Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | filipi | Datum vložení: 19.10.2013 15:36 hod. | |||
|
Vím, že je to moc těžké, ale musíš si říci, že se dožil hodně let.![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 19.10.2013 15:15 hod. | |||
|
Tak se jdu s váma podělit o bolest.Teď mě volala dcera,že nechali uspat psa velkého knírače.Měl 17let a narodil se ve stejný den jako moje vnučka.Tak tady sedím a pofňukávám.Čím jsem starší tím jsem citlivější.Chodila jsem ho krmit když mladí jeli na dovoenou.![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, nakoukla jsem | Datum vložení: 19.10.2013 13:45 hod. | |||
|
drž se holka, bude líp, určitě, držím palečky i za celou moji rodinu a to je jich móóóć!!!!!!!!!!!!!![]() ![]() ![]() Boženko, děkuji, nějak jsem to přehlídla a v mejlu nic nepsala. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 19.10.2013 13:44 hod. | |||
|
jen zdravím..půjdu do obchodu..![]() |
||||
| Bobina | MaKuShKa15 | Datum vložení: 19.10.2013 13:27 hod. | |||
|
Blanka psala, že je jí hůře a že nějakou dobu asi nebude psát, ale že bude nakukovat. Blani pokud nakoukneš přeji ti ať je líp.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem | Datum vložení: 19.10.2013 13:03 hod. | |||
|
dobré zažívání, a příjemné posezení u kafíčka. Já jsem to dnes nestihala, jsme už po obědě, dopekla jsem tvarohovou bábovku a předtím velký plech kynutý koáč se švestkama s drobenkou...Měla jsem asisetenci u všeho tu nejmenší cácorku, klikala a našla všechny puzlíky a ptala se jen na odpovědi na otázky. Je šikulka a já jsem pekla a vařila.Hrnec polévky i na pondělí, protože jsem vyvařila skoro celé kuře/maso bude k něčemu dobré/ a hodně zeleniny...Máme venku nádherně, pořád svítí sluníčko.Dcera už je jakžtakž dobrá, vstala včera ráno po 19ti hodinovém spánku s malými přetržkami.Takže rodinka je skoro zdravá, máme tu další dvě děti a tak je tu 5 dětí a 4 dospělí.Oni bydlí nahoře a vidíme se jenom když chceme.To je výhoda, že nás dělí dvůr....Přeji pěkné odpoledne a Zdeni, jestli pojedeš, dobře nakup. Já bych do Polska jela hned, ale sama se autem nepustím a nemám s kým.....![]() ![]() ![]() Blani se neozvala, snad je jí dobře, nebo jsem přehlédla, že by někam jela? |
||||
| Bobina | Dobré chutnání. | Datum vložení: 19.10.2013 12:16 hod. | |||
|
Dnes máme čočkovou polévku, smažená játra s bramborem a jablkový kompot.Přžesně tak jsem si toho lékaře představovala, jak napsala filipi. Alenko Košíky už mám na hřbitov na dušičky objednané u nás v květinářství.Je tam mladší dívčina a dělá je moc pěkně. Jen tam vždy donesu před dušičkama košíky a domluvíme se jak je udělá v jaké barvě a dělá to celkem levně.![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 19.10.2013 12:07 hod. | |||
|
Také přeji dobrou chuť, máme masovou, bude i na zítra a dělala jsem drobení, to miluju![]() Venku je sluníčko, ale vítr studený. čekám zda bud volat snacha, jestli pojedem do toho Polska, je zatím v páci. Tak pěkné odpoledne u kafíčka. ![]() |
||||
| vocjan | Jdu také | Datum vložení: 19.10.2013 11:47 hod. | |||
|
![]() popřát dobré chutnání k obědu. Vařila jsem lečo s klobásou a bramborem. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 19.10.2013 11:20 hod. | |||
|
děvčátka,přeji dobré chutnání..u nás bude od včera![]() odpoledne budu chvíli zahradničit ![]() venku je čerstvo,ale svítí sluníčko![]() ![]() Makuško..opravdu..budou Dušičky..už bych se měla mrknout po výzdobě ![]() |
||||