Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne, dnes byl teda den blbec.
Teď jsem se vrátila s vnučkou z nemocnice, řízla sew nožem včera, tak ji to sešívali , museli víc, kvůli sráženlivosti , co má špatnou , lidi tam bylo šílených, ale vzal nás dřív.
Tak si dám kafe a nohy nahoruSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré odpoledne u nás sluníčko ještě nevykouklo, ale je teploSmajlíkSmajlík..syn si odběhl do města,tak jdu chvíli klikatSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já měla také svalový myom, po narození nejmladšího syna.Doktorka mě hlídala 16 let, dokud nezačal růst...moc jsem se bála operace, kdo by ne. Dnes říkám, že jsem měla jít dřív...co jsem se natrápila s problémy s menstruací a s tím spojeným špatným krevním obrazem...

Lidye,bude to dobré,je dobře, že s tím chceš něco dělat...
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj, také jsem měla myomy. Jedenkrát jsem byla na kyretáži kdy je zčásti odstranili, ale za pár let zase narostly. Když mi lékařka doporučila operaci s tím, že se mám rozhodnout zda odstranit jen myomy či celou dělohu, tak vzhledem k tomu, že mi bylo skoro 50 jsem moc neváhala. A je to paráda děvčata, dovolenou si můžem plánovat kdykoli aniž bych se musela ohlížet na menzes, koupat se chodím kdykoli a na vložkách též ušetřím. Nelituji. Mám klid a vzhledem k tomu že vaječníky zůstaly jsem i hormonálně v klidu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Co se týká operací, tak jedna bývalá spolupracovnice, která už mezi námi není vždy říkala, že co v těle nemá být, má jít ven. A ono to tak také je. Jinak jsem naštvaná, protože jsem si objednala krásný televizní stolek a po 2 týdnech mně napíší že se už nevyrábí. Naštván je i můj, protože byl šikovný a do obyváku k nábytku se krásně hodil. Ted budu zase brouzdat po netu a hledat.
Obrázek uživatelky
profil
Začalo svítit sluníčko, hurá !!!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nakonec jsem se sebrala a jela s mužem na ten hřbitov a domů pěšky, ale v té rychlosti bez fo´táčku, alespoň jsem brzy domaSmajlíkSmajlík
ještě vařím špagety k rajské a těm plněným paprikám, pro syna k obědu, za chvíli je tady ze směny..Smajlík
Lýdie..neboj..to nic nebude..jen ten myom...Smajlíkodpoedne se snad dokopu k žehlení a zašívání..už mám šicí potřeby před sebou nachystané, abych náhodou nezapomněla a neseděla u počítače celý den, když je venku blátoSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
TAK JSEM POBÍHALA PO DOKTORECH, PO KONTROLÁCH A ROZJELA JSEM SVŮJ PROBLÉM S MYOMEM, KTERÝ MI ROSTE. MOJE GYNEKOLOŽKA MĚ ODBYLA, ŽE S TÍM MOHU ŽÍT 100 LET, ALE JÁ S TÍM ŽÍT NECHCI. TAK JSEM POPROSILA SVOU LÉKAŘKU NA ONKOLOGII O POMOC. V PÁTEK JDU NA MAGNETICKOU REZONANCI A UVIDÍME CO BUDE DÁL. MOŽNÁ TO ANI MYOM NENÍ, ALE BUDE TO NĚCO JINÉHO. CELKEM MÁM STRACH. DNES JE NÁDHERNĚ, ŽE JO, URČITĚ I U VBÁS. UVAŘILA JSEM JEN ČESNEČKU A ŠTRŮDL, MÁM VAJÍČKOVÝ SALÁT OD VČEREJŠKA, TAK MAJÍ CHLAPI CO JÍST. PŘEJI VÁM KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ DEN.
Obrázek uživatelky
profil
ano, bydlím...takřka jsme byli sousedi...
Obrázek uživatelky
profil
tak už jsem doma,teta byla moc ráda že jsme přišlySmajlíkSmajlík
Přeji dobrou chuť k obědu ,my dnes palačinky muž si je přál,já moc nemusímSmajlík
Koudy bydlíš v blízkostí Polívky?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles