Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 25.10.2013 13:51 hod. | |||
|
mějte hezké odpoledne, my jsme byli na Velehradě a v lese nad Modrou..ale našli jsme houby, ale bylo krásně, bylo by škoda sedět doma..jdu teprve vařit oběd...nějakou zeleninu a zbytek špaget od včera...muž si uvaří držkovku koupil si polotovar... vypadá to jako salám |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 25.10.2013 13:12 hod. | |||
|
Jsme po obědě. Dnes jsem nevařila. Měli jsme ještě od včerejška. Převlíkala jsem postele a za chvíli bude pračka dopraná. Už pěkně svítí sluníčko. To bude venku krásně schnout. Až to pověsím, tak půjdem k volbám. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.10.2013 12:31 hod. | |||
|
Koupila jsm si prvně sterilovanou čočku tak si do ní dám párek a uvidím co je to za zázrak. | ||||
| vocjan | Kde | Datum vložení: 25.10.2013 12:25 hod. | |||
|
![]() jste všichni? Jdu popřát dobré chutnání. ![]() ![]() Já byla v lese na houbách.Ještě rostou, ale málo.Našla jsem velké suchohřiby, ale i malé.Někdy dám do alba.Nikoho jsem nepotkala.Ani zvířátka jen jednu veverku. ![]() ![]() Jdu si uvařit kávu. ![]() ![]() |
||||
| koudy | hezké poledne, | Datum vložení: 25.10.2013 11:04 hod. | |||
|
tak mám venku hotovo,dovařuji oběd a koukám, vy asi všechny také kuchtíte... počasí se umoudřilo, jedenáctá rozhodla a sluníčko se prodírá z mraků. Možná bude ještě krásně. Teploměr ukazuje 14 stupňů... přeji všem děvčatům dobrou chuť k dnešnímu obědu a siestu u odpoledního kafíčka...teďka jsem si uvědomila, že musím dětem upéct něco sladkého na cestu... |
||||
| koudy | dobré ráno ,děvčata, | Datum vložení: 25.10.2013 09:02 hod. | |||
|
u nás je sychravo, mlha předemnou,mlha za mnou,celkem teplo,11 stupňů... vařím fazoze na kyselo s kouskem uzeného... ještě půjdu dopoledne na zahradu, obrýt rybíze a přitom vyčerpat jímku, u nás není kanalizace-zatím...pejsci půjdou se mnou... k volbám půjdu s klukem také odpoledne, oni odjíždějí pak pryč na víkend...budem s mužem sami... na hřbitově to upravím v pondělí,u nás se to nedává moc dopředu, věnec přírodní mi dělá neteřmisky s rostlými kateřinkami mám připravený...čekám, že se staví někdo z rodiny,co nejsou místní,když přijedou na hrob...sestra určitě... truhliček mám 13...obdivuji ty šikulky...mě pořád chybí hromady zlaťáků... a´t se vá dnes daří všechno, co máte v plánu... |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 25.10.2013 08:42 hod. | |||
|
U nás je mlha, že nevidím ani sousední bytovku. V 6 hod. bylo krásně jasno. Evi, Avemor, také mám všechno jen ne stříbrňáky a zlaťáky. Teď ráno udělám chlebíčky a odnesu je do volební místnosti. Jsem už po několikáté u voleb a všechny ženy, které tam jsou, přinesou nějaké pohoštění i když na jídlo máme nárok, sní se všechno. Všem vám přeji pěkný dnešní i zítřejší den. Už se sem dostanu až zítra večer.Ahojky!!!!!!! ![]() ![]() BATOLE - vany nám sice ukradli, ale vodu vypustili na záhony! ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 25.10.2013 08:34 hod. | |||
|
![]() přeji všem.Dnes jsem poslední. Byla jsem na procházce. Mlha ale nebyla, jen je pod mrakem. I my půjdeme dnes k volbám. Zdeni, vnučce přeji ať se rána dobře hojí. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.10.2013 08:29 hod. | |||
|
Máme také mlhu, já už byla ve škole s vnučkou.![]() Máma jeji přišla v noci z práce, tak musí zaskočit babička. Marti děkuji.My také půjdeme k volbám dnes , ať je klid. Tak mějte pěkný den. ![]() |
||||
| Anicka59 | Dobré ráno | Datum vložení: 25.10.2013 08:07 hod. | |||
|
tady je mlha, ale asi bude hezky, sluníčko se přes tu mlhu snaží protlačit. Odpoledne jdu také k volbám a pak budu dělat majonézu na vlašský salát, který budu dělat zítra. Také si dnes odpoledne na zítřek napichám ražniči, které bude zítra na oběd | ||||