Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 19.10.2013 23:08 hod. | |||
|
Našemu Bobeškovi, to je morčátko, už je 6 let, zatím vypadá dobře, ale taky si říkám, že zatím je to dobré, když mně při příchodu vítá, ale už taky víc odpočívá, Dacky, králíček má přes 3 roky, tak snad tu ještě bude. | ||||
| koudy | holky, | Datum vložení: 19.10.2013 22:52 hod. | |||
|
je to opravdu smutné téma... no ale když k tomu zvířátku člověk přilne, je to těžké... já naše pesky miluju a celá rodina rovněž... RIČI měl už 8 let a jako labrador se pravděpédobně nedožije vysokého věku, taky se bojím na to myslet... Dobrou, dobrou,dobrou noc... |
||||
| Bobina | Karofka | Datum vložení: 19.10.2013 22:45 hod. | |||
|
Tak ty puclíky vůbec nejde přeposílat. To se jenom tak hecují, že jako. Jejda dnes máme moc smutné téma. Náš frenek už má taky 12 a půl roku a vzhledem k tomu, že je to větší pes tak se mu už taky život krátí. Menší psy žiji déle. Nechci ani domyslet. Hezkou noc taky přeji.![]() |
||||
| koudy | a já | Datum vložení: 19.10.2013 22:06 hod. | |||
|
poebuji zlaťáky... stejně mám jen 5 truhliček...asi to neumím... | ||||
| alenasilha | , | Datum vložení: 19.10.2013 21:34 hod. | |||
|
hromady přišli a já je zkazila ,protože koukám na muže v naději | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 19.10.2013 21:17 hod. | |||
|
Taky máme na zahradě pohřbeny naše zvířecí miláčky - 2 morčátka a králíčka. Taky jsem nad ně nasadila kytičky a blízko kvete zahradní ibišek. | ||||
| koudy | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 19.10.2013 20:50 hod. | |||
|
mám spousty zlata, šperků, diamantů i peněz a nemůžu udělat truhličku, protože nechodí stříbrňáky a zlaťáky... ale co, když nejde o život... přeji vám, děvčata, pěknou dobrou noc. Snad bude zítra zase tak krásně jako dnes... |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 19.10.2013 19:53 hod. | |||
|
koukala jsem taky na předpověĎ ,JESTLI VÝJDE, BUDE KRÁSNÉ POČASÍČKO..bude se chodit ven![]() ![]() ![]() Mne chybí hromádka zlata na pokladničku..jdu zkusit, jestli ji najdu... Přeji dobrou noc.. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 19.10.2013 19:51 hod. | |||
|
Tak jsme odpoledne byli nakonec u mamky. Zítra si tady dočtu co jste psali, Mějte všechny pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc.![]() |
||||
| vocjan | Dobrý večer | Datum vložení: 19.10.2013 19:38 hod. | |||
|
![]() přeji. ![]() ![]() I my máme pohřbenou na zahradě fenku německého ovčáka Astu.Umřela 14 dnů před příchodem naší další fenky Brity.bylo jí 12 let.Už to bylo 6 let. Také jsem byla na zahradě.Muž když přišel z brigády, zjistil, že Brita nemá řetízkový obojek.Šla jsem mu pomoci jej najít.Prošli jsme celou zahradu a nikde nabyl.Nakonec ležel vedle obrubníku z vlnitého eternitu, kde už muž hledal v poledne. Podle předpovědi počasí by mělo být ještě pěkně. Přeji klidný spánek. ![]() ![]() |
||||