Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | Tak děvčátka | Datum vložení: 24.10.2013 08:43 hod. | |||
|
aby jste nezáviděly už u nás začalo hustě pršet.![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Hezký den | Datum vložení: 24.10.2013 08:25 hod. | |||
|
u nás taky v noci pršelo. byla ráno mlha. Už se zvedá, tak uvidíme jak bude. Zatím neprší. Ať se vám dnes daří.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 24.10.2013 08:24 hod. | |||
|
Tady pršelo a je zamračeno. Dnes chci jet do Polska , ale nevím, máme to kousek , tak uvidím. Všechny mějte pěkný den a buďte v pohodě.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné podzimní ráno, | Datum vložení: 24.10.2013 08:22 hod. | |||
|
u nás prší a také celou noc pršelo.Nevařím, máme od předevčíra zelí,bůček,vepř. maso, kousek kachny a knedlíky, polévku pro manžela....Včera večer jsem prala 3 pračky a tak to je vše v sušárně, myslela jsem ,že to ráno na chvíli vyhodím na větřík a prší....![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 24.10.2013 08:15 hod. | |||
|
děvčátka nějak nestíhám,ještě jsem ani vše nedočetla....![]() Snažím se plnit truhlice ,ale moc se mi nedaří ![]() Dneska dopoledne jdu se sestrou navštívit nemocnou tetu,je to poslední starší človíček z naši rodinky.Mám ji moc ráda ![]() U nás dneska hodně zamračeno,asi bude pršet. Děvčátka buďte všechny zdravé a v pohodě!!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 24.10.2013 08:07 hod. | |||
|
U nás prší taky..no patří to k podzimu![]() Ráno přijeli s vysavačem pro listí, tak mne to vzbudilo, jinak bych myslím spala do poledne ![]() Janička již má nakoupeno a já jsem ještě v pyžámku![]() ale tátovi to nevadí, on je zvyklý ..Ale kafíčko jsem nám již navařila...k obědu budou plněné papriky, ty jsem upekla včera..muž má odpolední |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 24.10.2013 07:50 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() Mám nakoupeno.V noci pršelo a prší i teď. Jdu se nasnídat a dát si ranní kávu. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | přeji všem | Datum vložení: 24.10.2013 07:41 hod. | |||
|
Krásný dnešní celý den | ||||
| Bm68 | -- | Datum vložení: 24.10.2013 07:34 hod. | |||
|
Hezký den všem![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 23.10.2013 23:58 hod. | |||
|
Děkuji Věrko za nový seznam. My tu měli celý den sluníčko, ale později večer se zamračilo, zatím ale neprší.Je půlnoc a máme tu 13,9°C. | ||||