Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji všem pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc...Já už spím teď, vzala jsem si prášek na uklidnění a už působí.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo parádněSmajlík Marci vítej doma a
zítra dobré pořízení. Zítra asi jedu s mužem k lékaři , jede na kontrolu s cukrovkou.Věrušce děkuji za nový seznam, je to šikulka a má nás pod kontrolou.Smajlík Tak Blance je snad lépe. Mějte klidný a pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký večer..dočetla jsem vítám Marcelku z výletu...byl tu celé odpoledne můj nejmladší a nepustil mne k počítači...nechtělo se mu na sídliště a zpět do města, tak byl u nás, má v 19hodin schůzku s klukama ze skupinySmajlík

Hezky se vyspinkejte a kdo kliká Smajlík - Smajlíkať to lítáSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si všechno přečetla. Skáčou mě sem ty pitomý reklamy a to k smrti nenávidím..
Jen atˇnám hezké počasí vydrží co nejdýl.
Musím na mejly. Ne a ne se z nich vyhrabar. Mám jich pořád přes 400.
Tak se mějte hezky,...
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vás jen pozdravit. Před chvílí jsme dojeli domů.
Čeká mě vybalování, musím si umýt hlavu a dát se trochu do kupy. S dětičkami nám bylo moc fajn, ale ráno musím do Plzně na sono a na onko pro prášky. Každé je na jiném konci Plzně. Máme 89 emailů, to bude trvat dlouho, než se k tomu dostanu. Kdy budu dočítat co jste napsaly, také nevím. V pátek a sobotu půjdu jako přísedící k volbám, mám tedy o práci postaráno. Dovezli jsme si ořechy, nejsou doschlé, tak to je také práce, čekají hřbitovy, no nebudu dělat chudinku, snad to s mužem zvládneme. V pokladu jsem klesla o 120 míst, ale to už nijak nedoženu. Sedět tady nebudu.
Všem vám přeji pěkný večer, u nás je ještě teď venku krásně teplo. Včera a dnes bylo nádherně.
Doufám, že jste všechny v pořádku. Alespoň se podívám, jak je na tom Blanička a která z vás sem chodí.
Všem přeji dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem dostala email se seznamem nás seniorek, a díky jemu jsem si neuvědomila, že jsem neprovedla aktualizaci své osoby. Takže už nejsem z Holešova, ale z Roštění, které je o 10 km dále. Z paneláku jsme se přestěhovali k dceři do rodinného domku, který si koupili na hypotéku. Takže aktualizace už je hotová
Obrázek uživatelky
profil
mě zavezl syn na hřbitov v pátek...nebylajsem tam jak od svátku Marie, dala jsem tam květináč chryzantém a letní mísy odnesla domů,ale ještě to nemám úplně upravené na dušičky. To mi slíbi syn na 28...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Venku je krásně.
Já byla na tom hřbitově a očistila vše a dala chryzantémy v miskách.Snad to nikdo neukradne.U nás v pátek, sobotu a neděli bude jezdit autobus na hřbitov a pak i 1.a 2.listopadu.

Marti, držím palečky. Vše bude v pořádku.

Mějte pěkný zbytek dne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
konečně jsem se dostala k tomu, abych si přečetla vaše zprávičky...jaksi pořád nestíhám...

ráno jsem zasadila ten česnek a pak se dala do rytí,kluk to pořád odkládá a je toho hodně,já to zaráz neporyju ani náhodou. Síly ubývají...už to tak nejde...byla jsem celá schvácená a zpocená...

u nás je dnes opět nádherně,my jsme už skoro 500 m nadmořské výšky, tak žádná mlha,18 stupňů.

K obědu jsem zapekla brokolici se sýrovou omáčkou,salát z čínského zelí a frankfurdská polévka...

Žádná tu nejste, užíváte si sluníčka...

Hali, závidím ti šikovné chlapy...ten můj už nemůže nic, kluk se moc nesnaží, má jiné zájmy a starší kluci jsou sice šikovní,ale mají svoje a mně neudělají nic...a když,to už musí být...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles