen tenoučký dopis z OÚ..asi se doručovatelka nezdržovala zvoněním..
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Bobino, gratutuji.Smajlík

Zdeni, tam je jenom pár vitamínů z Walmarku, tak to nebude těžké.
SmajlíkSmajlík
U nás je pod mrakem a fouká.
Obrázek uživatelky
profil
Tak opožděně dobrou chuť. SmajlíkByla jsem pro teplý chleba, venku je hnusně a zima.Smajlík
Bobino tak gratuluji k výhře, potěší to. Hali máte super rodinu.SmajlíkTaj Jani asi těžký balík , dá jim práce dorazitSmajlík
Tak pěkné odpoledne u kafíčka.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles