Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk - už jen 12 | Datum vložení: 23.10.2013 09:01 hod. | |||
|
88 x štístko 88 x pokladnice Pá, pá. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou středu | Datum vložení: 23.10.2013 08:27 hod. | |||
|
celý den, zatím máme pod mrakem. Dočetla jsem asi 10 stránek, omlouvám se, ale opožděně vítám zpět Kristýnku , Marcelku a velkou radost mám, že se Blaničce zdravotně ulevilo. Zase ale je nemocná duše, úmrtí v rodině je vždy smutek,ať je to mladý nebo starý. Prostě bude někomu ten človíček chybět.Blani, syn má to nejhorší za sebou a má hodně starostlivou maminku a ta udělá vše, aby bylo v nemocnici lépe.Bude opět dobře.Hlavně, aby tobě bylo lépe trvale!!!!!Děvčata ,dnes jdu vybírat do květinářství věnec, bude mít na ukázku a doveze, kdy to člověk potřebuje. Má každým rokem krásné přírodní, my máme dvojhrob se žulovými deskami a tak je potřeba i ten věnec velký a z přírodních materiálů.K tomu dva velké květináče kateřinek/listopadek/, už to u ní beru asi 15 let a jsem moc spokojená. To je ale jeden hrob a ještě máme dva, ale jednohroby.Tak také něco objednám hned dnes....Přeji všem ať se den vydaří, dobré pořízení všude u Dr.Marcelka, Zdenička s manželem i návštěv v nemocnici..![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 23.10.2013 08:14 hod. | |||
|
Holky, přeji hezký den.. Blani, syn je jistě v pořádku a tvoje nožka snad již taky poleví..moc vám přeji ať jste brzy FIT... I ostatním děvčátkům přeji vše nejlepší a mnoho zdravíčka ![]() Aničko59, já mám 20 pokladnic a považuji to za úspěch ![]() ![]() Jani, taky bych měla zajet na Hřbitov..snad to vezmeme některý den s mužem autem vše jedním vrzem...autobusem bych mohla jedině zase tam a zpět pěšky.. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.10.2013 08:02 hod. | |||
|
![]() pěkný den, Blani, to je dobře, že už je Ti lépe a syn ať se uzdravuje. Venku je pod mrakem a tak jsem ráda, že mám úklid na hřbitově za sebou. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 23.10.2013 07:47 hod. | |||
|
hezký den.![]() ![]() Včera byl první den, kdy mi konečně bylo líp. Čekala jsem ještě, jak bude v noci a i ta byla lepší. Za synem dnes jedeme, tak uvidím. Jedině, že v pondělí, kdy ho operovali, zemřela snaše babička. Už byla chudinka, ale byla to moc hodná paní a snacha se o ní hodně starala.Takže zase další smutek v rodině. Děvčátka, myslím, že jsem tu vše přečetla, ale ta moje hlava děravá... Makuško, věřím, že dcera bude v pořádku. Vím, to čekání je hrozné. Děvčata, kdo máte dnes na programu doktory, držím palce. A teď letím do krámu, musím synovi koupit také nějaké noviny a časopisy a něco lehčího k snědku. |
||||
| Anicka59 | Všem | Datum vložení: 23.10.2013 07:43 hod. | |||
|
seniorkám přeji krásné ráno, přijemný den, at vas nikdo nenaštve, těm co klikají tak úspěšný lov. Jen mimochodem hned po ránu už je hlášená 120 naplněná truhlice v jiné skupině | ||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 22.10.2013 20:24 hod. | |||
|
zítra ať u doktorů je vše v pořádku... MAkuško, drž se!! Blanička snad už má zprávu i o synovi po operaci... ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.10.2013 20:08 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. ![]() Marcelka se ve zdraví vrátila z návštěvy.Zítra ať vše u lékaře proběhne v pořádku. Zdeni, ty šťastně dovez muže zpět domů z kontroly. Blance, už snad je lépe a občas snad nakoukne. Marti to nezvykle teplé počasí nás asi zmáhá. Tak dobrou noc všem přeji. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný večer | Datum vložení: 22.10.2013 20:01 hod. | |||
|
přeji všem děvčatům... také vítám zpátky Marcelku... dnes ani neklikám,mám spoustu pnepřečténé pošty v meju, musím to přebrat... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() která koukáte na Ordinaci, hezky si to užijte....jinak přejipěkný večer a klidnou noc...čauky... |
||||
| Macizaj | Alenko a Zdeničko, | Datum vložení: 22.10.2013 19:50 hod. | |||
|
díky za přivítání. Už mám umytou hlavu a připraveno vše na zítra. Budu vstávat před šestou hodinou, tak už PC zapínat ráno nebudu. Ahojky! | ||||