Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Tak | Datum vložení: 20.10.2013 08:38 hod. | |||
|
se přidám, a vidím že je tu ve skupině asi také dost lovců na narozeninový poklad. Já jsem ted na neschopence, tak to jde, ale jak chodím do práce, tak je to horší | ||||
| fanypol | Zdravím nově píšící i stálice | Datum vložení: 20.10.2013 08:33 hod. | |||
|
Aničko 59..jen se přidej![]() ![]() DObré ránko přeji.. my teprve vstáváme ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné nedělní ráno, | Datum vložení: 20.10.2013 08:32 hod. | |||
|
debata o puzlíkách, dávám za pravdu Božence, v žádném případě to nejde mezi sebou přeposlat. Většinu života jsem učila malou i velkou výpočetní techniku. Myslím, že mají v programu nastaveny různé pásy pouštění jednotlivých symbolů, tak jako různé otázky v jeden moment. Může být, že jednomu jdou jedny symboly a druhému vyšší. Program to řídí ,ne lidé. Server Chytré ženy si hlídá jenom, aby někdo nepoužívat zrychlení příjmu symbolů pomocí" robotů". Moje přesvědčení, nikomu ho nevnucuji, ale dělala jsem složitější programy pro jižní Moravu, tak vím, jak se s tím pracuje.....Musela jsem zasáhnout, protože do jejich programu se nikdo z cizích užovatelů nedostane, leda piráti......To jsem se zakecala, co? Je to na šikovnosti a vytrvalosti u toho sedět a hlídat příchod symbolu po- 4 minuty a nespěchat s jeho použitím....Pěkný den... | ||||
| Anicka59 | Hezkou a slunečnou neděli | Datum vložení: 20.10.2013 08:29 hod. | |||
|
všem seniorkám. Můžu za Vámi, 50 let mně už bylo ? |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 20.10.2013 08:23 hod. | |||
|
Je pod mrakem, ale nemrzlo. Truhliček mám 15, nějak tonehoním, stačí mi jich do 30![]() Tak šupky s postelí a jde se snídat. ![]() Dnes jsem po dlouhé době nějak blbě spala, nemohla jsem usnout ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 20.10.2013 08:21 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Já mám procházku za sebou.Byly 4°C, ale louky jsou posečené a ty byly bílé. Sluníčko se snažilo vykouknout, ale nějak se mu nechce. Co budete vařit? Poraďte ať mám inspiraci. ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 20.10.2013 08:21 hod. | |||
|
dobré réno ženušky.Kde jste?Asi pracujete v domácnosti,Já jsem sama tak to teď doma odflinkávám.Nemohla jsem spát tak jsem klikala,ale nic moc jsem nenaklikala.Asi to neumím.U nás je mlhavo,ani pesanovy se nechce být douho venku![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Avemor | Datum vložení: 19.10.2013 23:51 hod. | |||
|
Dám na to krk, že to nijak přeposílat nejde. A to mám jen jeden.![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 19.10.2013 23:45 hod. | |||
|
Věrko stejně všem chybí stříbrňáky, asi je jich moc málo a chybí všem. Jestli víš jak tak to napiš ano? | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 19.10.2013 23:40 hod. | |||
|
A jak? | ||||