Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 24.10.2013 17:13 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne, dnes byl teda den blbec. Teď jsem se vrátila s vnučkou z nemocnice, řízla sew nožem včera, tak ji to sešívali , museli víc, kvůli sráženlivosti , co má špatnou , lidi tam bylo šílených, ale vzal nás dřív. Tak si dám kafe a nohy nahoru ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 24.10.2013 16:34 hod. | |||
|
Dobré odpoledne u nás sluníčko ještě nevykouklo, ale je teplo![]() ..syn si odběhl do města,tak jdu chvíli klikat![]() ![]() |
||||
| koudy | hezké odpoledne, | Datum vložení: 24.10.2013 14:23 hod. | |||
|
já měla také svalový myom, po narození nejmladšího syna.Doktorka mě hlídala 16 let, dokud nezačal růst...moc jsem se bála operace, kdo by ne. Dnes říkám, že jsem měla jít dřív...co jsem se natrápila s problémy s menstruací a s tím spojeným špatným krevním obrazem... Lidye,bude to dobré,je dobře, že s tím chceš něco dělat... |
||||
| SimonaZ | myom | Datum vložení: 24.10.2013 14:16 hod. | |||
|
Ahoj, také jsem měla myomy. Jedenkrát jsem byla na kyretáži kdy je zčásti odstranili, ale za pár let zase narostly. Když mi lékařka doporučila operaci s tím, že se mám rozhodnout zda odstranit jen myomy či celou dělohu, tak vzhledem k tomu, že mi bylo skoro 50 jsem moc neváhala. A je to paráda děvčata, dovolenou si můžem plánovat kdykoli aniž bych se musela ohlížet na menzes, koupat se chodím kdykoli a na vložkách též ušetřím. Nelituji. Mám klid a vzhledem k tomu že vaječníky zůstaly jsem i hormonálně v klidu.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 24.10.2013 13:55 hod. | |||
|
Co se týká operací, tak jedna bývalá spolupracovnice, která už mezi námi není vždy říkala, že co v těle nemá být, má jít ven. A ono to tak také je. Jinak jsem naštvaná, protože jsem si objednala krásný televizní stolek a po 2 týdnech mně napíší že se už nevyrábí. Naštván je i můj, protože byl šikovný a do obyváku k nábytku se krásně hodil. Ted budu zase brouzdat po netu a hledat. | ||||
| MaKuShKa15 | KUK | Datum vložení: 24.10.2013 13:54 hod. | |||
|
Začalo svítit sluníčko, hurá !!!!!![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 24.10.2013 13:49 hod. | |||
|
nakonec jsem se sebrala a jela s mužem na ten hřbitov a domů pěšky, ale v té rychlosti bez fo´táčku, alespoň jsem brzy doma![]() ![]() ještě vařím špagety k rajské a těm plněným paprikám, pro syna k obědu, za chvíli je tady ze směny.. ![]() Lýdie..neboj..to nic nebude..jen ten myom... odpoedne se snad dokopu k žehlení a zašívání..už mám šicí potřeby před sebou nachystané, abych náhodou nezapomněla a neseděla u počítače celý den, když je venku bláto![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA MOJE | Datum vložení: 24.10.2013 13:18 hod. | |||
|
TAK JSEM POBÍHALA PO DOKTORECH, PO KONTROLÁCH A ROZJELA JSEM SVŮJ PROBLÉM S MYOMEM, KTERÝ MI ROSTE. MOJE GYNEKOLOŽKA MĚ ODBYLA, ŽE S TÍM MOHU ŽÍT 100 LET, ALE JÁ S TÍM ŽÍT NECHCI. TAK JSEM POPROSILA SVOU LÉKAŘKU NA ONKOLOGII O POMOC. V PÁTEK JDU NA MAGNETICKOU REZONANCI A UVIDÍME CO BUDE DÁL. MOŽNÁ TO ANI MYOM NENÍ, ALE BUDE TO NĚCO JINÉHO. CELKEM MÁM STRACH. DNES JE NÁDHERNĚ, ŽE JO, URČITĚ I U VBÁS. UVAŘILA JSEM JEN ČESNEČKU A ŠTRŮDL, MÁM VAJÍČKOVÝ SALÁT OD VČEREJŠKA, TAK MAJÍ CHLAPI CO JÍST. PŘEJI VÁM KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ DEN. | ||||
| koudy | badýsku | Datum vložení: 24.10.2013 12:35 hod. | |||
|
ano, bydlím...takřka jsme byli sousedi... | ||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 24.10.2013 12:32 hod. | |||
|
tak už jsem doma,teta byla moc ráda že jsme přišly![]() ![]() Přeji dobrou chuť k obědu ,my dnes palačinky muž si je přál,já moc nemusím ![]() Koudy bydlíš v blízkostí Polívky? |
||||