Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 23.10.2013 20:51 hod. | |||
|
právě bouchly dveře od garáže, tudíž muž dojel práce..tak se loučím a vypínám pc.. Blani, zítra šťastnou cestu... Marcelko, nedá se nic dělat, hlídala jsi vnoučata a nyní volby, není času..s těmi zloději je to k vzteku.. SARITKO..můj muž a myslím i Karofra taky s tím Holtrem, či jak se ten přístroj jmenuje, chodili, hlavně ať je aktivní, ať jen nesedí, aby to měření bylo správné. |
||||
| Macizaj | Aničko58, | Datum vložení: 23.10.2013 20:19 hod. | |||
|
moc se omlouvám, vím, že jsi tady dlouho, jen jsem si popletla číslice. Dobrou noc! | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 23.10.2013 20:10 hod. | |||
|
Blani moc tě lituji, že se ti bolesti vrátily. Snad a moc ti to přeji- tě dnes nechají vyspat. A doufám, že se jich zbavíš. Marcelko krade se všude. Manželova maminka říkavala- Hlad a bída z lidí lotry činí. A je to tak. Ještě musím udělat 4 truhličky a končím. Už mne to přestalo bavit. Zítra to dodělám. To bude veget. Přeji všem pěknou, klidnou a bezbolestnou noc.![]() |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 23.10.2013 20:03 hod. | |||
|
pěkný večer, dala jsem prádlo ven, snad nebude u nás pršet,dnes bylo celý den pod mrakem, třeba zítra vykoukne sluníčko... Syn začal rýt, chlapovi to jde jak po másle,ještě jedno odpoledne a bude to mít.. Byla jsem za sestrou a jsem ráda, že jsme se viděly a si popovídaly... Buchtu jsem upekla rychlou, ale dobrou s jablky a politou čokoládou...už jsem nabalila klukovi svačinu,má noční,jsme po večeři a snad budu mít večer pro sebe... Mějte, děvčata, klidnou, pokojnou noc, bez bolestí...hlavně Blanička...a večer prožijte se svými zálibami... |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.10.2013 19:47 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Já jsem vyžehlila jednu pračku.Moc to dnes neschlo.Bylo už pod mrakem a bylo bezvětří.Mám to rozložené po stole na hromádkách doschnout.Zítra to uklidím. Přeji klidnou a bezbolestnou noc. ![]() ![]() Hlavně Blance. |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 23.10.2013 19:35 hod. | |||
|
Já jsem z Roštění, je to vesnice Zlínského kraje , a nachází se asi 8 km od Holešova | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem | Datum vložení: 23.10.2013 19:34 hod. | |||
|
pěkný večer a hezky se vyspěte. Já jsem odpoledne po květinářství, kde jsem udělala objednávku ještě dávala s manželem do země tulipány. Měli jsme jich 2 kolečka a jsou moc pěkné a vysoké.....Hlavně ať vás nic nebolí.....![]() |
||||
| Anna58 | macizaj | Datum vložení: 23.10.2013 19:33 hod. | |||
|
Já už jsem tu delší dobu. Nová je Anička59. Jinak já jsem ze Štětí okr. Litoměřice ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 23.10.2013 19:20 hod. | |||
|
Blani je to trápeni. Dnes manželovi také zjistili vysoký tlak, tak v útery tam jedem ráno v 6. dají mu nějaký přístroj a bude ho celý den doma měřit. Marci teď kradou vše, je to hrůza.Tak dnes už končím, pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 23.10.2013 19:18 hod. | |||
|
Blaničko,jakou měl syn operaci? Přeji vám oběma brzké uzdravení! Makuško, doufám, že už jste všichni z virózy vyléčení! Ještě jsem si všimla, že zde máme Aničku58.Vítej mezi námi. Aničko, odkud jsi? Já jsem od Rokycan,je mi 70 let a jsem Marcela Ještě se musím pochlubit, právě jsem naplnila 6tou pokladnici! ![]() ![]() V pátek a sobotu budu u voleb, tak už stejně nic nechytím. Zítra se sem snad ještě dostanu. Přeji všem pěkný večer a klidnou, ničím nerušenou noc, ať vás nic nebolí!!!!!!!!! |
||||