Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 22.10.2013 14:06 hod. | |||
|
Maky, Alenka to píše dobře, musíme věřit, že to vše bude dobré.Včera jsem objevila od soboty trochu rýže tak opečený salám na kostičky a na dnešek bylo rizoto k obědu. Ten květák by mohl také být, jen kdyby ještě zítrá odpoledne měli na trhu. Odpoledne pojedme za maminou do nemocnice a muž by to mohl zkouknout.Docela bych si dala říct. Dnes si dělali tu hrachovou kaši, párek a snad i sázené vejce. Zatím se nikdo neozval. Snad přežili. Ještě potřebuji dožehlit cíchy od sobotního praní. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 22.10.2013 13:49 hod. | |||
|
MAkuško..dobré to bude! ! !..nepřipouštěj si jinou možnost.. JANI::to víš že jo a hlavně ten můj ![]() ![]() My měli kuře s rýží, jdu se zeptat muže, jestli chce ještě kafčo... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 22.10.2013 13:02 hod. | |||
|
dopoledne jsem vařila, potřebovala jsem místo v lednici, pekla jsem kachnu, bůček a králíčí stehýnka.Ne dohormady, na dvakrát, začala jsem v 8 ráno a skončila v půl dvanácté,tak dlouho to trvalo. V poledne jsme si dali od každého kousek, zelí a bramborový knedlík. Byla jsem nervozní, starší dcera šla pod narkozou v Brně na biopsii a tak já vždycky musím vařit nebo péct. Už poslala zprávu z nemocnice, že se probudila.Teď jenom bude nanic ten týden čekání na výsledky.Už o tom nebudu psát, protože mě z toho není dobře. Přeji pěkné odpoledne a příjemné posezení u kafíčka.....![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 22.10.2013 12:06 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť k obědu My dnes máme rizoto i s hříbkami![]() Jani prádlo jsem zvládla v pohodě,nebylo toho tak moc.Já co můžu tak hned skládám ![]() Mějte pěkné odpoledne u nás stále krásně ve stínu 19*C ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.10.2013 11:51 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. My budeme mít obalovaný květák, brambory a okurkový salát z posledních okurků. Alči, muž má vždy pravdu. ![]() ![]() Po usmažení květáku pojedu na ten hřbitov. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 22.10.2013 11:20 hod. | |||
|
byla kjsem koupit po domluvě s tátou kuře, on pokračoval dále na oční, snad se vrátí brzy.. Přeji dobré chutnáníčko... KUŘE SE PEČE A JÁ JDU CHVILIČKU NA ZAHRADU.. SLUNÍČKO SICE NESVÍTÍ, ALE JE DOCELA TEPLO![]() JANI..muž to taky říkal, že jde všechno..jen mít chuť do práce! my máme jeden plot ošklivý, soused říkal, že udělá nový a už je to několik let a nic, tak jsem myslela, že bych muže navnadila, aby nový plotek udělal ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 22.10.2013 10:43 hod. | |||
|
přejí vám krásný den.Já moc nechodím na počitač mám deprese tak jdu raději se psem ven. | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 22.10.2013 10:05 hod. | |||
|
![]() ![]() Hurá pošta už přijela a nebudu tu uvázaná. ![]() Alči, mi dávali betonové sloupky a také bez betonu. ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 22.10.2013 09:56 hod. | |||
|
Hali, to je výhoda, když si ti tvoji chlapi umí se vším poradit..to je pro mne novinka, že to jde bez betonu..to řeknu mužovi..![]() Jdu něco vymyslet k obědu..zatím vařím fazolovou polívku |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.10.2013 09:41 hod. | |||
|
![]() opožděně pěkný den. Já byla na zahradě za zvířátky.Je tam už poměrně teplo.Mám tričko,svetr a mikinu, ale na procházce jsem ji měla rozepnutou. Čekám na tu poštu.Chtěl bych odvést květiny na hřbitov a nemohu. ![]() Dnes bude zas pěkně. ![]() ![]() Kristýnko, přeji aby se Ti dařilo při žehlení a Regí, aby starostí nepřibývalo. ![]() ![]() |
||||