Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | Krásné ráno | Datum vložení: 19.10.2013 08:08 hod. | |||
|
Unás začalo svítit sluníčko(i když trochu zubaté)když jsem byla vyvenčit psa tak mě to záblo do rukou.Děvčata poraďte co máže způsobovat šílená bolest pod levou lopatkou?Dcera mě včera vystrašila,že to měl tchán apotom,že mu zjistili něco na slinivce.Mě se to nezdá.K lěkaři se mě nechce jít v poslední době jsem na něj alergická.Má spoustu nefér hlášek.po prodělaném infarktu mě často dělá EKGa posleďnéďně mě řekl vy nejste plnoštíhla vz jste tlustá.Já jsem se vymlouvala,že málo jím a on mě začal poučovat a přirovnávat k autu,že když nenatankuje tak auto nejede | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 19.10.2013 02:01 hod. | |||
|
Taky přeji krásnou bezbolestnou a ničím nerušenou dobrou nocku. ![]() |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 18.10.2013 20:02 hod. | |||
|
![]() popřát pěkný večer. Prožijte ho v klidu a pohodě. Já luštím sudoku v Překvapení a klikám. ![]() ![]() Prádlo mám vyžehlené a housky jsme měli k večeři.Udělala jsem rybí pomazánku. Přeji klidnou a bezbolestnou noc a ať se Vám něco pěkného zdá. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 18.10.2013 19:56 hod. | |||
|
Myslela jsem, že mne táta ostříhá a chystá si léky, tak až jindy..už se mi vzadu staví vlasy na límci na bundu...no nebo si dám gumičku, jestli se mu nebude ani zítra chtít Za chvíli bude SAnitka...dívám se každý pátek..dobrou nocku ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Já se také rozloučím, | Datum vložení: 18.10.2013 19:43 hod. | |||
|
popřeji všem pěkný večer a klidnou, dobrou a hlavně bezbolestnou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 18.10.2013 19:25 hod. | |||
|
Blani to je trápení, chtělo by to vyšetření, není možné tak trpět.Maky tak je to snad už lepší. Ono ani to počasí nepřidá. Dvčátka mějte pěkný večer, vypínám to a jdu na telku . Dobrou noc a hlavně bez bolesti.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 18.10.2013 18:38 hod. | |||
|
Blani, taky jsem přemýšlela, jestli by ti neměli udělat v nemocnici vyšetření a popřípadě kapačky... je to hrozné, tak trpět... Aspoň Makuška si popovídala a zavzpomínala a z takových zážitků čerpá člověk energii... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Na naši pošťačku si nemůžu stěžovat, ale jde na mateřskou,nevíme, koho nám přidělí... ![]() ![]() Odpoledne jsem nakládala zelí, dělám s pyrosiřičitanem, zítra ho musím dát do sklenic...Máme ho tak rádi... Shrabování listí mě čeká, máme dost stromů, ta to bude něco... sousedi mají už vystaráno, mají jen ořech a ten jim opadal.... ![]() ![]() Mějte pěkný večer a klidnou noc... |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 18.10.2013 18:21 hod. | |||
|
Alenko, to se mi taky občas stává, že jsem doma a ve schránce mám předvolání na poštu. Voni se s tím neprděj. Jsou snad na Štětí 3 listonošky a to je tedy hrůza. Tak se mějte hezky a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 18.10.2013 18:13 hod. | |||
|
REGI...maminka ještě jistě chvíli v nemocnici pobude..bylo by dobře,kdyby kývla na to rehabilitační..ale asi je tvrdohlavá,naše mamka byla to samé... ale když to nezvládala, dala se naší nejstarší sestrou přemluvit a na rehabilitaci šla, tak pak již chodila o berlích..Možná tvůj bratr by s ní mohl promluvit a přesvětčit ji..BLANI: bolesti i starost o syna, není divu, že Ti není do řeči...snad bude vše brzy zase tak jak má být.. ![]() Makuško, u vás již jste v pořádku?? nezkolilo to někoho dalšího?? a to bylo fakt, vnuknutí, že jsi mobil zapnula a s přízní se setkala![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 18.10.2013 18:08 hod. | |||
|
A už je tma. Ty dny se nám pěkně pokrátily. Tak Makuška si dnes zavzpomínala na krásné dětství a mládí a Blanička moc trpěla. Blaničko měli by tě pořádně vyšetřit v nemocnici. Dát ti nějaké kapačky aby se ti ulevilo. Regi a tobě přeji hodně sil při pomoci a opatrování maminky a tatínka. Alenko ty psí miminka v mejlíku jsou moc pěkná. Dnes večer se budu dívat na výměnu manželek.![]() |
||||