Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Zdravím všechny pilňušky na "seniorkách"! | Datum vložení: 22.10.2013 08:43 hod. | |||
|
Z Valašska zdravím a přeju stejně krásné počasí,jako máme u nás-sluníčko,+12°C.Za chvíli musíme dolů z kopců do města,tam možná bude sedět mlha...jdu na pedikúru,manžel má nějaké nákupy v Avexu-jeden plot,kterým už začaly chodit do zahrady srny,má udělaný nový,tak se mu zdálo,že když je pořád tak pěkně,dá se i do další strany zahrady.Teď se nemusí nic betonovat,má takové šrouby do země,do toho pak se dá sloupek.No,pro mě je to úplná věda,ale chlapi si s tím poradí-přijdou pomoct i synci.Ještě musíme přikoupit kůru mezi rododendrony,hebe,vřesy.Je to ve svahu,takže prudké deště to vždycky trochu splaví,tak to chce popravit-a to bude odpoledne moje práce.Děvčátka,ať se Vám všem daří vše doma,s rodiči-Regi...nevím,jestli jsem přehlédla,ale neviděla jsem tu Blanku...mějte se všechny moc a moc pěkně. | ||||
| badysek | Ahojky , | Datum vložení: 22.10.2013 08:34 hod. | |||
|
krásné ránko všem,u nás svítí sluníčko ![]() a skoro 11*C![]() Včera jsem posušila prádlo.Dneska budu žehlit Tak užívejte pěkně počasí!!!! |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 22.10.2013 08:31 hod. | |||
|
dobré ránko..u nás je zatím 7°C![]() ale modré nebíčko, tak snad bude zase teplíčko![]() ![]() |
||||
| Sarita | Dobré ráno | Datum vložení: 22.10.2013 08:17 hod. | |||
|
Pěkný den všem, tady zatím sluníčko není, ale je 8st a zatím ani nefouká.![]() Baculko tak ať se daří tatínka připravit na masáž, urřitě se mu to zalíbí. ![]() |
||||
| Anicka59 | Bobina | Datum vložení: 22.10.2013 08:13 hod. | |||
|
A co tak slunce v duši, jak říkával Zákopčánik ? | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 22.10.2013 08:10 hod. | |||
|
Včera prý na dvorku bylo i přes 20 st. dnes ráno jsem nekoukala a pocitově nebylo paráda. Večer jsme koupili hrách, tedy předvařený, tak snad muž něco udělá. Ještě mohu radit přes telefon. Taťka včera měl stále chuť nakupovat a nevěděl co. No je to těžké, když nevíme co by přinesl, máme trochu jiné zvyky a hlavně nakupujeme v marketu u nás v Rychnově, tam je jiné zboží. Dnes ho musím připravit na zítřejší masáž. Nějak to nechápal a už při objednání mi říkal, že ho nic nebolí a že tam nepůjde. Dostal to k narozeninám tak ho snad dnes vykoupu a zítra půjde za mého doprovodu. Je to jen za roh tam co běžně chodí pro housky. Snad bude spokojený. Mě by se také hodilo objednat,mám zatuplou krční páteř, jen nevím zda by to vyšlo časově. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 22.10.2013 08:01 hod. | |||
|
Dobré ráno. Sluníčko zatím stavkuje. Mlha, jak v londýně.![]() |
||||
| Anicka59 | Moc krásný den | Datum vložení: 22.10.2013 08:01 hod. | |||
|
všem a at je slunečný ! | ||||
| 2baculka | Krásný den pro všechny . | Datum vložení: 22.10.2013 07:58 hod. | |||
|
Sluníčko svítí a je docela teplíčko. | ||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 22.10.2013 05:51 hod. | |||
|
**11AHOJ![]() |
||||