Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 19.10.2013 19:30 hod. | |||
|
Tak taky krásnou dobrou noc,....![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný večer, | Datum vložení: 19.10.2013 19:24 hod. | |||
|
dne bylo moc pěkně, ale kolem 17.hod. se začalo ochlazovat.Byli jsme se podívat na mladého hrál fotbal (za muže/.Vyhráli, byl důvod l radosti. Dopoledne byl hrát za Vyškovem a tam prohráli, ale kopl si penaltu.....Když jsem přišla domů, spustila se mi rýma, já se jí asi letos nezbavím...My máme na zahradě pochovanou Matyldu/kočička/- měla 14 let a zakousl ji nějaký pes, stačila se doplazit během dvou dnů domů.Jeli jsme hned k veterináři, ale pro věk se bál operace. Tak jsme ji nechali uspat. Zakopali v dřevěné bedýnce s deklem a zasadili jsme tam růži, už je to čtyři roky a krásně červeně nad ní rozkvétá. Vzpomínáme pořád.Užijte si večera a hezky se vyspěte na neděli.... ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 19.10.2013 18:56 hod. | |||
|
HALI..krásně jsi to napsala... Filipi, náš Dery je taky na zahradě pod stromkem...už to bude 12let..dalšího pejska muž již nechtěl, Bala jsem až do tmy na zahradě, moc jsem toho neudělala,ale bylo příjemně, nechtělo se mi domů..Popíjím čajík a půjdu na Zprávy...snad nakouknu ještě večer, že bych nějaký puzzlík ulovila- -Mějte hezký večer ![]() na Poštu pro tebe jsem dnes nekoukala.. |
||||
| Hali | Příjemný klidný večer Vám všem!!!! | Datum vložení: 19.10.2013 18:44 hod. | |||
|
Měli jsme dnes krásný slunečný den,i když studený-ale jak tu píšete,bylo škoda být doma.Takže jsme zase udělali kus práce na zahradě a odpoledne si ještě pobyli na sluníčku s nejstarším synkem a jeho ženou,i s nejmladší rodinkou.Ještě si zahráli fotbal,manžel se syny ještě probírali rady k novému plotu.Filipi,je mně líto,že se rodina musela rozloučit s psím kamarádem-měli jsme to tak před rokem,je to smutné,ale pokud už pejsek má zdravotní problémy,je lepší se s jeho odchodem smířit.My jsme zrovna dnes s mladými naši fenku vzpomínali,také ji máme pochovanou na zahradě.Mladí nás ponoukají,ať si pořídíme třeba malého pejska,ale my už nechceme-je to veliký závazek a veliká zodpovědnost s tím tvorečkem...Děvčátka,myslím na Vás,kolik je všude trampot,starostí,bolestí-moc Vám přeju,ať se brzy všecko v lepší obrátí.Věřím tomu,že když se takto navzájem svěříme,že se líp to zlé snáší a máme pak v myšlenkách místo na to,užít si to dobré a příjemné,co nám život přináší.Klidnou noc Vám všem přeju. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 19.10.2013 18:39 hod. | |||
|
Dodívala jsem se na poštu pro tebe. Byla dnes hodně zajimavá. Obdivovala jsem tu vitalitu té 92-leté paní a toho 79-tiletého pána. Oba byli úžasní.![]() |
||||
| koudy | filipi, | Datum vložení: 19.10.2013 18:25 hod. | |||
|
máme Ťapku pochovanou na zahradě, já za ní chdím pořád a dávám jí i kytičky, možná se někdo nad tím usměje, ale já jinak nemůžu... | ||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 19.10.2013 18:20 hod. | |||
|
Moc vám děkují za spoluůčast.Vnučky,dcera i zeťák jsme s toho velice špatní,ale Maxikovy se ulevilo.Měl bolesti a říkali,že šel odevzaně a usnul v klidu.Byli u něj všichni.Zeťák je truhlář udělal mu rakvičku a pochovali pod hruškou,kde se schovával před sluníčkem.Přejí vám všem dobrou a bezbolestnou noc![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 19.10.2013 18:02 hod. | |||
|
Taky je mi strašně pejska líto. Tak se mějte hezky a dobrou noc, ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | dobrý podvečer, | Datum vložení: 19.10.2013 17:56 hod. | |||
|
chudák pejsek,je to jako když ztratíme skoro člena rodiny. Prožila jsem to tak dva roka zpět s naší Ťapinkou-jezevčíkem- měla 13 let- zemřela mi v náručí...týden jsem z toho byla špatná a vnoučata taky... přišla jsem ze zahrady, nachystala jsem na česnek...jen ho zasadit... |
||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 19.10.2013 16:12 hod. | |||
|
byla jsem pěšky nakonec až v Tescu..koupila jsem kousek chleba + 3rohlíky pro mne, byla to krásná asi km procházka a samožřejmě s foťákem..ještě půjdu hrabat listí..jen jsem byla na svačince![]() je to hřích sedět v tom hezkém počasí doma![]() ![]() |
||||