Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak taky krásnou dobrou noc,....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dne bylo moc pěkně, ale kolem 17.hod. se začalo ochlazovat.Byli jsme se podívat na mladého hrál fotbal (za muže/.Vyhráli, byl důvod l radosti. Dopoledne byl hrát za Vyškovem a tam prohráli, ale kopl si penaltu.....Když jsem přišla domů, spustila se mi rýma, já se jí asi letos nezbavím...My máme na zahradě pochovanou Matyldu/kočička/- měla 14 let a zakousl ji nějaký pes, stačila se doplazit během dvou dnů domů.Jeli jsme hned k veterináři, ale pro věk se bál operace. Tak jsme ji nechali uspat. Zakopali v dřevěné bedýnce s deklem a zasadili jsme tam růži, už je to čtyři roky a krásně červeně nad ní rozkvétá. Vzpomínáme pořád.Užijte si večera a hezky se vyspěte na neděli....Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
HALI..krásně jsi to napsala...
Filipi, náš Dery je taky na zahradě pod stromkem...už to bude 12let..dalšího pejska muž již nechtěl,
Bala jsem až do tmy na zahradě, moc jsem toho neudělala,ale bylo příjemně, nechtělo se mi domů..Popíjím čajík a půjdu na Zprávy...snad nakouknu ještě večer, že bych nějaký puzzlík ulovila-Smajlík-

Mějte hezký večerSmajlík
na Poštu pro tebe jsem dnes nekoukala..
Obrázek uživatelky
profil
Měli jsme dnes krásný slunečný den,i když studený-ale jak tu píšete,bylo škoda být doma.Takže jsme zase udělali kus práce na zahradě a odpoledne si ještě pobyli na sluníčku s nejstarším synkem a jeho ženou,i s nejmladší rodinkou.Ještě si zahráli fotbal,manžel se syny ještě probírali rady k novému plotu.Filipi,je mně líto,že se rodina musela rozloučit s psím kamarádem-měli jsme to tak před rokem,je to smutné,ale pokud už pejsek má zdravotní problémy,je lepší se s jeho odchodem smířit.My jsme zrovna dnes s mladými naši fenku vzpomínali,také ji máme pochovanou na zahradě.Mladí nás ponoukají,ať si pořídíme třeba malého pejska,ale my už nechceme-je to veliký závazek a veliká zodpovědnost s tím tvorečkem...Děvčátka,myslím na Vás,kolik je všude trampot,starostí,bolestí-moc Vám přeju,ať se brzy všecko v lepší obrátí.Věřím tomu,že když se takto navzájem svěříme,že se líp to zlé snáší a máme pak v myšlenkách místo na to,užít si to dobré a příjemné,co nám život přináší.Klidnou noc Vám všem přeju.
Obrázek uživatelky
profil
Dodívala jsem se na poštu pro tebe. Byla dnes hodně zajimavá. Obdivovala jsem tu vitalitu té 92-leté paní a toho 79-tiletého pána. Oba byli úžasní.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme Ťapku pochovanou na zahradě, já za ní chdím pořád a dávám jí i kytičky, možná se někdo nad tím usměje, ale já jinak nemůžu...
Obrázek uživatelky
profil
Moc vám děkují za spoluůčast.Vnučky,dcera i zeťák jsme s toho velice špatní,ale Maxikovy se ulevilo.Měl bolesti a říkali,že šel odevzaně a usnul v klidu.Byli u něj všichni.Zeťák je truhlář udělal mu rakvičku a pochovali pod hruškou,kde se schovával před sluníčkem.Přejí vám všem dobrou a bezbolestnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky je mi strašně pejska líto.
Tak se mějte hezky a dobrou noc,
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
chudák pejsek,je to jako když ztratíme skoro člena rodiny. Prožila jsem to tak dva roka zpět s naší Ťapinkou-jezevčíkem- měla 13 let- zemřela mi v náručí...týden jsem z toho byla špatná a vnoučata taky...

přišla jsem ze zahrady, nachystala jsem na česnek...jen ho zasadit...
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem pěšky nakonec až v Tescu..koupila jsem kousek chleba + 3rohlíky pro mne, byla to krásná asi km procházka a samožřejmě s foťákem..ještě půjdu hrabat listí..jen jsem byla na svačinceSmajlíkSmajlíkje to hřích sedět v tom hezkém počasí domaSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles