Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Unás začalo svítit sluníčko(i když trochu zubaté)když jsem byla vyvenčit psa tak mě to záblo do rukou.Děvčata poraďte co máže způsobovat šílená bolest pod levou lopatkou?Dcera mě včera vystrašila,že to měl tchán apotom,že mu zjistili něco na slinivce.Mě se to nezdá.K lěkaři se mě nechce jít v poslední době jsem na něj alergická.Má spoustu nefér hlášek.po prodělaném infarktu mě často dělá EKGa posleďnéďně mě řekl vy nejste plnoštíhla vz jste tlustá.Já jsem se vymlouvala,že málo jím a on mě začal poučovat a přirovnávat k autu,že když nenatankuje tak auto nejede
Obrázek uživatelky
profil
Taky přeji krásnou bezbolestnou a ničím nerušenou dobrou nocku. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát pěkný večer.
Prožijte ho v klidu a pohodě.
Já luštím sudoku v Překvapení a klikám.SmajlíkSmajlík
Prádlo mám vyžehlené a housky jsme měli k večeři.Udělala jsem rybí pomazánku.

Přeji klidnou a bezbolestnou noc a ať se Vám něco pěkného zdá.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Myslela jsem, že mne táta ostříhá a chystá si léky, tak až jindy..už se mi vzadu staví vlasy na límci na bundu...no nebo si dám gumičku, jestli se mu nebude ani zítra chtítSmajlíkZa chvíli bude SAnitka...dívám se každý pátek..


dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
popřeji všem pěkný večer a klidnou, dobrou a hlavně bezbolestnou noc....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani to je trápení, chtělo by to vyšetření, není možné tak trpět.Maky tak je to snad už lepší. Ono ani to počasí nepřidá. Dvčátka mějte pěkný večer, vypínám to a jdu na telku . Dobrou noc a hlavně bez bolesti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani, taky jsem přemýšlela, jestli by ti neměli udělat v nemocnici vyšetření a popřípadě kapačky... je to hrozné, tak trpět...
Aspoň Makuška si popovídala a zavzpomínala a z takových zážitků čerpá člověk energii...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Na naši pošťačku si nemůžu stěžovat, ale jde na mateřskou,nevíme, koho nám přidělí...SmajlíkSmajlík
Odpoledne jsem nakládala zelí, dělám s pyrosiřičitanem, zítra ho musím dát do sklenic...Máme ho tak rádi...
Shrabování listí mě čeká, máme dost stromů, ta to bude něco... sousedi mají už vystaráno, mají jen ořech a ten jim opadal....SmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a klidnou noc...
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, to se mi taky občas stává, že jsem doma a ve schránce mám předvolání na poštu.
Voni se s tím neprděj. Jsou snad na Štětí 3 listonošky a to je tedy hrůza.
Tak se mějte hezky a dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGI...maminka ještě jistě chvíli v nemocnici pobude..bylo by dobře,kdyby kývla na to rehabilitační..ale asi je tvrdohlavá,naše mamka byla to samé...Smajlíkale když to nezvládala, dala se naší nejstarší sestrou přemluvit a na rehabilitaci šla, tak pak již chodila o berlích..Možná tvůj bratr by s ní mohl promluvit a přesvětčit ji..

BLANI: bolesti i starost o syna, není divu, že Ti není do řeči...snad bude vše brzy zase tak jak má být..Smajlík
Makuško, u vás již jste v pořádku?? nezkolilo to někoho dalšího?? a to bylo fakt, vnuknutí, že jsi mobil zapnulaSmajlíka s přízní se setkalaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
A už je tma. Ty dny se nám pěkně pokrátily. Tak Makuška si dnes zavzpomínala na krásné dětství a mládí a Blanička moc trpěla. Blaničko měli by tě pořádně vyšetřit v nemocnici. Dát ti nějaké kapačky aby se ti ulevilo.Smajlík Regi a tobě přeji hodně sil při pomoci a opatrování maminky a tatínka.Smajlík Alenko ty psí miminka v mejlíku jsou moc pěkná.Smajlík Dnes večer se budu dívat na výměnu manželek.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles