Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
V noci u nás pršelo, prádlo mi zmoklo, suším ho doma.
Teď neprší, je pod mrakem ,celkem teplo.

Dnes k obšdu kapustová polévka, zapečené těstoviny s mletým masem a zeleninou, okurkový salát. Měli jsme letos velkou úrodu okurek a ještě mám ve sklepě několik velkých...

Včera prodali Polívkovu farmu,tak tady budeme mít konečně klid...

Taky chodím dost dlouho ráno v košili i s mužem u kafíčka,pak ranní hygiena a teprve oblékání...

Kdo máte nachystanou práci venku, ať máte sluníčko, nám ostatním příjemné odpoledne a žádné bolesti...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji dobré chutnání těm co budou ještě jíst nebo kafíčkovat.
Už vím co budu dělat.Zapékané těstoviny s květákem a uzeninou a rajčatový salát.
Květáček jsem vyřezala včera ve skleníku a je trochu roztřepený, ale do těstovin bude dobrý.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem dobrou chuť k obědu.My jsme si dali každý kus kachny a já jsem plná jako žok.....Příjemné posezení u kafíčkování....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
slujíčko je i u nás. Maruško snad se dostaví i k Vám,aby ten plot mohl být hotový. Dobré chutnání přeji všem.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem doma.
U nás už vykouklo sluníčko, Smajlík tak Majko, třeba bude i u Vás odpoledne až přijedou pomocníci.
Jen nevím co vařit.Poraďte.SmajlíkSmajlík

Polévka je gulášová od včerejška.
Obrázek uživatelky
profil
Facebook, tak bych vás chtěla mít v přátelích. Tak jestli někdo má zájem o přátelství, tak mně najdete pod https://www.facebook.com/anna.potuckova.7
Obrázek uživatelky
profil
Tak déšť přišel i k nám,trochu to narušilo plány s prací na plotě,odpoledne mají přijet pomocníci..v nejhorším se domluví na jindy.Teď mě čeká žehlení.Věrko,před chvílí mně dorazil seznam-moc děkuji.Děvčata,všem Vám přeju hodně sil,ať zvládáte všechno,co Vás dnes čeká.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
U nás přestalo pršet a tak jedu přes spořitelnu na zahradu za zvířátky.

Regí, máte to teď těžké.Přeji pevné nervy a držím palečky, aby se to ustálilo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
V úterý večer jsem udělala základ pro svíčkovou ze srnčího. Dělám v to papiňáku. Zavařila jsem i smetanou a včera ráno rozmixovala. Pak jsem odvedla taťku na masáž, která se mu líbila.Příště jde za týden ve čtvrtek. Odpoledne k mamině, byla nějaká špatná, nevím jestli nastydla, nebo se nesrovnala s rozhodnutím syna, že předělá koupelnu. Nechtěla ani moc mluvit a snažila se řešit věci, o kterých běžně nemluví.Smajlík. Večer jsem navařila uzené kosti a z vývaru udělala bramboračku. Pak jsem usnula u televize a odkulila se spát. Tím šel spát i otec a dnes budil muže už v 6,15, že jde pro housky. Ach jo.
Všem řeji, ay je nic nebolelo. Taky aby netrápily křeče. Včera jsem i zašla koupit do květińky něco na hrob. Měla tam paní přírodní věnečky a takový pěkný křížek také z přírodního materiálu. Muž si vybral ten křížek. Na malý hrob to stačí, pokud vydrží chyrzamténa tak ji tam necháme, jinak bych možná koupila i nějakou menší. Jen to tam ještě dodat.
Obrázek uživatelky
profil
Holky, u nás včera chvílemi pršelo, ale dnes je sluníčko. Když jsme jeli od mladých, koupili jsme 15 kg ořechů. Kupujeme je tam každý rok. Loni nebyly a letos nejsou moc kvalitní a navíc mokré. Suším je v bytě na sítech jako houby. Jakmile spadne opar, dám je na balkón, snad hodně proschnou. Se suchými se podělíme s dětmi.Teď jdu nakoupit, pak žehlit, něco přeprat v ruce,vyluxovat,utřít prach - pár dní tu nejsme a prachu je tady plno - nevím z čeho. Vařit budu obalený květák a brm. kaši, salát okurkový.
Přeji všem pěkný den!Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles