Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | - | Datum vložení: 21.10.2013 15:42 hod. | |||
|
Všem za přivítání moc děkuji | ||||
| ova | ........rada | Datum vložení: 21.10.2013 15:33 hod. | |||
|
sice soutezim, ale odrazuje mne ze to je moc dlouhe. K cemu vysedavat u pocitace, kdyz je venku tak hezky. Davam prednost radeji venku, nez tady hledat poklady. |
||||
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 21.10.2013 15:27 hod. | |||
|
a dobré odpoledne...též vítám novou Aničku...Brno je blízko... chtěla bych seznam děvčat, Karofko, ale moc na Pc neumím a neví a nerozumím, jak poslat email... k obědu jsem zapekla rýži s kapustou , žampiony a rajčaty,polévka z droždí od včera... před polednem jsme byli s manželem na zahradě, chystala jsem na česnek a manžel mi ho naloupal. Zítra ho zasadím, dokud je tak krásně. S rytí čekám na syna a pak hrabat listí...to bude... manžel šel vysypat shnilá jablka do lesa-jeto kousek,vzal s sebou psy a oni mu utekli...neposlechli volání a mazali, ani se neohlédli...tak musíme nechat otevřenoou zahradu a na dvůr a čekat, až se vrátí... hra mi nejde vůbec, jseasina 72O. místě a mám 9 truhiček. Neřeším to, stejně tam nemají nic moc... hlavně zdraví, abych se mohla starat o muže,nevím, co by si počal beze mně... |
||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 21.10.2013 15:21 hod. | |||
|
Asi jsem blbá, ale já nevím, jak se tu posílají komu soukromé zprávy | ||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 21.10.2013 13:46 hod. | |||
|
Tak jsem se ženušky těšila,že odpovíte na dotaz SimonaZ a že se také přiučím o ono furt nic do háje do hájíčka zeleného![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 21.10.2013 13:31 hod. | |||
|
OMLUVA_ Baculka měla knedlíčkovou![]() ![]() ![]() Já jdu teprve vařit..byla jsem chvilku rýt, ale opravdu chviličku..sousedovic mladý si se mnou chtěl vykládat, i na fotečky jsem se museladívat a značku odšťavňovače do kuchyně jít zjistit, no a práce sála.. ![]() ![]() Aničko..jsme krajanky ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 21.10.2013 13:29 hod. | |||
|
Pěkno![]() u polední siestu |
||||
| badysek | Alči, | Datum vložení: 21.10.2013 12:44 hod. | |||
|
tak to jsi vedle,já bych si taky dala říct na polévku s játrovými knedlíčky![]() ![]() My dnes budeme mít jehněčí s bramborem Všem dobrou chuť![]() ![]() Alči jsme kousek od sebe já 355.místo ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Také mám vypitou kávičku. | Datum vložení: 21.10.2013 12:40 hod. | |||
|
Jen se ne a ne pobrat. Anička 59 rozšiřuje řady moravaček v této diskusi. Ve sbírání pokladů jste úspěné. Nyní jsem si soutěž vypnula. Nemám na ni stejně čas. |
||||
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 21.10.2013 12:30 hod. | |||
|
tak to jsme od sebe asi jen pár km-bydlím v Roštění u Holešova |
||||