Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 21.10.2013 07:28 hod. | |||
|
Dobré ránko....přeji hezké pondělíčko![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 21.10.2013 01:26 hod. | |||
|
Taky vítám Aničku59 ![]() U nás bylo dnes také krásně ![]() Taky asi neklikám dost mám teprv 4 truhly ![]() Dobrou nocku a dobrý dníček ![]() |
||||
| aurora41 | Večer | Datum vložení: 20.10.2013 20:22 hod. | |||
|
U nás teď byla bouřka. Netrvala dlouho, ale byla přímo u nás. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 20.10.2013 19:54 hod. | |||
|
pěkný večer. ![]() ![]() Klikáme, klikáme. ![]() ![]() Pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 20.10.2013 19:54 hod. | |||
|
já tu měla synka a on mi vždy zasedne počítač.. Já neklikám, jak se mají chytat u článků ty puzzlíky, četla jsem jak už mají bůch ví kolik a já jeden za čtvrt hodiky a jezdila jsem po stránce jako blázen..už na ty akce nechodím, jen co příjde,to seberu u článků a diskuzí..to mi stačí, já asi nejsem pohotová, nebo mám blbý prohlížeč, nerozumím tomu.. ![]() Houby jsem zpracovala, zítra ještě zbývající popapkáme ![]() Jdu ještě na emailíky..Dobře se vyspinkejte..![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 20.10.2013 19:49 hod. | |||
|
Všem přeji pěkný večer a potom dobrou noc![]() ![]() * |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 20.10.2013 19:40 hod. | |||
|
Tak přišla kámoška a povídaly jsme venku dost dlouho. Jsem vymrzlá jak preclík.![]() Tak děvčátka popřeji pěkný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.10.2013 19:39 hod. | |||
|
pěkná neděle je za námi...zase celý týden,stejně to hrozně utíká...![]() ![]() ![]() ![]() celý den se mi seká počítač, syn toráno spravoval,ale stejně nic moc...ani mě nešly poslat příspěvky... přeji všem hezký zbytek večera a klidnou noc... budu se dívat na Doktory... ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | ahoj všem | Datum vložení: 20.10.2013 19:38 hod. | |||
|
Přejí vám všem krásnou noc![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 20.10.2013 19:29 hod. | |||
|
To já vím, ale už zde končím, tak proto. Víš???![]() ![]() |
||||