Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den | Datum vložení: 21.10.2013 12:21 hod. | |||
|
Nakonec jsme dávali česnek do země, ještě se bude dávat. K obědu byly knedlíky s vejci, červená řepa.....Vám dobrou chuť k obědu.....![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 21.10.2013 12:15 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu, máme ještě játra a opečené brambory Alčo jsi šikula, já jsem tentokrát 440 ale nehoním to . chci jen truhly do 30. Nakukuje sluníčko, byla jsem ve městě a zima venku není. Tak mějte krásné odpoledne.![]() |
||||
| fanypol | Badysku.. | Datum vložení: 21.10.2013 12:01 hod. | |||
|
ty mně děláš chutě![]() já bych si taky dala takový obídek..polévku s knedlíčky jsem měla naposled loni na dovolené...můj synek je nejí, tak doma ani nedělám, ale mám je moc ráda..![]() ![]() |
||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 21.10.2013 11:51 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. Máme od včerejška. Pošta zatím nedorazila a tak pojedu ke studánce pro vodu. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 21.10.2013 11:22 hod. | |||
|
tak jsem momentálně 363..hezké číslo![]() ![]() ![]() ![]() Aničko59, já jsem ze SLOVáCKA ..Zlínský kraj |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 21.10.2013 11:20 hod. | |||
|
holky..přeji dobré chutnání k obídkům..jdu mrknout na kterém jsem místě v pokladech![]() ![]() |
||||
| SimonaZ | Poklad | Datum vložení: 21.10.2013 10:48 hod. | |||
|
Zdravím, můžu se zeptat jak to děláte s těmi poklady? Mně to nejde nikterak rychle. Mám dojem, že bych musela sedět stále u PC a překlikávat ze stránky na stránku. Máte snad nějaký fígl? ![]() |
||||
| badysek | Krásné dopoledne!!!! | Datum vložení: 21.10.2013 10:06 hod. | |||
|
Už sice dlouho nespím,ale peru věším a uklízím,všude prachu až,až![]() ![]() Aničko jsi dobrá 20.místo já byla kolem 50,ale byli jsme týden pryč a už jsem 350 ![]() ![]() Ještě jsem Vás nedočetla,nestíhám.... Co je s Blaničkou,je ji hůř??? |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.10.2013 09:40 hod. | |||
|
Vyžehlila jsem dost prádla a pak se chtěla koukat na Tady hlídám já. Samozařejmě jsem dobře půl prospala. Víte měla jsem v sobotu dobrý úmysl upéct koláč s jablky adrobenkou. U sporýáku je úložný prostor, kde má mamina plechy. jeden jsem vyahla a vše do něj pěkně dala. Když jsem ho chtěla zasunout, vyskytl s prblém, že nešel do trouby. Ona má zúžený oprostor dráty pro zasunování plechů a tenhle má rantl, který nikam nzapadal a tím byl i širší. Ne o moc ale nešlo to. Muž vzal kleště a tak to začal ohýbat. Vrch jsme přikryli papírem, abychom to nezamazali. Plech jsem tam sice narvala, ale byl sešrečený. Nic nevyteklo je jedna strana byla tak 3 mm a druhá 2 cm. Koláč je jedlý, byl i se skořicí a dala jsem nasekané ořechy. Mamině jsem nic nepřiznala, taťka si nevzpoměl. Pekáč asi půjde do kontejneru, stejně je deformovaný a do trouby se nevejde a mamina snad tu újmu přežije. Mám ponaučení, že musím vše nejdřív změřit. | ||||
| Anicka59 | Také | Datum vložení: 21.10.2013 09:35 hod. | |||
|
přeji krásné pondělí, přeji jej taktéž z Moravy konkrétně ze Zlínského kraje. A co se narozeninového pokladu týče, tak 20. místo mně asi bude souzeno, neposunuji se ani tam a ani zpět | ||||