Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Maky, Alenka to píše dobře, musíme věřit, že to vše bude dobré.Včera jsem objevila od soboty trochu rýže tak opečený salám na kostičky a na dnešek bylo rizoto k obědu. Ten květák by mohl také být, jen kdyby ještě zítrá odpoledne měli na trhu. Odpoledne pojedme za maminou do nemocnice a muž by to mohl zkouknout.Docela bych si dala říct. Dnes si dělali tu hrachovou kaši, párek a snad i sázené vejce. Zatím se nikdo neozval. Snad přežili.
Ještě potřebuji dožehlit cíchy od sobotního praní.
Obrázek uživatelky
profil
MAkuško..dobré to bude! ! !..nepřipouštěj si jinou možnost..

JANI::to víš že jo a hlavně ten můjSmajlíkSmajlík

My měli kuře s rýží, jdu se zeptat muže, jestli chce ještě kafčo...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dopoledne jsem vařila, potřebovala jsem místo v lednici, pekla jsem kachnu, bůček a králíčí stehýnka.Ne dohormady, na dvakrát, začala jsem v 8 ráno a skončila v půl dvanácté,tak dlouho to trvalo. V poledne jsme si dali od každého kousek, zelí a bramborový knedlík. Byla jsem nervozní, starší dcera šla pod narkozou v Brně na biopsii a tak já vždycky musím vařit nebo péct. Už poslala zprávu z nemocnice, že se probudila.Teď jenom bude nanic ten týden čekání na výsledky.Už o tom nebudu psát, protože mě z toho není dobře. Přeji pěkné odpoledne a příjemné posezení u kafíčka.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobrou chuť k oběduSmajlíkMy dnes máme rizoto i s hříbkamiSmajlíkSmajlík
Jani prádlo jsem zvládla v pohodě,nebylo toho tak moc.Já co můžu tak hned skládámSmajlíkSmajlík
Mějte pěkné odpoledne u nás stále krásně ve stínu 19*CSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.
My budeme mít obalovaný květák, brambory a okurkový salát z posledních okurků.
Alči, muž má vždy pravdu.SmajlíkSmajlík

Po usmažení květáku pojedu na ten hřbitov.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla kjsem koupit po domluvě s tátou kuře, on pokračoval dále na oční, snad se vrátí brzy..
Přeji dobré chutnáníčko...
KUŘE SE PEČE A JÁ JDU CHVILIČKU NA ZAHRADU..SmajlíkSLUNÍČKO SICE NESVÍTÍ, ALE JE DOCELA TEPLOSmajlík

JANI..muž to taky říkal, že jde všechno..jen mít chuť do práce! my máme jeden plot ošklivý, soused říkal, že udělá nový a už je to několik let a nic, tak jsem myslela, že bych muže navnadila, aby nový plotek udělalSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přejí vám krásný den.Já moc nechodím na počitač mám deprese tak jdu raději se psem ven.
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík

Hurá pošta už přijela a nebudu tu uvázaná.SmajlíkSmajlík

Alči, mi dávali betonové sloupky a také bez betonu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hali, to je výhoda, když si ti tvoji chlapi umí se vším poradit..to je pro mne novinka, že to jde bez betonu..to řeknu mužovi..Smajlík

Jdu něco vymyslet k obědu..zatím vařím fazolovou polívku
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
opožděně pěkný den.
Já byla na zahradě za zvířátky.Je tam už poměrně teplo.Mám tričko,svetr a mikinu, ale na procházce jsem ji měla rozepnutou.

Čekám na tu poštu.Chtěl bych odvést květiny na hřbitov a nemohu.Smajlík

Dnes bude zas pěkně.SmajlíkSmajlík
Kristýnko, přeji aby se Ti dařilo při žehlení a Regí, aby starostí nepřibývalo.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles