Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
88 x štístko
88 x pokladnice

Pá, pá.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
celý den, zatím máme pod mrakem. Dočetla jsem asi 10 stránek, omlouvám se, ale opožděně vítám zpět Kristýnku , Marcelku a velkou radost mám, že se Blaničce zdravotně ulevilo. Zase ale je nemocná duše, úmrtí v rodině je vždy smutek,ať je to mladý nebo starý. Prostě bude někomu ten človíček chybět.Blani, syn má to nejhorší za sebou a má hodně starostlivou maminku a ta udělá vše, aby bylo v nemocnici lépe.Bude opět dobře.Hlavně, aby tobě bylo lépe trvale!!!!!Děvčata ,dnes jdu vybírat do květinářství věnec, bude mít na ukázku a doveze, kdy to člověk potřebuje. Má každým rokem krásné přírodní, my máme dvojhrob se žulovými deskami a tak je potřeba i ten věnec velký a z přírodních materiálů.K tomu dva velké květináče kateřinek/listopadek/, už to u ní beru asi 15 let a jsem moc spokojená. To je ale jeden hrob a ještě máme dva, ale jednohroby.Tak také něco objednám hned dnes....Přeji všem ať se den vydaří, dobré pořízení všude u Dr.Marcelka, Zdenička s manželem i návštěv v nemocnici..SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, přeji hezký den..
Blani, syn je jistě v pořádku a tvoje nožka snad již taky poleví..moc vám přeji ať jste brzy FIT...
I ostatním děvčátkům přeji vše nejlepší a mnoho zdravíčkaSmajlík
Aničko59, já mám 20 pokladnic a považuji to za úspěchSmajlíkSmajlík
Jani, taky bych měla zajet na Hřbitov..snad to vezmeme některý den s mužem autem vše jedním vrzem...autobusem bych mohla jedině zase tam a zpět pěšky..
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den,
Blani, to je dobře, že už je Ti lépe a syn ať se uzdravuje.

Venku je pod mrakem a tak jsem ráda, že mám úklid na hřbitově za sebou.

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký den.SmajlíkSmajlík
Včera byl první den, kdy mi konečně bylo líp. Čekala jsem ještě, jak bude v noci a i ta byla lepší.
Za synem dnes jedeme, tak uvidím. Jedině, že v pondělí, kdy ho operovali, zemřela snaše babička. Už byla chudinka, ale byla to moc hodná paní a snacha se o ní hodně starala.Takže zase další smutek v rodině.
Děvčátka, myslím, že jsem tu vše přečetla, ale ta moje hlava děravá...
Makuško, věřím, že dcera bude v pořádku. Vím, to čekání je hrozné.
Děvčata, kdo máte dnes na programu doktory, držím palce.
A teď letím do krámu, musím synovi koupit také nějaké noviny a časopisy a něco lehčího k snědku.
Obrázek uživatelky
profil
seniorkám přeji krásné ráno, přijemný den, at vas nikdo nenaštve, těm co klikají tak úspěšný lov. Jen mimochodem hned po ránu už je hlášená 120 naplněná truhlice v jiné skupině
Obrázek uživatelky
profil
zítra ať u doktorů je vše v pořádku...

MAkuško, drž se!!
Blanička snad už má zprávu i o synovi po operaci...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.Smajlík

Marcelka se ve zdraví vrátila z návštěvy.Zítra ať vše u lékaře proběhne v pořádku.
Zdeni, ty šťastně dovez muže zpět domů z kontroly.
Blance, už snad je lépe a občas snad nakoukne.

Marti to nezvykle teplé počasí nás asi zmáhá.
Tak dobrou noc všem přeji.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem děvčatům... také vítám zpátky Marcelku...

dnes ani neklikám,mám spoustu pnepřečténé pošty v meju, musím to přebrat...Smajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

která koukáte na Ordinaci, hezky si to užijte....jinak přejipěkný večer a klidnou noc...čauky...
Obrázek uživatelky
profil
díky za přivítání. Už mám umytou hlavu a připraveno vše na zítra. Budu vstávat před šestou hodinou, tak už PC zapínat ráno nebudu. Ahojky!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles