Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 23.10.2013 11:59 hod. | |||
|
![]() Jsem zpět ze zahrádky. Přeji dobrou chuť.My budeme mít gulášovou polévku z václavek.Tu budu vařit a druhé máme ještě od včerejška. Děkuji za gratulace a také gratuluji. Je to "droga", jak říkává Martička a strašný žrout času. Bobino, já okna zvládla už při klikačce.Nechte si dařit a mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 23.10.2013 11:53 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání... kafíčko bude dopito, tak půjdu něco tvořit do kuchyně ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 23.10.2013 11:39 hod. | |||
|
Zrovna jsme se vrátili z nemocnice. Jeto tam vždy na dlouho. Tak to teda jedete, já mám 18 pokladnic, ale mě stačí přes dvacet![]() Jani jsi teda dobrá. Máme zamračeno. Tak dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 23.10.2013 11:34 hod. | |||
|
Přeji hezké dopoledne, byla jsem ve městě poplatit šeky a inkaso a koupila jsem chryzantémky pro maminku.. Já dnes budu taky vařit koprovku, na zahradě byl ještě vysemeněný malý, tak bude dnes omáčka,s vejcem a bramborem...muž přijede až večer a my se synkem ji máme rádi..upeču i koláč asi kynutý s jablky a posýpkou, při hrabání listí, jsem ještě našla mísu jablíček.. Dnes ještě chci pomlet masko a naplnit papriky, nechala jsem zelené dozrát, ještě pár zbylo, tak udělám a buď budou zítra s rajskou a nebo uvařené půjdou na mražák.. Tak toho zase moc nenaklikám ![]() ![]() JANI: tobě velká gratulace!!!!! |
||||
| koudy | Krásné dobré ráno, | Datum vložení: 23.10.2013 09:44 hod. | |||
|
přeji všem seniorkám... unás pod mrakem, ale teplo... Věrko, děkuji za seznam....musím ho pořádně prostudovat...ještě se mi pletete... Odjíždím se synem do Vyškova na nákup a různé pochůzky, takže jsem ráno vařila koprovku...knedlík mám z mražáku , polévku od včera... Stavím se u sestry, žije ve Vyškově a zravotně na tom není dobře, tak jak můžu, aspoň na chvíli se za ní podívám... Ať se vám dnes vše daří a přeji jen samé dobré zprávy... |
||||
| Hali | pokr. | Datum vložení: 23.10.2013 09:17 hod. | |||
|
o Vaše blízké nejsou moc veliké,ať všechno dobře dopadne, ať výsledky z vyšetření jsou příznivé. Opatrujte se,hodně síly a zdraví do všech povinností, které čekají i na "seniorky" přejí Valaši. Ještě, Věrko, zatím mně nový seznam nepřišel,asi někde zabloudil v tom virtuálním světě ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 23.10.2013 09:17 hod. | |||
|
jenom zdravím,Jani jsi šikulka já mám 26 ![]() ![]() ,ale já jsem byla pryč tak jsem neklikala...![]() ![]() Pro zábavu to Alči stačí ![]() ![]() Mějte se všechny fajn utíkám do sauny papa ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Dobré ráno | Datum vložení: 23.10.2013 09:16 hod. | |||
|
Dnes nebyla mlha a svítí sluníčko.Jsem ráda, že Blaničce už je lépe a doufám, že se jí bolesti nevrátí. Kdo musí k lékaři, tak dobře pořiďte. Nejlepší je když se tam nemusí. Jani gratuluji. Mně chybí jen 8. Pak se vrhnu na okna.![]() |
||||
| Hali | Příjemný úspěšný den Vám všem! | Datum vložení: 23.10.2013 09:15 hod. | |||
|
U nás zatím svítí sluníčko,ale dělá se silný vítr,asi něco přižene..Manžel dnes pokračuje na plotě sám,včera se jim dobře dařilo,pochvalovali si,a taky si užili legrace-kluci,když jsou spolu,tak ani nevnímají,že něco dělají,stejně je napadají "kraviny"...Manžel i kluci jsou šikovní,na dědině jsou zvyklí udělat,co je třeba.Dva sice žijí v bytě,ale rekonstrukce bytů taky chtěly přiložit ruku k dílu-když není nazbyt statisíců korun,zadat práce firmě...U nás to máme tak,že "větší akce" se dělají společně,tam,kde je potřeba.Nestalo se ještě,že by někdo řekl,že nepřijde pomoct.Jen se může někdy stát,že termín práce se uzpůsobí tomu,aby všichni mohli přijít-mají spoustu svých povinností.Ale to se kluci domluví mezi sebou a nám už řeknou,kdy přijedou.Takže tak to u nás funguje a my jsme za to moc vděční.Na plot přijedou kluci zase zítra odpoledne.Snad počasí ještě vydrží.Blani,snad Ti už bude líp,a synovi určitě maminčina péče dělá dobře,o to líp se uzdraví.Všem Vám přeju,ať starosti o Vaše | ||||
| Anicka59 | vocjan | Datum vložení: 23.10.2013 09:08 hod. | |||
|
A která pak cena je vybraná ? | ||||