Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky, | Datum vložení: 24.10.2013 12:16 hod. | |||
|
V noci u nás pršelo, prádlo mi zmoklo, suším ho doma. Teď neprší, je pod mrakem ,celkem teplo. Dnes k obšdu kapustová polévka, zapečené těstoviny s mletým masem a zeleninou, okurkový salát. Měli jsme letos velkou úrodu okurek a ještě mám ve sklepě několik velkých... Včera prodali Polívkovu farmu,tak tady budeme mít konečně klid... Taky chodím dost dlouho ráno v košili i s mužem u kafíčka,pak ranní hygiena a teprve oblékání... Kdo máte nachystanou práci venku, ať máte sluníčko, nám ostatním příjemné odpoledne a žádné bolesti... |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 24.10.2013 12:12 hod. | |||
|
![]() přeji dobré chutnání těm co budou ještě jíst nebo kafíčkovat. Už vím co budu dělat.Zapékané těstoviny s květákem a uzeninou a rajčatový salát. Květáček jsem vyřezala včera ve skleníku a je trochu roztřepený, ale do těstovin bude dobrý. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 24.10.2013 12:04 hod. | |||
|
přeji všem dobrou chuť k obědu.My jsme si dali každý kus kachny a já jsem plná jako žok.....Příjemné posezení u kafíčkování....![]() |
||||
| 2baculka | Kuk, | Datum vložení: 24.10.2013 11:57 hod. | |||
|
slujíčko je i u nás. Maruško snad se dostaví i k Vám,aby ten plot mohl být hotový. Dobré chutnání přeji všem. | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 24.10.2013 11:04 hod. | |||
|
![]() Jsem doma. U nás už vykouklo sluníčko, tak Majko, třeba bude i u Vás odpoledne až přijedou pomocníci.Jen nevím co vařit.Poraďte. ![]() ![]() Polévka je gulášová od včerejška. |
||||
| Anicka59 | Kdo máte | Datum vložení: 24.10.2013 10:11 hod. | |||
|
Facebook, tak bych vás chtěla mít v přátelích. Tak jestli někdo má zájem o přátelství, tak mně najdete pod https://www.facebook.com/anna.potuckova.7 | ||||
| Hali | Příjemný den Vám všem! | Datum vložení: 24.10.2013 09:45 hod. | |||
|
Tak déšť přišel i k nám,trochu to narušilo plány s prací na plotě,odpoledne mají přijet pomocníci..v nejhorším se domluví na jindy.Teď mě čeká žehlení.Věrko,před chvílí mně dorazil seznam-moc děkuji.Děvčata,všem Vám přeju hodně sil,ať zvládáte všechno,co Vás dnes čeká. | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 24.10.2013 09:12 hod. | |||
|
![]() U nás přestalo pršet a tak jedu přes spořitelnu na zahradu za zvířátky. Regí, máte to teď těžké.Přeji pevné nervy a držím palečky, aby se to ustálilo. ![]() |
||||
| 2baculka | Máme mokré ráno a zamračeno. | Datum vložení: 24.10.2013 08:59 hod. | |||
|
V úterý večer jsem udělala základ pro svíčkovou ze srnčího. Dělám v to papiňáku. Zavařila jsem i smetanou a včera ráno rozmixovala. Pak jsem odvedla taťku na masáž, která se mu líbila.Příště jde za týden ve čtvrtek. Odpoledne k mamině, byla nějaká špatná, nevím jestli nastydla, nebo se nesrovnala s rozhodnutím syna, že předělá koupelnu. Nechtěla ani moc mluvit a snažila se řešit věci, o kterých běžně nemluví. . Večer jsem navařila uzené kosti a z vývaru udělala bramboračku. Pak jsem usnula u televize a odkulila se spát. Tím šel spát i otec a dnes budil muže už v 6,15, že jde pro housky. Ach jo.Všem řeji, ay je nic nebolelo. Taky aby netrápily křeče. Včera jsem i zašla koupit do květińky něco na hrob. Měla tam paní přírodní věnečky a takový pěkný křížek také z přírodního materiálu. Muž si vybral ten křížek. Na malý hrob to stačí, pokud vydrží chyrzamténa tak ji tam necháme, jinak bych možná koupila i nějakou menší. Jen to tam ještě dodat. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 24.10.2013 08:58 hod. | |||
|
Holky, u nás včera chvílemi pršelo, ale dnes je sluníčko. Když jsme jeli od mladých, koupili jsme 15 kg ořechů. Kupujeme je tam každý rok. Loni nebyly a letos nejsou moc kvalitní a navíc mokré. Suším je v bytě na sítech jako houby. Jakmile spadne opar, dám je na balkón, snad hodně proschnou. Se suchými se podělíme s dětmi.Teď jdu nakoupit, pak žehlit, něco přeprat v ruce,vyluxovat,utřít prach - pár dní tu nejsme a prachu je tady plno - nevím z čeho. Vařit budu obalený květák a brm. kaši, salát okurkový. Přeji všem pěkný den! ![]() ![]() |
||||