Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 22.10.2013 19:37 hod. | |||
|
Přeji všem pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc...Já už spím teď, vzala jsem si prášek na uklidnění a už působí.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 22.10.2013 19:30 hod. | |||
|
Tak krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 22.10.2013 18:55 hod. | |||
|
Dnes bylo parádně Marci vítej doma a zítra dobré pořízení. Zítra asi jedu s mužem k lékaři , jede na kontrolu s cukrovkou.Věrušce děkuji za nový seznam, je to šikulka a má nás pod kontrolou. Tak Blance je snad lépe. Mějte klidný a pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 22.10.2013 18:49 hod. | |||
|
přeji hezký večer..dočetla jsem vítám Marcelku z výletu...byl tu celé odpoledne můj nejmladší a nepustil mne k počítači...nechtělo se mu na sídliště a zpět do města, tak byl u nás, má v 19hodin schůzku s klukama ze skupiny![]() Hezky se vyspinkejte a kdo kliká - ať to lítá![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 22.10.2013 18:23 hod. | |||
|
Tak jsem si všechno přečetla. Skáčou mě sem ty pitomý reklamy a to k smrti nenávidím.. Jen atˇnám hezké počasí vydrží co nejdýl. Musím na mejly. Ne a ne se z nich vyhrabar. Mám jich pořád přes 400. Tak se mějte hezky,... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, děvčátka. | Datum vložení: 22.10.2013 17:45 hod. | |||
|
Jdu vás jen pozdravit. Před chvílí jsme dojeli domů. Čeká mě vybalování, musím si umýt hlavu a dát se trochu do kupy. S dětičkami nám bylo moc fajn, ale ráno musím do Plzně na sono a na onko pro prášky. Každé je na jiném konci Plzně. Máme 89 emailů, to bude trvat dlouho, než se k tomu dostanu. Kdy budu dočítat co jste napsaly, také nevím. V pátek a sobotu půjdu jako přísedící k volbám, mám tedy o práci postaráno. Dovezli jsme si ořechy, nejsou doschlé, tak to je také práce, čekají hřbitovy, no nebudu dělat chudinku, snad to s mužem zvládneme. V pokladu jsem klesla o 120 míst, ale to už nijak nedoženu. Sedět tady nebudu. Všem vám přeji pěkný večer, u nás je ještě teď venku krásně teplo. Včera a dnes bylo nádherně. Doufám, že jste všechny v pořádku. Alespoň se podívám, jak je na tom Blanička a která z vás sem chodí. Všem přeji dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Seznam | Datum vložení: 22.10.2013 16:41 hod. | |||
|
Tak jsem dostala email se seznamem nás seniorek, a díky jemu jsem si neuvědomila, že jsem neprovedla aktualizaci své osoby. Takže už nejsem z Holešova, ale z Roštění, které je o 10 km dále. Z paneláku jsme se přestěhovali k dceři do rodinného domku, který si koupili na hypotéku. Takže aktualizace už je hotová | ||||
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 22.10.2013 15:41 hod. | |||
|
mě zavezl syn na hřbitov v pátek...nebylajsem tam jak od svátku Marie, dala jsem tam květináč chryzantém a letní mísy odnesla domů,ale ještě to nemám úplně upravené na dušičky. To mi slíbi syn na 28... | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 22.10.2013 15:05 hod. | |||
|
![]() Venku je krásně. Já byla na tom hřbitově a očistila vše a dala chryzantémy v miskách.Snad to nikdo neukradne.U nás v pátek, sobotu a neděli bude jezdit autobus na hřbitov a pak i 1.a 2.listopadu. Marti, držím palečky. Vše bude v pořádku. Mějte pěkný zbytek dne. ![]() ![]() |
||||
| koudy | zdravím všechna děvčata, | Datum vložení: 22.10.2013 15:04 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() konečně jsem se dostala k tomu, abych si přečetla vaše zprávičky...jaksi pořád nestíhám... ráno jsem zasadila ten česnek a pak se dala do rytí,kluk to pořád odkládá a je toho hodně,já to zaráz neporyju ani náhodou. Síly ubývají...už to tak nejde...byla jsem celá schvácená a zpocená... u nás je dnes opět nádherně,my jsme už skoro 500 m nadmořské výšky, tak žádná mlha,18 stupňů. K obědu jsem zapekla brokolici se sýrovou omáčkou,salát z čínského zelí a frankfurdská polévka... Žádná tu nejste, užíváte si sluníčka... Hali, závidím ti šikovné chlapy...ten můj už nemůže nic, kluk se moc nesnaží, má jiné zájmy a starší kluci jsou sice šikovní,ale mají svoje a mně neudělají nic...a když,to už musí být... |
||||