Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 20.10.2013 18:51 hod. | |||
|
jenom zdravím už jsem doma![]() MĚLI JSME SE MOC FAJN Zatím nereaguji musím si vše dočíst![]() |
||||
| alenasilha | aničko | Datum vložení: 20.10.2013 18:39 hod. | |||
|
to je ještě brzy na spaní ,až tak v 11 | ||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 20.10.2013 18:38 hod. | |||
|
Já ani fotˇak nemám. S bídou obsluhuji počítač, protože mám ruce stažené. Tak pěknou dobrou noc a hezké sny,.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| alenasilha | . | Datum vložení: 20.10.2013 18:33 hod. | |||
|
přes den bylo hezky ,ale kolem páté se zatáhlo a byl pěkný slejvák | ||||
| filipi | Já také nakukují | Datum vložení: 20.10.2013 18:33 hod. | |||
|
Já jsem dostala noťas k 60.Přes 3 roky ležel ve skříní.Větší vnoučata neměla se mnou trpěliost mě to vysvětlt.Až přijela tá nejmadší bylo jí sotva 10.Poprosila jsem jí ať mě pošle soutěžní kupony a najednou sem se chytla,Také neumím vkládat fotky,ale tato klikačka mě baví a mám radost když(něco uhodnu)Na 20truhliček připíšou 5000bodů a na to musíte klikat 10dníZvládnete to.![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji... | Datum vložení: 20.10.2013 18:20 hod. | |||
|
Aničko"filipi/, ono je to těžké, někdo píše hodně článků a vkládá fotečky a tak ty body jsou připsané daleko víc, než tím klikáním. Já nefotím/ neviděla bych do aparátua neumím to/ a nepíšu, protože by to nikdo nečetl. Tak se snažím naklikat body na nějaký dárek pro vnoučata,když už je příležitost.Také to musí člověka bavit a mě to baví....![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk fanypol | Datum vložení: 20.10.2013 18:03 hod. | |||
|
JÁ a není to nic tě se to taky učím a hení to nic těřkého.Když kliknete na jakoukoliv diskuz objeví se ikonka tam máte i nápovědu.Tady záleží na čtěstí já toho také málo vím a jsem tu nová a od pondělka mám 10 truhliček.Je škoda nenechat si připsat body.Schutí dotoho a půl je hotovo.![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 20.10.2013 17:42 hod. | |||
|
nikde nikdo..asi klikáte..já to neumím, tak tam ani nemařím čas![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 20.10.2013 15:33 hod. | |||
|
my jsme jeli hned po Toulavé kameře na salaš, u nás je krásný slunečný den..v lese jsme posvačili-oběd a teď se dám do čistění hub..a něco ukuchtíme k obědovečeři..dnes moc nenaklikám, ale již to neřeším - 20 pokladnic jistě udělám, je ještě 14dnů..to mi stačí.. mám hodně velkých a čtyřlístků, a je mi to na nic..když drobné nemám..![]() |
||||
| filipi | krásné odpoledne | Datum vložení: 20.10.2013 15:16 hod. | |||
|
byla jsem se psem přes 2hod venku ani jednomu senechtělo domů.Je venku krásně, | ||||