Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Holky moje zlaté. | Datum vložení: 23.10.2013 19:13 hod. | |||
|
Vůbec se sem nemohu dostat, natož přečíst asi 25 stránek.Celé dopoledne jsme byli v Plzni po doktorech. Mám radost, zatím jsem v pořádku. Když jsme se vrátili, musela jsem dovařit a muž se šel podívat na zahradu. Zjistil, že nám někdo ukradl dvě smaltované vany 170cm,plné vody.Zahradu máme oplocenou vysokou hradbou, ostnatý drát nahoře, uzamčené a stejně to bylo málo platné. Volala jsem do Rokycan do sběrny, jestli jim tam nepřivezl někdo v době od pátku do úterka dvě vany. Paní řekla, že ví o jedné a řekla nám i pachatele. Je to nezaměstnaný muž od nás. Ale co s tím? Vůbec nevím, zda bychom to měli nahlásit na policii. Byly to vany staré, ale co má k nám kdo lézt? Zřejmě ukradl i káru, která se nám ztratila už dříve.Odpoledne jsme tedy stěhovali věci, které mají nějakou hodnotu do garáže, např. sekačku. Snažila jsem se dočítat, ale pak jsem to vzdala. Jedná se asi o 25 stránek.Teď jsem si přečetla, že má Blanička stále bolesti. Je divné, že doktoři si zřejmě neví rady. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 23.10.2013 18:56 hod. | |||
|
děvčata. Tak jsem si to přechválila, bolesti jsou tu zas. Syn tvrdí, že je mu už líp, ale moc dobře nevypadá. Myslí, že ho v pátek propustí. Děvčata, dneska už nepřijdu. A zítra jedeme na hroby, doufám že budu schopná. Mám objednané dva velké přírodní věnce, pak jsem udělala ještě několik květináčů z přírodního materiálu a povezeme květináče žlutých chryzantém (takových těch menších). Hezky se vyspěte, dobrou noc. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 23.10.2013 18:27 hod. | |||
|
Aničko, nestraš deštěm..já dnes trošku ryla a konečně to šlo hezky a nelepilo na rýč a zase mi to zmokne?,, Koláč synkovi chutnal, snědl půl plechu..on by mohl i celý, je ,,chudý jak lunt" Táta ho jistě dojí, aby mne moc nelákal![]() ![]() Holky, snad jste všechny v pořádku... Mějte klidný večer a dobrou noc.. Ještě možná nakouknu, teď koukám na Prostřeno..papa |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 23.10.2013 18:13 hod. | |||
|
Dneska hezky, teplo, ale celý den zamračíno a už prší.![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Zdravím | Datum vložení: 23.10.2013 16:17 hod. | |||
|
apřeji klidné odpoledne... z Vyškova jsme přijeli kolem druhé...rychle ohřát oběd a uložit nákup...teďka jsem zapnula pračku... ![]() ![]() ![]() ![]() holky jste prostě šikulky, že tak umíte klikat...já mám 11.. moc mi to nejde... taky musím ještě upéct nějakou rychlou buchtu, manžel už se ptal, jestli nemám něco dobrého . Sladké by moc neměl, má 100 kg, ale já mu neumím odříct. Jdu na to... ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 23.10.2013 14:05 hod. | |||
|
My měli na oběd smažený hermelín s bramborem a čočkovou polívku. Ke kávě bude piškot s rybízem. Dělala jsem ho včera.manžel ho miluje.Já mám raději s meruńkama, nebo jahodama. Dnes je venku krásně. Dost teplo. Byla jsem chvíli na zahradě. Manžel kácel jednu jabloň.![]() |
||||
| badysek | Ahojky , | Datum vložení: 23.10.2013 13:34 hod. | |||
|
už jsem doma vysaunováná![]() Mějte příjemné kafíčkování,po obědě už asi máte Já dovařuji ,bude kuřátko s bramborem![]() ![]() Jani,Marti veeeeeeeeeeelkou gratulaci,jste šikovné klikačky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ne jenom..... ![]() Blaničko už je lépe??? |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 23.10.2013 13:13 hod. | |||
|
velká kontrola!!!!![]() ![]() ![]() Těsto kyne, omáčka jen dochutit..jdu oloupat jablíčka a udělat tu posýpku...zase nakouknu ![]() |
||||
| Anicka59 | Kuk | Datum vložení: 23.10.2013 12:57 hod. | |||
|
U nas dnes na oběd byly buchtičky s krémem po delší době. Jinak to klikání je opravdu droga, ne-li závislost a můj jen shlídá směrem ke mně. Ale jak se něco vyhraje, tak pak už rád přebírá balíčky. | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu | Datum vložení: 23.10.2013 12:18 hod. | |||
|
my jsme po obědě, měli jsme brambory, kuřecí přírodní a hóóódně dušené zeleniny....Manžel bude mít asi brzo hlad, on to nevydrží a brzy si vezme rohlík s něčím....Já mám pokladnic 48 a skoro žádné zbývající symboly. Takže ťukám a až je mám na další, tak odklepnu....Jani moc velkou gratulaci, já vím, že je to žrout času, ale já u toho i uvařím, hlídám si minutky. Většinou z rána si všechno udělám ,rozvařím a potom klikám......Pěkné posezení u kafíčkování....Dnes nám pořád padá nějaká mlha a já musím do toho květinářství......Pěkné odpoledne |
||||