Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Vůbec se sem nemohu dostat, natož přečíst asi 25 stránek.Celé dopoledne jsme byli v Plzni po doktorech.
Mám radost, zatím jsem v pořádku. Když jsme se vrátili, musela jsem dovařit a muž se šel podívat na zahradu.
Zjistil, že nám někdo ukradl dvě smaltované vany 170cm,plné vody.Zahradu máme oplocenou vysokou hradbou, ostnatý drát nahoře, uzamčené a stejně to bylo málo platné. Volala jsem do Rokycan do sběrny, jestli jim tam nepřivezl někdo v době od pátku do úterka dvě vany. Paní řekla, že ví o jedné a řekla nám i pachatele. Je to nezaměstnaný muž od nás. Ale co s tím? Vůbec nevím, zda bychom to měli nahlásit na policii. Byly to vany staré, ale co má k nám kdo lézt? Zřejmě ukradl i káru, která se nám ztratila už dříve.Odpoledne jsme tedy stěhovali věci, které mají nějakou hodnotu do garáže, např. sekačku.

Snažila jsem se dočítat, ale pak jsem to vzdala. Jedná se asi o 25 stránek.Teď jsem si přečetla, že má Blanička stále bolesti. Je divné, že doktoři si zřejmě neví rady.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.
Tak jsem si to přechválila, bolesti jsou tu zas.
Syn tvrdí, že je mu už líp, ale moc dobře nevypadá. Myslí, že ho v pátek propustí.

Děvčata, dneska už nepřijdu. A zítra jedeme na hroby, doufám že budu schopná. Mám objednané dva velké přírodní věnce, pak jsem udělala ještě několik květináčů z přírodního materiálu a povezeme květináče žlutých chryzantém (takových těch menších).
Hezky se vyspěte, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, nestraš deštěm..já dnes trošku ryla a konečně to šlo hezky a nelepilo na rýč a zase mi to zmokne?,,

Koláč synkovi chutnal, snědl půl plechu..on by mohl i celý, je ,,chudý jak lunt"SmajlíkTáta ho jistě dojí, aby mne moc nelákalSmajlíkSmajlík
Holky, snad jste všechny v pořádku...
Mějte klidný večer a dobrou noc..
Ještě možná nakouknu, teď koukám na Prostřeno..papa
Obrázek uživatelky
profil
Dneska hezky, teplo, ale celý den zamračíno a už prší.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
apřeji klidné odpoledne...
z Vyškova jsme přijeli kolem druhé...rychle ohřát oběd a uložit nákup...teďka jsem zapnula pračku...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

holky jste prostě šikulky, že tak umíte klikat...já mám 11..
moc mi to nejde...
taky musím ještě upéct nějakou rychlou buchtu, manžel už se ptal, jestli nemám něco dobrého . Sladké by moc neměl, má 100 kg, ale já mu neumím odříct. Jdu na to...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
My měli na oběd smažený hermelín s bramborem a čočkovou polívku. Ke kávě bude piškot s rybízem. Dělala jsem ho včera.manžel ho miluje.Já mám raději s meruńkama, nebo jahodama. Dnes je venku krásně.Smajlík Dost teplo. Byla jsem chvíli na zahradě. Manžel kácel jednu jabloň.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem doma vysaunovánáSmajlíkSmajlík Mějte příjemné kafíčkování,po obědě už asi máteSmajlíkJá dovařuji ,bude kuřátko s bramboremSmajlíkSmajlík
Jani,Marti veeeeeeeeeeelkou gratulaci,jste šikovné klikačky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ne jenom.....Smajlík
Blaničko už je lépe???
Obrázek uživatelky
profil
velká kontrola!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Těsto kyne, omáčka jen dochutit..jdu oloupat jablíčka a udělat tu posýpku...zase nakouknuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nas dnes na oběd byly buchtičky s krémem po delší době. Jinak to klikání je opravdu droga, ne-li závislost a můj jen shlídá směrem ke mně. Ale jak se něco vyhraje, tak pak už rád přebírá balíčky.
Obrázek uživatelky
profil
my jsme po obědě, měli jsme brambory, kuřecí přírodní a hóóódně dušené zeleniny....Manžel bude mít asi brzo hlad, on to nevydrží a brzy si vezme rohlík s něčím....Já mám pokladnic 48 a skoro žádné zbývající symboly. Takže ťukám a až je mám na další, tak odklepnu....Jani moc velkou gratulaci, já vím, že je to žrout času, ale já u toho i uvařím, hlídám si minutky. Většinou z rána si všechno udělám ,rozvařím a potom klikám......Pěkné posezení u kafíčkování....Dnes nám pořád padá nějaká mlha a já musím do toho květinářství......Pěkné odpoledneSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles