Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 24.10.2013 20:04 hod. | |||
|
tak hlásím už mám 24 pokladniček!!!!! |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 24.10.2013 20:02 hod. | |||
|
ještě kjsem přišla než bude Ordinace.. Pozdravuje vás Weendy.. ![]() Bobinko..GRATULUJI! ! já se jdu podívat kolik už mám já ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 24.10.2013 19:59 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Bobino, gratuluji k výkonu. ![]() ![]() Já ještě pár "puzzlíků" nasbírám a také budu končit. Přeji klidnou a bezbolestnou noc. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Pěkný večer | Datum vložení: 24.10.2013 19:53 hod. | |||
|
Zas je den za námi. Právě jsem vylezla z vany a půjdu si něco zobnout. Já už nechytám puclíky. Odpoledne jsem skončila. Poslední dva dny už mne to nebavilo. Ale 100 truhliček mám a trhat rekordy nemusím. Zítra půjdem pro udělané košíky do květinářství a volit. Už jsme nejmíň dvakrát nebyli, ale tentokrát půjdem. Přeji vám dobrou noc a hezké sny.![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Krásný večer | Datum vložení: 24.10.2013 19:34 hod. | |||
|
Přeji všem pěkný večer, odpoledne se vydařilo. Věnec jsem nesehnala, zatím měli jen malé .Počkám na úterý, to dovezou nové… Přeji dobrou, klidnou a hlavně bezbolestnou noc….Jdu přes vodičku na Růžovku, večeře se odbyla, manžel měl chleba se škvarkovou pomazánkou a dalamánek s nízkotučným sýrem.....![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 24.10.2013 19:27 hod. | |||
|
Dobrou noc![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 24.10.2013 19:23 hod. | |||
|
asi jste na klikačce, mně se to nedaří, tak ani nemarním čas..syn právě odešel a asi bych tam nic nechytla..ještě půjdu na emailíky, zprávy jsem viděla v 18 hod..tak teď jen nakukuji co mne zajímá.. Blani..měj se dobře a hlavně ať už někdo zjistí co s těmi křečemi... Dobrou nocku všem ![]() ![]() |
||||
| filipi | Hezký večer a krásnou dobrou noc | Datum vložení: 24.10.2013 19:21 hod. | |||
|
Zdravím děvčata ano jsem Anna a z okresu Třebíč. | ||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 24.10.2013 18:46 hod. | |||
|
dnes bylo pěkně i u nás, skoro až horko. Byli jsme na 3 hrobech, měli jsme toho až za vandr. Pepíka bolí opět koleno a já pajdám, než jsme vynesli všechny ty kvtěnáče a věnce v Sušici (je to do kopce)... NO, jsem ráda, že to máme. Dva hroby obstarali mladí už před týdnem. Tak teď jen hroby z Pepíkovy strany a to je blízko, tak to je snazší. Zdeni, je mi líto vnučky, asi chudinka dost zkusila. Teprve vítám Aničku 59. Jo a Věrko, mám dojem, že filipi je taky Anička, myslím, že to tu jednou psala, ale odkud nebo něco bližšího už si nepamatuju. To je asi dost stránek zpět. Děvčata, už dnes nepřijdu, tak přeju rovnou i dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | saritko | Datum vložení: 24.10.2013 18:26 hod. | |||
|
Ty už by ses mohla do tý nemocnice někdy odstěhovat. Ach jó. Dnes je pěkný den. Takže se ho hezky užijte. To je rozkaz. Protože až přijde zima, fuj a brrr. ![]() ![]() ![]() |
||||