Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 20.10.2013 15:07 hod. | |||
|
Krásné odpoledne. Byli jsme se projet na kolech, je krásně ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 20.10.2013 12:39 hod. | |||
|
, my jsme po, měli jsme tolstolobika na grilu, brambory a hodně zeleninové oblohy. U nás minulý týden byly s kapry, amury, tolstolobiky a tak jsem nakoupila....My je máme moc rádi, když jsme byli na dovolené v Dunajské Stredě, dávali jsme si je skoro každý den.Pstruhy máme také rádi a moc. Je to zdravé, rychlé a když jsme jenom dva, tak je to fajn.Větší vaření si schovávám na příští povíkend, děti mají volno až do středy a maminy musí kromě pondělka do práce. Tak budu vařit já..,..Pěkné posezení u kafíčka v klidu nedělního času....![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 20.10.2013 11:54 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. ![]() ![]() Nakonec bude zelná polévka z hlávkového zelí, brambory a filé v těstíčku se salátem z čínského zelí.Teď jen čekám až přijde muž z cvičáku. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 20.10.2013 11:53 hod. | |||
|
Také přeji dobré chutnání u nedělního oběda. U nas bude smazená ryba s brambory a dnes vaří dcera, a další víkend já. Takže to vypadá na ražniči, které už dlouho nebylo | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 20.10.2013 11:41 hod. | |||
|
Dobrou chuť k nedělnímu obědu. My máme dnes kuře s rýží a polévka nám ještě zůstala od včerejška. Dnes je venku moc pěkně. Sluníčko svítí od rána a dokonce i pěkně hřeje.![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Věruško, | Datum vložení: 20.10.2013 11:08 hod. | |||
|
Mě ještě pořád počítač sem tam nějakou korunku hodí. Hlavně když jsou daně z příjmu. Tak jsem na něm i trochu závislá, ale nemusím, jen si tím přilepším pro ty moje vnoučky malé i velké.Dokud to jde zdravotně, tak jsem ráda i když záda -hlavně krční páteř zlobí.![]() |
||||
| Anicka59 | Něco o sobě: | Datum vložení: 20.10.2013 10:07 hod. | |||
|
Ročník narození je v mém nicku. Jinak jsem 4násobnou babičkou. Od dcery Aničky mám 3letého vnuka Aleška a 5měsíční dvojčátka Aničku a Alenku. Od dcery Jarky mám 1 a půl ročního vnoučka Michálka. Co se týče pokladů mám 50 truhel, něco na skladě a jsem na 20.místě,protože mám neschopenku, tak klikám kdy můžu. Mé záliby jsou chovatelství, ruční práce a soutěžení. Mám chovnou stanici bolonských psíků, měla jsem před 4 měsíci první vrh a vlastním chovný pár. Nyní čekám na další hárání a budu připouštět. Měla jsem 5 štěnat a ještě mně pochyběla. | ||||
| MaKuShKa15 | Věruš, | Datum vložení: 20.10.2013 09:43 hod. | |||
|
tam jsou další souvislosti, jak by se ti započítal , datum a další, to není jen tak. Vzít si do svého na památku můžeš všechnoůfotky, články, puzlíky a dostat je sen ani náhodou, ani na diskuzi je nedostaneš, jen ty fotky jak píšeš a to je zase proces v programu. Já tu sedím ráda, protože je to moje droga , svoje si ale udělám v domácnosti, ale jak je chvilka, tak klikám.Jsem asi hráč v krvi. ahojky... Aničko, vítej, jsem nejstarší tady seniorka a jak píše Věruška, ať omládnem my i naše myšlení.Jsem ráda mezi mladými lidmi. |
||||
| Anicka59 | vocjan | Datum vložení: 20.10.2013 08:42 hod. | |||
|
Děkuji. | ||||
| vocjan | Aničko59 | Datum vložení: 20.10.2013 08:40 hod. | |||
|
![]() také tě vítám. ![]() |
||||