Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem zpět ze zahrádky.

Přeji dobrou chuť.My budeme mít gulášovou polévku z václavek.Tu budu vařit a druhé máme ještě od včerejška.

Děkuji za gratulace a také gratuluji.
Je to "droga", jak říkává Martička a strašný žrout času.

Bobino, Smajlík já okna zvládla už při klikačce.

Nechte si dařit a mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík



Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání...
kafíčko bude dopito, tak půjdu něco tvořit do kuchyněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zrovna jsme se vrátili z nemocnice. Jeto tam vždy na dlouho. Tak to teda jedete, já mám 18 pokladnic, ale mě stačí přes dvacetSmajlík
Jani jsi teda dobrá. Máme zamračeno. Tak dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezké dopoledne, byla jsem ve městě poplatit šeky a inkaso a koupila jsem chryzantémky pro maminku..
Já dnes budu taky vařit koprovku, na zahradě byl ještě vysemeněný malý, tak bude dnes omáčka,s vejcem a bramborem...muž přijede až večer a my se synkem ji máme rádi..upeču i koláč asi kynutý s jablky a posýpkou, při hrabání listí, jsem ještě našla mísu jablíček..
Dnes ještě chci pomlet masko a naplnit papriky, nechala jsem zelené dozrát, ještě pár zbylo, tak udělám a buď budou zítra s rajskou a nebo uvařené půjdou na mražák..
Tak toho zase moc nenaklikámSmajlíkSmajlík
JANI: tobě velká gratulace!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem seniorkám... unás pod mrakem, ale teplo...

Věrko, děkuji za seznam....musím ho pořádně prostudovat...ještě se mi pletete...

Odjíždím se synem do Vyškova na nákup a různé pochůzky, takže jsem ráno vařila koprovku...knedlík mám z mražáku , polévku od včera...
Stavím se u sestry, žije ve Vyškově a zravotně na tom není dobře, tak jak můžu, aspoň na chvíli se za ní podívám...
Ať se vám dnes vše daří a přeji jen samé dobré zprávy...
Obrázek uživatelky
profil
o Vaše blízké nejsou moc veliké,ať všechno dobře dopadne, ať výsledky z vyšetření jsou příznivé. Opatrujte se,hodně síly a zdraví do všech povinností, které čekají i na "seniorky" přejí Valaši.

Ještě, Věrko, zatím mně nový seznam nepřišel,asi někde zabloudil v tom virtuálním světě Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jenom zdravím,Jani jsi šikulka já mám 26 SmajlíkSmajlíkSmajlík,ale já jsem byla pryč tak jsem neklikala...SmajlíkSmajlík
Pro zábavu to Alči stačíSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny fajn utíkám do sauny papaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nebyla mlha a svítí sluníčko.Jsem ráda, že Blaničce už je lépe a doufám, že se jí bolesti nevrátí. Kdo musí k lékaři, tak dobře pořiďte. Nejlepší je když se tam nemusí. Jani gratuluji.Smajlík Mně chybí jen 8. Pak se vrhnu na okna.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás zatím svítí sluníčko,ale dělá se silný vítr,asi něco přižene..Manžel dnes pokračuje na plotě sám,včera se jim dobře dařilo,pochvalovali si,a taky si užili legrace-kluci,když jsou spolu,tak ani nevnímají,že něco dělají,stejně je napadají "kraviny"...Manžel i kluci jsou šikovní,na dědině jsou zvyklí udělat,co je třeba.Dva sice žijí v bytě,ale rekonstrukce bytů taky chtěly přiložit ruku k dílu-když není nazbyt statisíců korun,zadat práce firmě...U nás to máme tak,že "větší akce" se dělají společně,tam,kde je potřeba.Nestalo se ještě,že by někdo řekl,že nepřijde pomoct.Jen se může někdy stát,že termín práce se uzpůsobí tomu,aby všichni mohli přijít-mají spoustu svých povinností.Ale to se kluci domluví mezi sebou a nám už řeknou,kdy přijedou.Takže tak to u nás funguje a my jsme za to moc vděční.Na plot přijedou kluci zase zítra odpoledne.Snad počasí ještě vydrží.Blani,snad Ti už bude líp,a synovi určitě maminčina péče dělá dobře,o to líp se uzdraví.Všem Vám přeju,ať starosti o Vaše
Obrázek uživatelky
profil
A která pak cena je vybraná ?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles