Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný pátek | Datum vložení: 25.10.2013 08:06 hod. | |||
|
Máme také pod mrakem, dnes mám takovou nepěknou práci naplánovanou, ale musím ji udělat. Vyklidit lednici i mrazák a vše odmrazit. Těžko šuflata zavírám. Pořád jsem to odkládala ,ale jak se začlo topit, tak tam vlítne trocha teplého a tak musím. Ona se z části odmrazuje, je to asi 2 roky stará Bosch, ale to nestačí....Na oběd si přeje muž něco sladkého, tak asi bude nějaký nákyp nebo žemlovka. Když mě okrájí jablka, bylo by to hned.Zdeni, přeji vnučce, aby to měla v pořádku a hlavně aby ruka nebolela....Ostatním ať se vše daří a mají den v klidu a pohodě...![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 25.10.2013 08:02 hod. | |||
|
Dobré ráno, děvčata.![]() U nás je mlha. Taky popajdám k volbám už dnes, ať je to hotové. |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 25.10.2013 07:56 hod. | |||
|
Dobré ránko..u nás je šedivák..snad se to vybere... Budu mít tátu doma až do úterý, tak to bude fajn i kdyby tragače padaly ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 25.10.2013 07:44 hod. | |||
|
u nás asi bude pěkně 8*C Dneska máme u nás farmářské trhy,půjdeme kouknout co mají dobrého![]() ![]() Pak asi zajedeme na hřbitov nachystat hroby,kytice si dělám sama,musím si obstarat nějaké chvojí.Odpoledne chceme jít k volbám. Přeji vše krásný a bezbolestný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 25.10.2013 06:18 hod. | |||
|
Dobré ráno ženičky.Byla jsem vzvenčit pejska a je venku mlha,že není vidět na krok.Dnes půjdu odvolit ať to mám z krku.pípí![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.10.2013 01:24 hod. | |||
|
Marci jsem lepší mám5 slovy pět.Sice mám spoustu všeho, ale chybí mi stříbrňáky.Hezký víkend i se svátkem v závěsu. | ||||
| koudy | také | Datum vložení: 24.10.2013 20:48 hod. | |||
|
přeji pěkný večer a klidnou noc, krásné sny aby žádnou nebudily bolesti nebo starosti... | ||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 24.10.2013 20:42 hod. | |||
|
Lidko, nebuj! Vše se v dobré obrátí. To mně říkal před mnoha lety pan primář ve vojenské nemocnici. Dnes už asi nežije, ale vždy, když mám nějaký zdravotní problém, si toto opakuji a hned se mi uleví! Zdeničko, určitě ti to bolí víc než vnučku. Má smůlu, chudinka, ale zase bude dobře. Holky klikačky - jste šikulky. Vůbec si neumím představit, že bych někdy naplnila 100 truhliček - Boženka, ani 24 - Alenka, ani 30 - Kristýnka. Je to pro mě neuvěřitelné. Mám jich 6 - slovy ŠEST!!!!!!!!!!! Všem vám přeji klidnou, bezbolestnou noc a Blaničce noc bez křečí! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Jdu se už taky loučít, | Datum vložení: 24.10.2013 20:28 hod. | |||
|
Saritko ,chudák vnučka,ale co se dá dělat.Pamatuji dobu co jsme byli se synem během 2.týdnu 3x na pohotovostí.Už si nás všichni pamatovali![]() No smolař![]() Lidko neboj vše bude v pořádku,já už taky jsem vykuchaná 8 roku i vaječníky.A je to dobré.Držím palečky ![]() ![]() ![]() Zatím mám 30 truhlic ![]() ![]() ![]() ![]() Blani šetří nohu,všem krásný večer a dobrou noc!!!!!! ![]() |
||||
| vyva | Seniorky | Datum vložení: 24.10.2013 20:09 hod. | |||
|
Zatím se ve hře i v sotěžích a přepočítávání peněz plácám.asi mám jak se říká delší vedení. tak uvidím. | ||||