Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | hezký den přeji, | Datum vložení: 19.10.2013 11:17 hod. | |||
|
u nás je dne nádherně, svítí sluníčko, už je 12 stupňů. Vařím rajskou s nedlíkem... ![]() Syn s přítelkyní jeli na závody do Blanska, každou chvíli čekám nejstaršího , mají přijet na chatku... ještě jsem si vzpomenula, že manžel bere na ty křeče prášky Rivotril,jestli by snad Blani tě to zajímalo... Filipi jsi štíhlounká, já mám 8Okg, asi o5 cm méně a jsem spokojená a myslím si, že tak akorát na svůj věk... ať jde pan doktor někam... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 19.10.2013 10:36 hod. | |||
|
![]() Jsem doma ze zahrady. Je tam nááádherně. ![]() ![]() |
||||
| filipi | poděkování všem | Datum vložení: 19.10.2013 09:14 hod. | |||
|
Moc vám děkují za spoluůčast.Ten lékař je stejně stár o hlavu menší a O 20-30kg těžší asi má kokplekx | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 19.10.2013 08:56 hod. | |||
|
máme bez mráčků, jsou 4st. a v noci bylo jasno a taky kolem nuly. Usnula jsem až v 11, napřed sudoku, telka a pak nic. žádný spánek nepřicházel. Probudila jsem se v půl čtvrté a bylo po spaní. Jsem jako po koťatech.Manžel tam měl fotball a ráno vstával před půl devátou a teď teprve snídáme. Já jsem nakrmila zatím ptáčky, psa a byla pro housky....Dnes bude špenát, brambory, volská oka a já si dám vajíčka na tvrdo. Ať mě ho ubude do mrazáku.Už jen nasáčkovat....Mějte se moc pěkně, utíká, za chvíli jsou dušičky.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 19.10.2013 08:54 hod. | |||
|
přeji hezkou sobotu... FILIPI, jsi štíhlá, já vážím o 20kg víc a jsem i menší, ale netrápím se tím..Já nezhubla ani po žlučníku...asi, že se mám dobře, asi bych zhubla,kdybych měla stres,ale o to nemám záájem ![]() Muž má dnes odpolední, snad si najde chvilku a ostříhá mne.. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 19.10.2013 08:44 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Tak jak píše Věrka u nás svítí pěkně sluníčko.Mráz nebyl a byly 3°C. Muž šel na cvičák na brigádu a já se vydám poklidit zvířátka a na procházku. Filipi, také se přidávám k děvčatům, že na svou výšku máš akorát. Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | hezké sobotní ráno. | Datum vložení: 19.10.2013 08:37 hod. | |||
|
Mrazík sice ráno nebyl, ale byla nula a jasno bez mlhy. Pěkně svítí sluníčko, tak určitě bude dnes hezky. Vyperu a to bude pěkně venku schnout. Filipi na tvou výšku máš váhu akorát.Chtěla bych vidět toho doktora.![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 19.10.2013 08:32 hod. | |||
|
Tady byl pěkný mrazík, teda ještě je, ale už do toho svítí sluníčko.![]() Filipi tak já si také myslím že na tu výšku tlustá nejsi. Tak mějte pěknou sobotu všechny. ![]() |
||||
| filipi | Karofka | Datum vložení: 19.10.2013 08:32 hod. | |||
|
Děkují za odpovéď mě to bolí už přes týden mažu to vším co najdu doma.Přes den to celkem jde.Horší jsou noce to se nemůžu ani obrátit | ||||
| filipi | pokračování | Datum vložení: 19.10.2013 08:14 hod. | |||
|
a potom mě řekl,že 65letého člověka když ráno nic nebolí má se štípnout jestli ještě žije.Já jsem prsatá a mám trochu bříško.Myslím si ,že při mé výšce 175cm a vážim od 74-78kg to není zase tak katastrofální.Díky ,že jsem si mohla postěžovat.Dcery mám vdané daeko a pejsek mě neodpovídá.pá | ||||